"Smucice mi se od vasih lazi"

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.540
Naslov je recenica koju je izgovorila jedna moja profesorka... I nema veze sa pravim lazima ili necim slicnim...

E sad, zasto ova tema...

Sedim ja u skoli, kad odjednom nesto smrdi, a ovaj do mene se smeje, tek provalim on prdnuo... Stvar je u tome da kod nas ima onih koji vole da guse ljude tako...

E jedan je seo kod profesorke i prdnuo, a ona onako mase rukom ispred nosa, mi se smejemo, a ona krenula "Smucice mi se...." i posle par sekundi dodaje "od vasih lazi"

E sad poenta teme je, imate li vi ovakvih retarda (ili ste sami takav retard) i sta mislite o pustanju goluba na casu... ?

Retardirano ili smesno?
 
Poslednja izmena:
Retardirano je...
Prvo, nasa ucionica je mala k'o dupe i uvek smrdi unutra jer je previse ljudi na premalom prostoru, ne mozemo da se krecemo po prostoriji, mozes samo da sednes i da ne mrdas...I kad bi jos neko i prdeo onda bi stvarno umrli...A i otprdilo bi mu u svedocanstvu ako bi to uradio namerno nekom profesoru...a i ne gubimo se toliko na casovima, vise se zajebavamo zajedno za profesorima, nego sto mi njih jebbemo (mada ima i toga)...
 
Naslov je recenica koju je izgovorila jedna moja profesorka..
tumblr_m4bt5vz0eY1qj4a16.jpg
 
retardirano ili smesno? :think:

smesno je ako si lud (bukvalno) ili ako si prvi ili eventualno drugi razred osnovne skole.

To je otprolike i moje misljenje, posto mi nije jasno sta je toliko smesno u konstantnom zasmrdjivanju cele ucionice, ajde kad probuse onu smrdljivu kesicu, to mi je smesno, jer bukvalno ne moze da se dise, a reakcija profesora je komicna (inace bacili smo je na stepenistu, a smrdeo je ceo prvi i ceo drugi sprat)
 

Back
Top