Prva pomisao.

Što je to hlađenje testisa, možeš misliti. Jadnica tek je život bio pred njom, a ona se upustila u bračne vode. Sasvim nepotrebno. Kad tad će se lupiti u glavu i zapitati što mi je to trebalo.
 
Naravno, sad joj svakako nije loše. Sve što je novo dobro funkcioniše. Ali kako vreme bude prolazilo, počeće da joj se ređaju neka pitanja u glavi. :)

Moja prababa se udala sa sedamnaest. Imala je troje dece, petoro unučadi i sedmoro praunučadi. Putovala gde god je htela, uživala i živela život punim plućima.

268481_183113471742173_2900071_n.jpg
 
Takav je ranije bio način života, takva praksa. Negde su se žene i prodavale. Ali opet ponavljam - to nije tema i ne vredi sad tu ubacivati mnoštvo primera iz istorije, jer onda tema gubi nit. Kada sam postavio temu, na pomisli sam imao sadašnjicu, a ne običaje od pre stotinak i više godina.
 
Takav je ranije bio način života, takva praksa. Negde su se žene i prodavale. Ali opet ponavljam - to nije tema i ne vredi sad tu ubacivati mnoštvo primera iz istorije, jer onda tema gubi nit. Kada sam postavio temu, na pomisli sam imao sadašnjicu, a ne običaje od pre stotinak i više godina.

Razumem šta govoriš, ali mislim da život ne gubi na kvalitetu, ako se žena uda mlada i rodi mlada. Možda ne može da bleji po ceo dan do 35. godine, ali može mnoge druge stvari.
 
Što je to hlađenje testisa, možeš misliti. Jadnica tek je život bio pred njom, a ona se upustila u bračne vode. Sasvim nepotrebno. Kad tad će se lupiti u glavu i zapitati što mi je to trebalo.

jes ti malouman
jes tražio prvomisaoni odgovor
šta dalje mudruješ
što je kvalitetniji život onoj koja se tucala s legijom stranaca do 35. i lumpovala po kavanama i onda se udala, mesto ove što je to odradila u kraćem kursu i u vrhuncu plodnosti rodila sebi čedo
 
Što je to hlađenje testisa, možeš misliti. Jadnica tek je život bio pred njom, a ona se upustila u bračne vode. Sasvim nepotrebno. Kad tad će se lupiti u glavu i zapitati što mi je to trebalo.

samo reci svaka joj cast...ako cemo ozbiljno...kakav bre zivot...sta zivot...ko je normalan i razuman moze zivjeti pod tim okolnostima sasvim normalno...cak stavise...to je bolje...imace manje vremena za nepotrebno blejanje....
 

Back
Top