Марина Ле Пен: "Желим распад ЕУ"

Крста

Poznat
Poruka
7.429
BEČ - Predsednica francuske ekstremno desničarske stranke Nacionalni front, Marin le Pen izjavila je u intervjuu bečkom dnevniku "Kurir" da "želi raspad EU, kako bi se omogućila Evropa nacija".

"Ja sam ubeđena EU-fobičarka, više od bilo koga drugog. Želim povratak ka Evropi otadžbina u kojoj bi bilo saradnje među nacijama", objasnila je ona.

Le Pen je dodala da je i mesto poslanika u Evropskom parlamentu preuzela kako bi radila na raspadu EU.

Po njenom mišljenju, sistem EU nije moguće reformisati, a Evropa će se - kako veruje - raspasti kad propadne evro.

"Sovjetski Savez, takođe, nije bilo moguće reformisati. Verujem da taj sistem mora da se raspadne da bi nastao novi. Sa evrom, raspašće se i EU", uverena je Le Pen.
********************************************************************************************************************************************************************************************
Извор: Танјуг

Јесте да се не слажем са политичким опредељењем дотичне, али овде је апсолутно у праву. :ok: Све је објаснила.
 
Јесте да се не слажем са политичким опредељењем дотичне, али овде је апсолутно у праву. :ok: Све је објаснила.

Naravno da je u pravu, samo nisam primetio u medijima Srbije bilo koje suprotno mišljenje o evrointegracijama Srbije.
Zanimljivio je to da ne postoji bilo kakva javna debata po tom pitanja...
 
Када ли ће већ неки црња из Марсеља да кркне ту фашисткињу....

Пази она се као залаже за "пропаст Еу" а њена странка под директном контролом француске обавештајне службе (односно неонацистичког Нато пакта) од оснивања.
 
Poslednja izmena:
она је француски политичар и сигурно има бољи преглед ситуације у француској од неких који прижељкују да јој се деси блиски сусрет са неким црним мујом из марсеља. осим тога ако би се њој нешто десило то би имало страшне последице по муслимане у француској и може се рећи да су неки веома брзоплето, немислећи много, накуцкали неке ствари на теми.
 
Poslednja izmena:
Комшија,како брзо падају маске толеранције и европских вредности и показују се права лица и методе које су се показале још када је убијен наш Краљ.


A kako je taj "vaš kralj" odnosno njegov tatko došao na vlast?

images


Ko o čemu, četnici o poštenju.
 
BEČ - Predsednica francuske ekstremno desničarske stranke Nacionalni front, Marin le Pen izjavila je u intervjuu bečkom dnevniku "Kurir" da "želi raspad EU, kako bi se omogućila Evropa nacija".

"Ja sam ubeđena EU-fobičarka, više od bilo koga drugog. Želim povratak ka Evropi otadžbina u kojoj bi bilo saradnje među nacijama", objasnila je ona.

:worth:

imas moja celosna podrska..
 
Велке ,све је јасно кад неко покушава да оптужи другога за фашизам ,а говори о "црњама".

знамо ми њих, уф, каквим су само одвратним лажима учили децу за време сфрј, замена теза је њима као неком редовни свакодневни поздрав, данас кад слушам те људе који су прошли њихове школе какве ствари и бајке су им причали... а све време су избегавали да помену да је јб тито био аустријски каплар хрватске враг дивизије
 
Када ли ће већ неки црња из Марсеља да кркне ту фашисткињу....

Пази она се као залаже за "пропаст Еу" а њена странка под директном контролом француске обавештајне службе (односно неонацистичког Нато пакта) од оснивања.

Dakle, u jednoj poruci si pozeleo jednoj osobi da bude silovana i uvredio osobu africkog porekla.

I onda je neko fasista?

Je li, susjed, da ne kazem komsija, da ne zivis ti u nekom od stanova koji su oslobodioci prisvojili kad su streljali po najmanje 30 000 Srba u uzoj Srbiji i jos toliko u Vojvodini? A sta ste radili po Beogradu, to niko ne zna. Sta ste radili banatskim Nemcima, to niko ne zna. A sta ste tek po Golom Otoku radili... to nazalost svi znamo. Bolje da ne znamo.
 
Poslednja izmena:
Комшија,како брзо падају маске толеранције и европских вредности и показују се права лица и методе које су се показале још када је убијен наш Краљ.

Масончина Александар је био ваш Краљ, а нама он ништа није био, за нас је он био злотвор. Мој деда је био ПРЕДРАТНИ СКОЈЕВАЦ, а КП забрањена, и за мало га нису ухапсили пропадници специјалне полиције док је делио летке на пијаци у Параћин, а спасио се сакривши се у један амбар.
За то вам се доооообро осветио по ослобођењу, као Ознаш.
 
Масончина Александар је био ваш Краљ, а нама он ништа није био, за нас је он био злотвор. Мој деда је био ПРЕДРАТНИ СКОЈЕВАЦ, а КП забрањена, и за мало га нису ухапсили пропадници специјалне полиције док је делио летке на пијаци у Параћин, а спасио се сакривши се у један амбар.
За то вам се доооообро осветио по ослобођењу, као Ознаш.

Ah, evo, dolazimo do srzi stvari.

Jasno je. A ti ljudi kojima je uzeo stan, je li ih streljao ili ih je pustio da pobegnu u Ilinoj?
 
Dakle, u jednoj poruci si pozeleo jednoj osobi da bude silovana i uvredio osobu africkog porekla.

I onda je neko fasista?

Je li, susjed, dane kazem komsija, da ne zivis ti u nekom od stanova koji su oslobodioci prisvojili kad su streljali po najmanje 30 000 Srba u uzoj Srbiji i jos toliko u Vojvodini? A sta ste radili po Beogradu, to niko ne zna. Sta ste radili banatskim Nemcima, to niko ne zna. A sta ste tek po Golom Otoku radili... to nazalost svi znamo. Bolje da ne znamo.
Извињавам се Црнцима који ово читају, а знају они да кад ми кажемо *црња* да је то више као тепање него нешто увредљиво, нема то везе са расистичким "нигер".
И нисам ја мислио да је Црнац ебе, него да је убије.
 
Poslednja izmena:
Масончина Александар је био ваш Краљ, а нама он ништа није био, за нас је он био злотвор. Мој деда је био ПРЕДРАТНИ СКОЈЕВАЦ, а КП забрањена, и за мало га нису ухапсили пропадници специјалне полиције док је делио летке на пијаци у Параћин, а спасио се сакривши се у један амбар.
За то вам се доооообро осветио по ослобођењу, као Ознаш.
У Параћину, описмени се бре.
Биће да сад сво зло твог деде труне у теби па све јед кипти из тебе!!!
 
Извињавам се Црнцима који ово читају, а знају они да кад ми кажемо *црња* да је то више као тепање него нешто увредљиво, нема то везе са расистичким "нигер".
И нисам ја мислио да је црња ебе, него да је убије.

Genijalno. :hahaha: Jel ti kljuca oznaska krv? Osetis li zelju da ubijes nekoga kada se ujutru zacuju zvona sa Hrama Svetog Save? Osetis li da tada gubis snagu, i da se topis? Da li su morali da te hospitalizuju 1980, nakon Sahrane?
 

Back
Top