U mojoj tašni

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Večeras sam na jednom stranom forumu pronašla zanimljivu temu.
Ne samo što su devojke kačile fotografije omiljenih tašni, već i njihov sadržaj.
Šta je to bez čega ne možete da zamislite da napustite kuću ili stan kada idete do grada preko dana, a šta obavezno spakujete u pismo tašnicu pre noćnog izlaska?
 
Poznata sam po tome što rovarim po torbi pola sata pre no što nađem šta mi treba, tako da mogu reći da tu vlada ogroman džumbus! I nikako da se izlečim od toga. Cigarete, gomila upaljača, telefon, vlažne i obične maramice, novac, labelo, ogledalce, gomila školskih stvari, novčanik, dezedorans, parfem. Danju retko nosim šminku.
Uveče od šminke u poslednje vreme stavim sjaj, iluminator, neku manju paletu ako zatreba.
 
Razumem te potpuno, ja sam imala problem s tim do nedavno, a onda sam se malo pribrala.

Obične i vlažne maramice, one ženske stvari, ključevi, ogledalce, krema za ruke, dezadorans, parfem, labelo, sjaj za usne, maskara, hemijska ili dve, marker, rokovnik, planer, indeks, naočare za sunce, mobilni, novčanik...
Kad sve to ovako ovde nabrojim, prosto se začudim, da ne kažem zabezeknem, kako meni sve to stane, a da torba po šavovima ne pukne ili s ene otkače ručke.
Fotografisaću i okačiti što pre. :)

A u pismo tašnicu stavim samo ogledalce, sjaj, parfem, ličnu kartu, ključeve, maramice, telefon.
Čuj mene, samo?! :rotf:

O, mon Dieu, kako to svesti na par stvari? :think: :lol:
 
Hahahaha sad sam videla još masu stvari iz tvog posta koje sam zaboravila da navedem. Počeću da vucaram džakove za kukuruz. Bilo bi super da stavljamo fotke.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hahahaha sad sam videla još masu stvari iz tvog posta koje sam zaboravila da navedem. Počeću da vucaram džakove za kukuruz. Bilo bi super da stavljamo fotke.

To sam i mislila, a i da malo oživimo onu tvoju temu u fotografijama na Kozmetici.
smile1.gif


Prosto da ne poveruješ, to je Meri Popins trip, kad iz torbe na stranu izvadiš šta sve u njoj imaš na stranu, gledaš u gomilu, pa gledaš u nju, počešeš se po potiljku je li to science fiction.
lol.gif
 
Uvek kupujem veliku torbu jer u nju natrpam: maramice, vlazne maramice, uloske za svaki dan, zvake, kremu za ruke, mobilne tel, malu apoteku (brufen, hanzapalst, ferveks, tampon...), kameni puder, rozi labelo, sjaj, makazice, turpiju, pincetu, olovku za oci, olovku za obrve, korektor, lak za nokte (na poslu ih lakiram :)))), hemijsku olovku....valjda je to sve
 
Uh u mojoj torbi je uvijek haos, ali sta da se radi, koliko primjecujem, nisam jedina... Ponekad nosim bespotrebne stvari u torbi, ali mi te stvari "trebaju".
U torbi uvijek nosim... maramice obicne i vlazne, puder u kamenu, rumenilo, sjaj za usne ili ruz, (zavisi sta stavljam taj dan na usne), gumice za kosu, rajf, naocale, zvake, telefon, novcanik.., mislim da je to to...koliko se sjecam :)
 
ogledalce, labelo, sjaj, cetka/cesalj, zvake, novcanik - to je najosnovnije
a kad nosim vecu torbu za skolu onda nosim i lak, turpiju, puder, kreon, dezodorans.. (za knjige ako ostane mesta xD)
kad je onako poluprazna, trpam sta mi padne pod ruku :)

al ubedljivo je najgore kad treba doci do telefona kad zvoni!! :poludeo:
 
Osnovno:
novčanik sa svim dokumentima (ako mi ga neko ukrade, pretvoriće me u NN lice) :mrgreen:
2 telefona-privatni i službeni
razni ključevi :mrgreen:
maramice

Kozmetika:

mini ajlajner braon
mini maskara
mini bež tečna senka
(ove 3 stvari su iz Lilija one Miss Sporty od po 100 dinara, zbog dimenzija su mi super za 1. pomoć)
koralni karmin iz Avona (uvek kupujem isti) i Garnier labelo
Always u nekoj zasebnoj kutijici
češalj
malecno ogledalce
vlažne maramice

za posao:

plastična podloga za crtanje A4 formata sa lenjirom sa strane i štipaljkom za papir
mali notes (pre sam nosila rokovnik i to mi je definitivno preteško)
obično neki papiri sa podlogama i td, zavisi od prilike
digitron
fotoaparat
i ponekad GPS
pakovanje vizitkarti
pernica za olovke i u njoj:
1 0.5 olovka sa B minama
1 0.7 olovka sa B minama isto (ne volim HB, mnogo su mi tvrde)
specijalna zelena gumica (uvek kupujem istu, sve ostale mislim da brljave a to me užasno nervira)
rapidograf
marker
nekoliko običnih hemijskih u raznim bojama
jedna ikonica koju mi je donela tetka iz Jerusalima i stoji mi u pernici još od srednje škole

ostalo:
uglavnom gomila nekakvih računa i podsetnica koje sve pobacam kad preslažem trobu
(trenutno mi je u torbi podsetnica da Dejan Cukić svira na nekom splavu, da u ponedeljak treba da platim Inteza karticom benzin na Nisovoj pumpi (nemam pojma što) i da treba da se javim na neki telefon (isto ne znam što)
žvake ili kavabon bonbone :)
par nekih šnalica i gumica za kosu
slušalice i punjač za telefon

Gospode, koliko stvari!!!!!!!!!!!!
:eek:
Sad ću da izvadim sekciju za posao i odoh u šetnju.
 
Poslednja izmena:
Koliko god puta da stavim mobilni u onoj zadžepak u tašni predviđen za njega i zaglavim ga uz pomoć pakovanja papitnih maramica da ne mrda, on ispadne i izgubi se u moru ostalih must have with me 24/7 gluposti. :lol:
 
Poznata sam po tome što rovarim po torbi pola sata pre no što nađem šta mi treba, tako da mogu reći da tu vlada ogroman džumbus! I nikako da se izlečim od toga. Cigarete, gomila upaljača, telefon, vlažne i obične maramice, novac, labelo, ogledalce, gomila školskih stvari, novčanik, dezedorans, parfem. Danju retko nosim šminku.
Uveče od šminke u poslednje vreme stavim sjaj, iluminator, neku manju paletu ako zatreba.

Uh u mojoj torbi je uvijek haos, ali sta da se radi, koliko primjecujem, nisam jedina... Ponekad nosim bespotrebne stvari u torbi, ali mi te stvari "trebaju".
U torbi uvijek nosim... maramice obicne i vlazne, puder u kamenu, rumenilo, sjaj za usne ili ruz, (zavisi sta stavljam taj dan na usne), gumice za kosu, rajf, naocale, zvake, telefon, novcanik.., mislim da je to to...koliko se sjecam :)
a kljucevi nista:mrgreen:
 
indeks, dokumenta, kartice, kljuceve, cigare, šibice, fleš, ispitna pitanja iz svih mogućih predmeta, neki travel size neseser sa šminkom ali najčešće samo olovku za usne, blot papiriće, kremu za ruke, sapun u papirićima, vlažne maramice i travalo burberry london, žvake, granola bar sa jabukom i cimetom, zasladjivač, slušalice, punjač i adapter za punjač za blekberi, hemijske i korektor za hemijsku olovku.

siiiiine
 
Nekada sam nosala velike torbe i u njih trpala sve i svašta, ali više to ne radim.
U večernju torbicu, zna se: maramice, ruž, neophodna dokumenta, novac i telefon (ne stavljam novčanik jer nema mesta).
 

Back
Top