Uđeš , izađeš i...

Još jedan iz sela

Poznat
Banovan
Poruka
7.335
Dođoh, i ugledah je iza šaltera poznate banke.
Pogledala me preko modernog, tankog okvira svojih naočara i uptala me šta želim, glasom od kojega su me prošli žmarci.
Namestio sam najozbiljniji izraz na lice i najmuževnijim tonom izgovorio svoje ime, bacajući brz pogled na njene noge jedva donkele prekrivene kratkom suknjom koja je izgledala još kraće kad ona sedi. Okrenuta poluprofilom, odmerila me tobože nehajnim pogledom, skenirajući me od glave do pete.

Započeli smo razgovor, isprva kratkim rečenicama, sa pauzama, kao da rečima ispipavamo jedno drugo, a onda slobodnije, opuštenije, da bismo završili razgovor kao stari znanci, uz kafu koju je odnekud donela neka druga službenica.

Govorio sam polako i razgovetno, sigurnim tonom, pažljivo prateći njene reakcije i govor tela, ubeđen u svoj uspeh, koristo sam reči onako kako uvek i radim - kao štit, i kao koplje.

Da, pogađate, taj susret se završio žestokim sexom koji i danas traje.

Ja sam nahebao.

Još uvek otplaćujem taj kredit :rida:
 
Dođoh, i ugledah je iza šaltera poznate banke.
Pogledala me preko modernog, tankog okvira svojih naočara i uptala me šta želim, glasom od kojega su me prošli žmarci.
Namestio sam najozbiljniji izraz na lice i najmuževnijim tonom izgovorio svoje ime, bacajući brz pogled na njene noge jedva donkele prekrivene kratkom suknjom koja je izgledala još kraće kad ona sedi. Okrenuta poluprofilom, odmerila me tobože nehajnim pogledom, skenirajući me od glave do pete.

Započeli smo razgovor, isprva kratkim rečenicama, sa pauzama, kao da rečima ispipavamo jedno drugo, a onda slobodnije, opuštenije, da bismo završili razgovor kao stari znanci, uz kafu koju je odnekud donela neka druga službenica.

Govorio sam polako i razgovetno, sigurnim tonom, pažljivo prateći njene reakcije i govor tela, ubeđen u svoj uspeh, koristo sam reči onako kako uvek i radim - kao štit, i kao koplje.

Da, pogađate, taj susret se završio žestokim sexom koji i danas traje.

Ja sam nahebao.

Još uvek otplaćujem taj kredit :rida:

I ondaK kažu da mi žene koje smo ekonomisti, niCmo opasne, pa Vi vidite. A Vi muškarci, ne verujete. Sigurno. Sa nama ekonomistima u životu nema šale. :) ♥ JaoJ, nasmeja mene tvoja tema. Šta ćeš, mi ekonomisti, imamo istančaj osećaj za vrednost, cenu, brzo računamo a još bolje precenjujemo. Osim kada se žestoko zeznemo, pa promašimo.:) Ali, sve je to rizik u životu. MiSim, onaj jeL te dozirani, a ha ha...:) Sreća pa sma studirala drugačiji smer, nesto mi rizici oduvek loše išli, ja volim da "igram" na sigurno. :) Ali, uglavnom žestoki karijeristi i borbene. E, neka tebe...barem ćeš imati svog konsultanta i menadzera par ekselans. :) A garant imas i neke benefite, povlastice, sto vecina klijenata nema. Šta se žališ, m? :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top