Dodik i Ceda, predstava za glupi narod!

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da njegova poruka da Vlada Srbije u kojoj bi se našao LDP ne bi imala podršku RS ne predstavlja miješanje u unutrašnje poslove Srbije.

Dodik o Čedomiru Jovanoviću u Vladi Srbije: Ne miješam se u tuđe poslove, ja reagujem
Moja namjera nije bila da formiram Vladu Srbije, kaže Dodik

Dodik je rekao da je to reagovanje na miješanje u unutrašnje poslove Republike Srpske lidera LDP-a Čedomira Jovanovića, koji je tvrdio da je Republika Srpska "genocidna tvorevina".

Dodik je istakao da je RS veoma važno da u Vladi Srbije budu ljudi koji će poštivati, ako ništa drugo, onda legitimitet koji se zove Dejtonski sporazum i u njemu Republiku Srpsku.

"Nemam lični problem sa Jovanovićem, ali su njegove riječi da je Republika Srpska genocidna tvorevina i njihovo ponavljanje u kuloarima, na molitvenom doručku kod predsjednika SAD za nas bio poziv na uzbunu" naglasio je Dodik za Tanjug.

On je dodao da se oni, koji pitaju otkud Dodiku pravo da se miješa u unutrašnje poslove Srbije, ne pitaju zašto su se ljudi poput Jovanovića umiješali u poslove RS.

Predsjednik Republike Srpske rekao je da savršeno dobro razumije da on nije taj koji treba da sastavlja Vladu Srbije.

"Moja namjera nije bila da formiram Vladu Srbije, ali moja politička namjera jeste da kažem da ti koji nose takve ideje o Srpskoj nemaju našu podršku, nikada je neće imati i gdje god budemo mogli mi ćemo ih osporavati", poručio je predsjednik RS.
 
dodik-tadic-zagrljaj_1326113303_420x0.jpg
 
xaxaxa..ljudi vidite kako se ponaša čeda samo da bi ušao u vlast....odustaje od svega što je govorio u predizbornoj kampanji izdaje saopštenja da je na liniji sa SPS-om i da su to bratske stranke koje su upućene jedna drugoj..ne bi me iznenadilo ni da se izvini SPS-u za sve što je govorio protiv njih svih ovih godina...
Čeda iz Šilerove..kakav je to demagog i prevarant...
 

Back
Top