Predsjednice, a sta cemo sa desatanizacijom Srba???

/POBEDNIK/

Poznat
Banovan
Poruka
8.061
Predsjednice, decenijsko satanizovanje Srba od strane njihovih istorijskih neprijatekja treba prekinuti!!!:ok:

Jedan od razloga tebi datog povjerenja je i vjera da ces krenuti u proces desatanizacije Srba,
zahtjevom da se na nivou UNa, formira tjelo koje ce preispitati i redefinisati,
nacizmom motivisano rastakanje bivse SFRJ, u kom su smisljeno satanizovani Srbi!!!

Ne dozvoli predsjednice, da ovu sustinu tvoje misije zamagljuju izvjesni Josipovici i njemu slicni!!!:mrgreen::mrgreen:
 
Predsjednice, decenijsko satanizovanje Srba od strane njihovih istorijskih neprijatekja treba prekinuti!!!:ok:

Jedan od razloga tebi datog povjerenja je i vjera da ces krenuti u proces desatanizacije Srba,
zahtjevom da se na nivou UNa, formira tjelo koje ce preispitati i redefinisati,
nacizmom motivisano rastakanje bivse SFRJ, u kom su smisljeno satanizovani Srbi!!!

Ne dozvoli predsjednice, da ovu sustinu tvoje misije zamagljuju izvjesni Josipovici i njemu slicni!!!:mrgreen::mrgreen:

Šta ti ne priznaješ Iva za predsednika :eek: , tebi će Stipane rahmetli Franja uvek biti jedini predsednik , ko Kiseloj Sloba . :mrgreen:
 
Predsjednice, decenijsko satanizovanje Srba od strane njihovih istorijskih neprijatekja treba prekinuti!!!:ok:

Jedan od razloga tebi datog povjerenja je i vjera da ces krenuti u proces desatanizacije Srba,
zahtjevom da se na nivou UNa, formira tjelo koje ce preispitati i redefinisati,
nacizmom motivisano rastakanje bivse SFRJ, u kom su smisljeno satanizovani Srbi!!!

Ne dozvoli predsjednice, da ovu sustinu tvoje misije zamagljuju izvjesni Josipovici i njemu slicni!!!:mrgreen::mrgreen:

Na medijima nam se SKORO UVEK govori da KRITIKUJUCI DRUGE NE VIDIMO SEBE.
PA STA VISE TREBA DA URADIMO da bi i drugi MALO POCELI DA UVIDJAJU SEBE.
SAMO MI smo se izvinili za ovo ili ono na ovim prostorima,
SAMO MI camimo po haskim sobama,
SAMO MI ispastamo i dalje zbog posledica rata, SAMO NAMA se namecu uslovi oko toga dok se kod drugih generali i zlocinci oslobadjaju.
PREMA TOME, MEDIJI I INTELEKTUALCI KOJI TO STALNO PONAVLJAJU NEMA NI MALO UTEMELJENE ARGUMENTE DA GOVORI O TOME.
 

Back
Top