Ko još sluša gradske priče, jaka stvar!

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173


sve u svemu dolazi se do formule da kako god se ponašali, kako god izgledali i kako god živeli takozvanom svetu se ne može udovoljiti
tj ne gine ne vam neka etiketa
i sad me zanima šta misle ili šta mislite da misle ljudi o vama
onako koja je važa dežurna uloga
prevejana kučka, laka ženska, abronoša, čuvarka reda i morala, udavača, tetketina, domaćica, luftika itd isl
 


sve u svemu dolazi se do formule da kako god se ponašali, kako god izgledali i kako god živeli takozvanom svetu se ne može udovoljiti
tj ne gine ne vam neka etiketa
i sad me zanima šta misle ili šta mislite da misle ljudi o vama
onako koja je važa dežurna uloga
prevejana kučka, laka ženska, abronoša, čuvarka reda i morala, udavača, tetketina, domaćica, luftika itd isl



:rotf::rotf::rotf: mislim da joj nece pasti na pamet nikad vise da obuce ovu majicu :)
 
sve u svemu dolazi se do formule da kako god se ponašali, kako god izgledali i kako god živeli takozvanom svetu se ne može udovoljiti
tj ne gine ne vam neka etiketa
i sad me zanima šta misle ili šta mislite da misle ljudi o vama
onako koja je važa dežurna uloga
prevejana kučka, laka ženska, abronoša, čuvarka reda i morala, udavača, tetketina, domaćica, luftika itd isl

Pretpostavljam da je većina sagovornica odgovorilo da ih uopšte ne opterećuje ko će šta o njima reći. Čak i da ih zanima, ne verujem da će to neko javno reći. Jer ipak iskrenost nam nije jača karika u lancu postova.
 
sve u svemu dolazi se do formule da kako god se ponašali, kako god izgledali i kako god živeli takozvanom svetu se ne može udovoljiti
tj ne gine ne vam neka etiketa
i sad me zanima šta misle ili šta mislite da misle ljudi o vama
onako koja je važa dežurna uloga
prevejana kučka, laka ženska, abronoša, čuvarka reda i morala, udavača, tetketina, domaćica, luftika itd isl
spadam u itd i sl.
opširniji odgovor malo kasnije
 
Арогантна и уображена, то је глас који ме бије од средње школе.

Заправо, само бирам друштво и не дозвољавам свакоме да ми се приближи.

Ако је то то, онда јесам :cool:
 
Pretpostavljam da je većina sagovornica odgovorilo da ih uopšte ne opterećuje ko će šta o njima reći. Čak i da ih zanima, ne verujem da će to neko javno reći. Jer ipak iskrenost nam nije jača karika u lancu postova.

pretpostavljam kako ti mislis za sebe sad da si neki vrsni poznavaoc forumaljki :lol:
btw jesi dosao samo da spamujes i mudrujes ili i tebe bije neki glas... od kojih si ti, obdarenih ili tehnicara, macho ili papucha, iskren ili neiskren... :lol:
evo, npr. mene bije glas da (se) zahebavam (uglavnom) :mrgreen:
 
Generalno, etiketa ti ne gine. Ni ovde ni u realu. I svačije je pravo da te tu vide ovakvom ili onakvom, kao i u realu. Laž bi bilo reći, da te nešto dotiče ili ne dotiče. Ali, naprosto neko nešto kapira, neko loše percepira, zato nas neko doživljava onakvima, ili ovakvima. Poštujem i jedne i druge. Prve jer enmaju pojma o meni, pa me slatko nasmeju, a druge, jer shvataju bit i srž onoga sta ja jesam istinski u duši. Umom, srcem i karakterom. ♥
 
Generalno, etiketa ti ne gine. Ni ovde ni u realu. I svačije je pravo da te tu vide ovakvom ili onakvom, kao i u realu. Laž bi bilo reći, da te nešto dotiče ili ne dotiče. Ali, naprosto neko nešto kapira, neko loše percepira, zato nas neko doživljava onakvima, ili ovakvima. Poštujem i jedne i druge. Prve jer enmaju pojma o meni, pa me slatko nasmeju, a druge, jer shvataju bit i srž onoga sta ja jesam istinski u duši. Umom, srcem i karakterom. ♥

A zasto bi te doticalo nesto sto bi rekli potpuno nebitni likovi?
Razloge zluradih komentara i etiketa mozes da potrazis i u tudjoj ljubomori ili gluposti, koja danas nije retkost, a pitaj Boga zasto je to tako.
Bitno mi je sta meni bliski ljudi misle i kazu, a za ostatak sveta me bas zabole zadnji trap, iskreno.
 
A zasto bi te doticalo nesto sto bi rekli potpuno nebitni likovi?
Razloge zluradih komentara i etiketa mozes da potrazis i u tudjoj ljubomori ili gluposti, koja danas nije retkost, a pitaj Boga zasto je to tako.
Bitno mi je sta meni bliski ljudi misle i kazu, a za ostatak sveta me bas zabole zadnji trap, iskreno.

Dotiče, u smislu, da ti nije prijatno za čuti nešto. Najpre u domenu, vaspitanog ophodjenja, ajde da uzmem najprostiji i najbanalniji primer, za ovde. Necemo one komentare, gde uočavaš nedobronamernost i zluradost, to je vec sto se kaze na izvestan nacin lično upereno razlozi mogu biti brojni sto ti kazes, od potpuno nevaznih do krajnje idiotskih. :) A na osnovu slova, svako će te doživeti ovako ili onako, to je svačija slobodna volja, što opet može da iam svakakve veze sa onim sta ti jesi istinski ili ne mora da ima ikakve veze, apsolutne. Shvatas? ♥
 
Poslednja izmena:
pretpostavljam kako ti mislis za sebe sad da si neki vrsni poznavaoc forumaljki :lol:
btw jesi dosao samo da spamujes i mudrujes ili i tebe bije neki glas... od kojih si ti, obdarenih ili tehnicara, macho ili papucha, iskren ili neiskren... :lol:
evo, npr. mene bije glas da (se) zahebavam (uglavnom) :mrgreen:

od tehničara, obdarenih papuča i iskreno neiskrenih...

...ostalo je rekao mensch machine...
 
Pretpostavljam da je većina sagovornica odgovorilo da ih uopšte ne opterećuje ko će šta o njima reći. Čak i da ih zanima, ne verujem da će to neko javno reći. Jer ipak iskrenost nam nije jača karika u lancu postova.

zasto tako mislis?
ako nekog bije bilo kakav glas, to znaci da je sopstveni zivot uredio prema licnim kriterijumima..
i gde tu onda nema iskrenosti,m?:think:

evo ja ne znam da li me bije bilo kakav glas..najiskrenije..
ne znam zato sto mi nije bitno ko sta prica..
oni kojima odgovaram ovakva kakva sam, tu su pored mene..
oni koji nisu pored mene, verovatno mi ni nisu toliko bitni..
a cim nisu pored mene, nije mi ni bitno sta pricaju..
 

Back
Top