LDP: O Kosovu neće odlučivati političari, već čitavo društvo

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
Srbija treba da dobije jaku, efikasnu i dinamičnu Vladu, koja će istovremeno moći da vodi zemlju prema članstvu u EU neuporedivo brže nego do sada, postepeno rešava političke izazove na tom putu i sprovede efikasne i fer reforme u privredi jačajući tržišnu ekonomiju, navodi se u saopštenju Liberalno demokratske partije.
Ko o cemu ceda o moralu
http://www.***************/politika/ldp-o-kosovu-nece-odlucivati-politicari-vec-citavo-drustvo
 
"Адема" бих молио да ми не шаље никакве поруке путем ПП и да све јавно каже на форуму. Радо бих обелоданио његову поруку али то је строго забрањено правилником.

(п.с. како проверити где се неко одазива на позив на мобилни телефон)
 
"Адема" бих молио да ми не шаље никакве поруке путем ПП и да све јавно каже на форуму. Радо бих обелоданио његову поруку али то је строго забрањено правилником.

evo ja ti dajem dozvolu, u poruci je moj broj, a mislim da jedino tebe zanima. cekam tvoj poziv, nece te kostati vise od 50 centi, cak i upola manje, ako se ne varam.
 
evo ja ti dajem dozvolu, u poruci je moj broj, a mislim da jedino tebe zanima. cekam tvoj poziv, nece te kostati vise od 50 centi, cak i upola manje, ako se ne varam.

Забрањено правилником крстарице обелодањивати приватне поруке...већ сам кажњаван због тога "адеме"

А и на који начин било ко може да зна одакле се јављаш?
А већ си хватан у лажима
 
Забрањено правилником крстарице обелодањивати приватне поруке...већ сам кажњаван због тога "адеме"

А и на који начин било ко може да зна одакле се јављаш?
А већ си хватан у лажима

to je broj koji jedino imaju kosovari, 044 i 049 su jedini operateri na kosovu, jedan je "vala" drugi je "ipko"
ps. ako dozvolis PP poslat cu ti jaci dokaz o "meni"
 
Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Ometanje rada moderatora/foruma
-------
Otkrivanje sadrzaja privatne poruke!
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.


Свако може да купи косовски број који подједнако ради и у Србији...


Наиван си "адеме"....зови "косовски" број а ти одговараш из Деспота Стефана....фолиранту
 
Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Ometanje rada moderatora/foruma
-------
Otkrivanje sadrzaja privatne poruke!
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.


Свако може да купи косовски број који подједнако ради и у Србији...


Наиван си "адеме"....зови "косовски" број а ти одговараш из Деспота Стефана....фолиранту

treba da znas da se broj gubi ako ga ne dopunjujes redovno, recimo 5 eura svaka tri meseca. nadji mi ti jedan jedini broj koji poseduje bilo ko u srbiji, 049, to je ipko, i ja cu ga nazvati. u poruci sam ti spomenuo i fiksni broj, ako zelis nazvati, javi.
ps. inace si dosadan sa tvojim tvrdnjom, eno ti neshka, pitaj ga.
 
treba da znas da se broj gubi ako ga ne dopunjujes redovno, recimo 5 eura svaka tri meseca. nadji mi ti jedan jedini broj koji poseduje bilo ko u srbiji, 049, to je ipko, i ja cu ga nazvati. u poruci sam ti spomenuo i fiksni broj, ako zelis nazvati, javi.
ps. inace si dosadan sa tvojim tvrdnjom, eno ti neshka, pitaj ga.

Uhrao se jadnik, tu se nesto curci a na kraju se ispostavi da je pitykica:hahaha:
 
u pravu si, moze i juzni deo srbije, zatim severni deo srbije, pa ... ima tu jos delova
ps. imam jednog prijatelja koji ima lepu kucu u BG, mislim da bi se i on otsepio od srbije

Vidis, o tome i ja pricam. Pracenje vase separatisticke logike dovodi do toga da svako ima pravo da kaze "djenosajd" i od svoje udzerice napravi drzavu.
 

Back
Top