kuje i kamenovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.749
ok kuje su one sehi zene sto ih muski oce, one ih se ne plase, sve to lepo ide prirodno i uglavnom druge zene im zavide, malo ih mrze, poslovna distanca ali zna se gde su one. onako prirodno su, deciji privlacne

ok, onda kazem-o mi smo ovde, one su tamo svaka im chast. medjutim nekad to ne uspe
i onda moze da se desi da ih kamenujemo. to nije lepo ni za nas ni za njih

e sad da li biste vise voleli da ste kuja i da vas kamenuju
ili da niste kuja, da ste obicnija zena i da ne dobijete kamenovanje, ali nije ni da mashtaju onako o vama i da ste pravi

a mozda neke kuje i ne dobiju kamenovanje, a vi ne udjete ni u kategoriju ovih obicnih zena
kuje se obicno en odazivaju one cute jer stite seh energiju

one i lepo kake, znaci imaju najlepse kake onako skoro da ne brisu guzu i mogu da budu prijatelji u smislu posteno odrade posao. ali su kuje i dalje nisu seh blokirane i nemaju drugarice.
 
ok kuje su one sehi zene sto ih muski oce, one ih se ne plase, sve to lepo ide prirodno i uglavnom druge zene im zavide, malo ih mrze, poslovna distanca ali zna se gde su one. onako prirodno su, deciji privlacne

ok, onda kazem-o mi smo ovde, one su tamo svaka im chast. medjutim nekad to ne uspe
i onda moze da se desi da ih kamenujemo. to nije lepo ni za nas ni za njih

e sad da li biste vise voleli da ste kuja i da vas kamenuju
ili da niste kuja, da ste obicnija zena i da ne dobijete kamenovanje, ali nije ni da mashtaju onako o vama i da ste pravi

a mozda neke kuje i ne dobiju kamenovanje, a vi ne udjete ni u kategoriju ovih obicnih zena
kuje se obicno en odazivaju one cute jer stite seh energiju

one i lepo kake, znaci imaju najlepse kake onako skoro da ne brisu guzu i mogu da budu prijatelji u smislu posteno odrade posao. ali su kuje i dalje nisu seh blokirane i nemaju drugarice.
jel bre kako ti to tako poznajes ih dobro..e al kamenovanje bi im bio spas..bolje vako se prodaju dok mogu pos kad ih svi izjebu nisu ni za sta raspasce se u samoci
 
smeta mi kad imam slobodno vreme
mada mogu onda da ukinem sebi slobodno vreme
mozda kad bih se nakanila i brijala noge ali ocu samo ne sada : (((((
nokti su mi ruzni, moze da me to ne zanima i da mi bude ok, ali onda dodju te kuje koje su sve ovakve samo su kuje prave su
sta me briga kakva sam : (((( onda to moze u nedogled da ide. evo kako pisem bez veze

kuje nikad ne pisu ovako nego imaju skladne poruke sa znacenjem
mada neko voli i ovako ali to su obicno neki sto bi da pobegnem. znaci kaok da postanem kao kuje a da nisam kuja
 
nekad su te kuje fine prema meni razumeju me ali kad se odaljimo opet se setim da je to bila samo kuja
i ocu da je spustim ali ne umem
mozda nema ni manu idealno nesavrseno je dobra i ljupka
:(
jos ako znaju programiranje ajajajaja a ne znam ga, ako umeju komp da upale
ocu zauvek da sedim u kuci a kako cu naci posao
 
onda kuja dozivi neku hardcore tragdeiju pa bude i tragicna i temeljna

a majko nema mi izlaza
sta rade druge zene?

u stvari bar da se pomirim s tim nego stalno pobegne to da su kuje a da sam manje od obicne zene-zenke
a ove sto su strucne one su jako zle

ljudi je l neko misli da sam poludela (i zasto)
i ima li neko da ne misli tj da nesto kachi sta pisem da mu lici na nesto
u stvari to ej sekta i kako sam dotle stigla
zato sto jako lako primam tudje uticaje

neko moze i da napise neku uvredu ajd da ne stoji ovako :I
 
Poslednja izmena:
necu da budem kuja nego da ne odlepim
?

ok ako nemam fiziku sta onda, one se kujaju mogu da dishem. ali zbog toga kukam? :(
nije ali objasnjenje bi zvucalo ruzno :( tj znacilo bi da fizika dominira a nije, to je kod nekih ljudi tako
ima i drugih parametara???
 
provodis npr pola dana u gledanju klipova ali i kapiras
mozda se bavis time, muzika film nesto
?
dar talenat zato te ovi ihoce i pomesano
i sta da radim?
ne mogu ni sa prozora da se bacim i sta onda bilo bi smesno
 
previse interneta, kako je sve to pocelo :think:
a ovoje neudobni internet? od vas se pobeglo a sad ste i vi na internetu : ))
a oni sto su bili nema ih
e zivote
bole vas uvo, a to mi je kazna zivim u centru eto

najsmesnije sto ako vec tako vidite, to nigde ne ispoljavam u zivotu!!!
tj nemam ni gde
mozda prema sebi ponekad
bar mi se tako cini
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top