Da li je cuvanje nevinosti pogresno?

vala da znas ,ima jos takvih , ALI .... bio sam pre na jednoj slavi i bile kao gosti casne sestre :D sve sa onim odorama i takoo one matore sedele pored domacina u vrh stola i pricale o ozbiljnim stvarima naravno a iza njih mlade iskusenice :D , i tako jedna bas bas gledala u mene, lice lepo kao andjeo, cista ,neiskvarena ,iskrena, mene bilo brate sramota znaci ne pamtim da me zenski pogled postideo i zacrveneo i sve zamisljam kao neki manastir okolo sumica i tu blizu iza sumice tece neka recica studenica:D i mi se polako skidamo i kresemo na obali :D
 
Ne mislim na bolesne osobe i zaostale obicaje nego na zelju nekih parova da devojka udje nevina u brak.
Priroda je stvorila coveka kao bice zavisno od hormona tako da potiskivanje nagona za odrzanjem vrste neposredno
utice na psihofizicko stanje i zdravlje kod oba pola.
Da li mislite da je zlocin da devojka ostane u mraku dok ne udje u brak i da li je to zlocin?
Dakle,imate dva pitanja,pa raspalite.:rtfm:
svakako da ne treba potiskivati nagone,nego iskreno mislim da takvih devica vise nema.....:lol:
 
Ne mislim na bolesne osobe i zaostale obicaje nego na zelju nekih parova da devojka udje nevina u brak.
Priroda je stvorila coveka kao bice zavisno od hormona tako da potiskivanje nagona za odrzanjem vrste neposredno
utice na psihofizicko stanje i zdravlje kod oba pola.
Da li mislite da je zlocin da devojka ostane u mraku dok ne udje u brak i da li je to zlocin?
Dakle,imate dva pitanja,pa raspalite.:rtfm:
Sto da cura bude u mraku, neka upali svetlo u prostoriji, treba cuvati vid na vreme.
U vezi cuvanja nevinosti, ne znam dal je pogresno il isparavno, al verujem da uopste nije lako. :rumenka:
 
Ne mislim na bolesne osobe i zaostale obicaje nego na zelju nekih parova da devojka udje nevina u brak.
Priroda je stvorila coveka kao bice zavisno od hormona tako da potiskivanje nagona za odrzanjem vrste neposredno
utice na psihofizicko stanje i zdravlje kod oba pola.
Da li mislite da je zlocin da devojka ostane u mraku dok ne udje u brak i da li je to zlocin?
Dakle,imate dva pitanja,pa raspalite.:rtfm:

Nije ni pogresno ni ispravno, stvar licnog izbora u koji se ne treba mesati puno sa strane.
Sa druge strane ako hormoni kljucaju a devojka okleva zbog nekog moralnog uverenja, verovatno ce samo stetu sebi napraviti.
 
Nema to veze "čuvati" ili "ne čuvati". Neko je jednostavno takvog mentalnog sklopa da ne može da živi promiskuitentnim načinom života. Šta znam, možda ne treba do braka čuvati, ali sa nekim/nekom prema kojima se imaju jaka osjećanja svakako vrijedi "isprobati".
 
Poslednja izmena:
Ne bih ulazio u brak sa nevinom devojkom. Ok nikada ne reci nikad, ali mi ta ideja uopste ne zvuci primamljivo. Nekako imam bas hladnu sliku o tim devojkama. Ako je u sexu hladna i toliko distancirana i tradicionalna, onda su velike verovatnoce da je i kao osoba i emotivno takva.
 

Back
Top