Немац, чији су снимци злоупотребљени за подстрек бомбардовању, проговорио о истини

ako pretpostavimo da je pre lagao, recimo zbog novca, navedite jedan razlog zasto bi sada govorio istinu? da se kaje, ne drzi vodu, da nije dobio novac pa progovorio, takodje, jer ga posle ovoga sigurno nece niakda dobiti, da ste mu vi vise platili, ne vredi, mi cemo uvek vise dati... meni jedino sto pada na pamet, kod svih slicnih slucajeva je, ispao je iz interesovanja javnosti, i sada pokusava nekom bombasticnom vescu da se vrati u "promet", makar negirao svoje ranije navode.
 
Dođe vreme kad se čovek nađe pred mračnim, neprelaznim jazom koji je godinama, polagano i nesvesno, sam sebi kopao.
Napred ne može, natrag nema kud.
Reči nestalo, suze ne pomažu; sramota ga da jaukne; a i koga da zove? Ne seća se pravo ni svoga imena.
Tada vidi čovek da na zemlji postoji samo jedno istinsko stradanje, to je: muka nemirne savesti.
Andrić
 
ako pretpostavimo da je pre lagao, recimo zbog novca, navedite jedan razlog zasto bi sada govorio istinu? da se kaje, ne drzi vodu, da nije dobio novac pa progovorio, takodje, jer ga posle ovoga sigurno nece niakda dobiti, da ste mu vi vise platili, ne vredi, mi cemo uvek vise dati... meni jedino sto pada na pamet, kod svih slicnih slucajeva je, ispao je iz interesovanja javnosti, i sada pokusava nekom bombasticnom vescu da se vrati u "promet", makar negirao svoje ranije navode.

Јесте Адеме, можда је тако. Али патићете комплетно сви због лажи истих тих који су вам поклонили државицу.
 
"Intenzivno je razmišljao proteklih 13 godina" :roll:
Ovi nas opet za'ebavaju, samo sad na drugi način. Uuuups, znate, došlo je do greške, a ne možemo da kontaktiramo bivšeg ministra da objasni i da se, naravno, jelte - izvini. U najkraćem roku, sledećih 48,5 godina, kontaktiraćemo vas, ako vas bude na karti sveta, pa ćemo zajedničkim snagama rešiti ovu malu neprijatnost...
Kakvo sr.a.nje od čoveka, razmišljao 13 godina i sad je on čist, jer je odlučio da progovori :dash: Švapski pandur, šta drugo i očekivati :roll:
 
Вала баш...
Лијепо је било на Мистеријама паламудити о надреалном.
Али због оваквих "дилбера" не можемо нормално живјети.
Ваљда ће бар наши клинци или унуци моћи.
:cool:
 
ako pretpostavimo da je pre lagao, recimo zbog novca, navedite jedan razlog zasto bi sada govorio istinu? da se kaje, ne drzi vodu, da nije dobio novac pa progovorio, takodje, jer ga posle ovoga sigurno nece niakda dobiti, da ste mu vi vise platili, ne vredi, mi cemo uvek vise dati... meni jedino sto pada na pamet, kod svih slicnih slucajeva je, ispao je iz interesovanja javnosti, i sada pokusava nekom bombasticnom vescu da se vrati u "promet", makar negirao svoje ranije navode.


On uopste nije lagao, lagao je Scharping...jedino sto mu nije dozvoljeno da ranije iznese istinu:neutral:



Pocetkom ove godine je jedan seriozni Nemacki TV prikazao celu istinu, naravno, sa zakasnjenjem od vise od jedne decenije:sad2:
 
On uopste nije lagao, lagao je Scharping...jedino sto mu nije dozvoljeno da ranije iznese istinu:neutral:



Pocetkom ove godine je jedan seriozni Nemacki TV prikazao celu istinu, naravno, sa zakasnjenjem od vise od jedne decenije:sad2:

Čast serioznom nemačkom TV-u, ali šta mi imamo od toga?
Kontam ja i da ovom nije ranije dozvoljeno, mora da je i sad na smrt bolestan, pa mu je svejedno i ako ga pojede mrak, ali šta se time menja? Jesu li, koliko pre par dana, iste Švabe pucale dole po Kosovu - jesu. I, šta sad da radimo sa tom istinom od pre n godina?
 
Čast serioznom nemačkom TV-u, ali šta mi imamo od toga?
Kontam ja i da ovom nije ranije dozvoljeno, mora da je i sad na smrt bolestan, pa mu je svejedno i ako ga pojede mrak, ali šta se time menja? Jesu li, koliko pre par dana, iste Švabe pucale dole po Kosovu - jesu. I, šta sad da radimo sa tom istinom od pre n godina?


Intelektualni svet je upoznat sa razlozima, posledicama i zbivanjima u Srbiji i svetu. Cute i posmatraju...ne smeju vise od toga:neutral:
Masa je uvek manipulisana, kod nas i u svetu, problem je sto saka globalista ima svoj cilj i interesi beznacajnih zemalja (u nasem tragicnom slucaju smo mi ti...beznacajni) koji im pokusavaju dati otpor, jednostavno proglase zlocincima. Taj imidz nam ostaje u svetu (posto je vecina ogranicena na "servirane" informacije) i samim tim smo izgubljeni sa ili bez borbe:sad2:
A sta mi imamo od toga...imamo svakim danom sve gori zivot.
 
ako pretpostavimo da je pre lagao, recimo zbog novca, navedite jedan razlog zasto bi sada govorio istinu? da se kaje, ne drzi vodu, da nije dobio novac pa progovorio, takodje, jer ga posle ovoga sigurno nece niakda dobiti, da ste mu vi vise platili, ne vredi, mi cemo uvek vise dati... meni jedino sto pada na pamet, kod svih slicnih slucajeva je, ispao je iz interesovanja javnosti, i sada pokusava nekom bombasticnom vescu da se vrati u "promet", makar negirao svoje ranije navode.

Znaci priznajes da ste mu platili? Haha.
 

Lepo je sto je priznao istinu, neka svet vidi da smo bili izlozeni propagandi i da smo bombardovani bez razloga.
Ali s druge strane to nama nece vratiti izgubljene zivote koje je nato oduzeo, nece nam vratiti mostove i druge objekte niti ce nam eu i usa zbog tog priznanja vratiti KIM.
 

...

Savjest je nesto sta kod svakog prije ili poslije proradi...

Cinjenica je da je Njemacka pod socijaldemokratma (Sreder,Sarping i ostala go.vna) prva bombardovala Srbiju...

Prvih osam tornadora koji su usli u vazdusni prostor Srbije bili su njemacki avioni...

Srbiji se precesto istorija ponavlja...
 
Ајде локујте ово тему,
која нема никаког смисла јер се зна тко је прихватијо са ужитком улогу злоћинца и са осмјехом испорућијо све и једног затраженог грађанина.
Да не спомињем како би се то могло одразити у очима јединих пријатеља и могућим обећаним интеграцијама ка њима.
 
O ovome je vec odavno i Spiegl pisao...

Spiegl su novine koje se citiraju u cijelom svijetu...

U vreme bombardovanja, Rudolf Augstein je pisao redovito na svojoj redakcijskoj stranici jako korektno, kritikujuci celi poduhvat.
Na zalost, masa cita radije ono sto zeli da cuje (sto im je nametnuto).
 
Čast serioznom nemačkom TV-u, ali šta mi imamo od toga?
Kontam ja i da ovom nije ranije dozvoljeno, mora da je i sad na smrt bolestan, pa mu je svejedno i ako ga pojede mrak, ali šta se time menja? Jesu li, koliko pre par dana, iste Švabe pucale dole po Kosovu - jesu. I, šta sad da radimo sa tom istinom od pre n godina?
Pa ko je povukao TUŽBU protiv NATO-a, pa i samih švaba ???
I što se onda iščuđavati njima... oni jednostavno rade svoj posao...
 

Back
Top