Olimpijske igre u Londonu 2012. i mogući inscenirani "teroristički" napad

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Moguće je da ćemo gledati uživo prenos stradanja 13000 ljudi na Olimplijskim igrama u Londonu:






Ovakve stvari se slobodno objavljuju pre samog događaja, polovina "ovaca" veruje, polovina ne veruje, a akteri se nikoga ne boje. Slično je bilo i 11.09.2001. sa zgradama WTC u NY. Njihovo rušenje je najavljeno u jednom filmu i u nekoliko tekstova. Da li je moguće? Šta mislite o ovome? Da li će ovo biti poslednje Olimpijske igre i šta će uslediti posle svega?

P.S. Ako budem uhapšen zbog ove teme, reći ću muriji da mi je sve ovo rekao neko sa foruma. :hahaha1:
 
Као што су ове карте предвиделе напад 9.11.

http://2.***************/_basraNod1Ms/TADZkC9XXNI/AAAAAAAABgg/k4DPZ5WDi20/s1600/illuminati+cards.jpg

Изливање нафте у мексичком заливу

http://4.***************/_basraNod1Ms/TADSvq9rNxI/AAAAAAAABgY/fxbM6-kX01o/s1600/ILLUMINATI+Card+Game+BP+Oil+Spill.png

Могуће да ова карта представља будући терористичи напад у Лондону

Combined_disasters.jpg


У првом плану су пет особа различитих раса што представља олимпијске кругове. А ту су и боје тих кругова:
hssfile1749.jpg
 
Могуће да ова карта представља будући терористичи напад у Лондону

Combined_disasters.jpg


У првом плану су пет особа различитих раса што представља олимпијске кругове. А ту су и боје тих кругова:
hssfile1749.jpg
nema belog kruga...
 
Видео у уводном посту је одличан и стварно чини да се замислимо, па и да очекујемо неки догађај на олимпијским играма у Лондону. :think:

Као што постоји мноштво филмова који су најваљивали догађај 9. 11. у Њујорку. Тако исто има мноштво филмова који најаваљују догађај Лондон 2012.

У овом инсерту из ,узгред мени омиљног филма, указује баш на то. Сказаљке на Биг Бену који се руши показују тачно 12. Или 2012.


misliš crnac je...tu su još dva crnca, ako se ne varam.
nego, koje su to plava i zelena rasa?

Није него има црну кравату. Као што онај у средини има нешто жуто. А што се тиче раса. то представља пет континената што је и симболика олимпијских кругова.
Ради се о сублимираној поруци. Где је смисао наговештен а не јасно исказан. Он се налази тек када се потражи.
 
Poslednja izmena:
Teoreticari zavera, "placeni" teroeticari povezuju OI sa terorizmom dizuci gledanost i zanimanje za iste kod obicnih ljudi, navlaceci ih na elektroniku i u buljenje, najcesce u kutiju koja se zove televizor, preko koje je mozak izlozen mrezi frekvencija i signala koji ometaju pravilan protok informacija kroz sinapse, ostecujuci mic po mic neurotransmitere namecuci coveku stvari koje nebi trebalo da ga zanimaju.

Kad prodju OI bice navlakusa na neke druge stvari, poput europskog ili svetskog prvenstva ili neceg treceg, gde ce se opet covek "svojom" voljom zanimati i misliti da mu je zanimljivo

ahaha.aha ha.me-meee meeeee :ovca:
 
Evo nekoliko interesantnih karata iz kultne kartaroške igre "Illuminati", objavljene 1983. godine, a modernizovane 1995. u ovoj verziji koju znamo...

Demoni u Vašingtonu:



http://1.***************/-NyB55_LO-Ew/TcK-AtRmlrI/AAAAAAAAAnQ/-bRsKRQ6Bdw/s1600/PlagueofDemons.jpg



Zemljotresi:



flatearthers.jpg




Hipiji i ostala "deca cveća":



deprogrammers.jpg




NATO pakt:



natoh.jpg




Nacisti i "Thula":



thulegroup.jpg




Da lči je iz ovog razloga snimljen i ovaj antiutopijski film?






13013 ubijenih:



13013m.jpg




Illuminati baš vole zavere:



conspiracy.jpg




Sve ovo nije nimalo slučajno...
 
cover_lg.jpg


vanzemaljci (najjače kad stave lutkicu u Rusiji, kao Rusi su ozbilnji u stvari nema veze sa njima),
obrezivanje je zdravlje, odličan biznis u milijardama tokom 1960-ih u Americi,
nažalost budalaste nacije su podržale svoj robovski običaj i bile besplatni sаveznici u ujdurmi
gmo hrana je jeftinija, AIDS (samo u Americi i Africi), svinjski grip, ptičji grip, gay parade (nova deca cveća jel)...

leteće tanjire su Nemci imali tokom drugog svetskog rata, mada nisu usvaršili postojeću tehnologiju
 
Poslednja izmena:
P.S. Ako budem uhapšen zbog ove teme, reći ću muriji da mi je sve ovo rekao neko sa foruma. :hahaha1:

Šta ima da te hapse?
Ima na youtube-tu spinovanih klipova do mile volje i mi smo samo izmanipulisani

Nisam odmah razumeo agenta koji me kontaktirao zbog javnog pitanja
zašto je pedofilija zabranjena tj prikazivanje genitalija dece dok klipovi sa sunetom ne podležu sadističkoj pedofiliji?
Ako je to verski razlog zašto (maloletni i nejaki) vernici plaču i otimaju se?
To pitanje su postavili mnogi pametniji od mene pa su zakonom regulisali šta je realan medicinski razlog a šta
bolest neke nacije ili religije pa su stavili pod krivični zakon. Srbija još uvek nije medju tim brojnijim zemljama.

Zapravo, sve je jasno - mi kao mi smo došli od skora na ovu planetu a te grupacije funkcionišu generacijama
Bole njih za granice i običaje... osećaj moći je njihov orgazam
Namerno se igraju sa fetišima nacija - nacionalni datumi i gradjevine
Istorija se prekraja, ko može sa sigurnoću da kaže šta se sve dešavalo u drugom svetskom ratu?
A kamoli ranije? Nisu li uništavani neki dokazi a forsirane neke neutemeljene gluposti?
 
Poslednja izmena:
Изливање нафте у мексичком заливу

http://4.***************/_basraNod1Ms/TADSvq9rNxI/AAAAAAAABgY/fxbM6-kX01o/s1600/ILLUMINATI+Card+Game+BP+Oil+Spill.png

A gde pise da je to meksicki zaliv? Ono sto ja vidim je potopljeni brod a ne platforma a takodje ti izgleda da nisi upoznat sa Exxon Valdez-om.... C c c c c c c c c c
 
Nigde ne piše. Zašto nisi upoznat? Exxon Valdez se dogodio sad već davne 1989. godine. Karte se mogu tumačiti po nahođenju. Sve si promašio. Kao i uvek.

Pilence zatuplo, znam kada se dogodio i bez toga da gledam u google ( kao ti ), al isto tako znam da su karte stampane nakon toga.. Tako da opet prdis kada nema potrebe....
 
Kobasicoždero iskrivljena, gde piše da znaš a da nigde ne gledaš (kao baba ćora)? Ali isto tako karte su samo karte i nije bitno ko ih je, kad i kako štampao, bitno je ko ih koristi...
. I jopet, totalno si promašio temu. Nisam tema ja, ni ti kao moj rep, koji me prati po forumu, sa teme na temu, da bi udisao moj prdež ispod repa i inhalirao sinuse. Tako, da, olimpijada je blizu, pa ćemo da vidimo ko je u pravu...
 
A sta ces da radis kada se nista specijalno ne dogodi na olimpijadi? Isti si kao Oziman koji se nada da sutra gravitacija nece raditi...

a sta ako ipak bude?? suvise je nagovestaja..zion...maskota sa jednim okom......cela ideja je logicna...age of aquarius umalo sto nije poceo....a to je rok,za pocetak vladavine nwo-a...gde ces bolji uvod za uvodjenje vandrednih stanja u svetu od napada na london

videcemo....jest, realno,zvuci idiotski...ali,posle 9.11 i pasosa koji je iz dzepa na kosulji ispao otmicaru kroz kokpit i pretrpeo exploziju i sto cuda,te nadjen netaknut.......u sve mogu da verujem
 

Back
Top