Putin donosi rešenje za magarca između dva plasta sena.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Na vestima RTS-a malopre su dali izveštaj sa samita Rusija-EU, koji se odražava u Petrogradu. Putin je pokrenuo inicijativu za potez kojim bi se umanjili efekti krize. Naime, izneo je plan o apsolutnom zbližavanju Rusije i EU, a koji nsadrži viznu liberalizaciju, i (ono što je najvažnije) zonu slobodne trgovine od Lisabona do Vladivostoka.

Time bismo mi izgubili prednost po sporazumu sa Rusijom, koju ionako ne koristimo, jer ne umemo da evropsku robu preko Srbije plasiramo u Rusiju. Ali zato bi to donelo rešenje za one koji ne znaju na koju bi stranu usmerili Srbiju. Dakle, ušli - ne ušli u EU, ostaje nam mogućnost slobodne trgovine i sa Rusijom i sa EU.
 
Na vestima RTS-a malopre su dali izveštaj sa samita Rusija-EU, koji se odražava u Petrogradu. Putin je pokrenuo inicijativu za potez kojim bi se umanjili efekti krize. Naime, izneo je plan o apsolutnom zbližavanju Rusije i EU, a koji nsadrži viznu liberalizaciju, i (ono što je najvažnije) zonu slobodne trgovine od Lisabona do Vladivostoka.

Time bismo mi izgubili prednost po sporazumu sa Rusijom, koju ionako ne koristimo, jer ne umemo da evropsku robu preko Srbije plasiramo u Rusiju. Ali zato bi to donelo rešenje za one koji ne znaju na koju bi stranu usmerili Srbiju. Dakle, ušli - ne ušli u EU, ostaje nam mogućnost slobodne trgovine i sa Rusijom i sa EU.

Sumnjam da ovi naši glavonošci imaju to u vidu !?
Nisu oni sposobni na zrelo razmišljanje i donošenje optimalnih rešenja korisnih na duže staze.
Bratija slabomislećih nadobudnika....
 
Једино што смо и до сада могли Русима да продамо је било оно несрећно воће што га уби гра́д пре пар дан.
Немамо 25 противградних ракета у земљи.

А ово је Русима најпаметнији потез у задњих 10 година. Коме сте ви давали најповољније услове за пласирање производа на домаће тржиште... :roll:
 
Teško bi to mogla biti dilema Buridanovog magarca.

Čime bi Srbija konkurirala europskim proizvodima u uvjetima slobodnog tržišta?

Rusi imaju para, a imat će ih još više zahvaljujući prirodnim resursima.

Gladni su kvalitetnih proizvoda jer si ih mogu priuštiti i teško će im biti u budućnosti prodati mooda pod bubrege.

Храном Буљо, храном, српски пољопривредним производима не требају милионске рекламе са мрмотима.
Путинова супруга је презадовољна српском трешњом извози се по цени од 3,5 евра по килограму.
Њихови људи у Србији су најбољи промотери српских производа на руском тржишту, проблем је у неорганизованости српских државних органа.

Европска унија нема тај квалитет пољпориврдених производа који захтева руско тржиште.
 
Храном Буљо, храном, српски пољопривредним производима не требају милионске рекламе са мрмотима.
Путинова супруга је презадовољна српском трешњом извози се по цени од 3,5 евра по килограму.
Њихови људи у Србији су најбољи промотери српских производа на руском тржишту, проблем је у неорганизованости српских државних органа.

Европска унија нема тај квалитет пољпориврдених производа који захтева руско тржиште.

Neorganizovanost nije nenamerna proeurupskih struja.
Tadic & Co. gledaju da na svaki moguci nacin sabotiraju saradnju sa Rusijom , sto je nalog Brisela i Vasingtona.
 
Храном Буљо, храном, српски пољопривредним производима не требају милионске рекламе са мрмотима.
Путинова супруга је презадовољна српском трешњом извози се по цени од 3,5 евра по килограму.
Њихови људи у Србији су најбољи промотери српских производа на руском тржишту, проблем је у неорганизованости српских државних органа.

Европска унија нема тај квалитет пољпориврдених производа који захтева руско тржиште.
A srpskim klipom , kukuruza ? :think:
 
A srpskim klipom , kukuruza ? :think:

За то не знам.
Ми треба све новце да уложимо у производњу хране чија цена стално расте и производњу струје.
Храну у Русију, струју у Црну Гору, БиХ и Хрватску да извозимо.
И то би било то.
Тадић се бави развојем италијанске аутоиндустије, што од њега ништа није чудно јер није из Србије и не зна могућности Србије.
Зато не треба да буде премијер Србије, јер корист од тога не би имали грађни Србије него странци.
 
Poslednja izmena:
Boli ti njega briga jel se njemu podsmijavaju ili ne. Bio je predsjednik živio je kao car, sad će biti premijer biće mu još bolje.

Неће бити премијер, да су га хтели за премијера већ би га именовали.
Неки људи не желе човека на то место а да нема подршку својих грађана, што је у реалном свету случај са Борисом Тадићем.
 
Храном Буљо, храном, српски пољопривредним производима не требају милионске рекламе са мрмотима.
Путинова супруга је презадовољна српском трешњом извози се по цени од 3,5 евра по килограму.
Њихови људи у Србији су најбољи промотери српских производа на руском тржишту, проблем је у неорганизованости српских државних органа.

Европска унија нема тај квалитет пољпориврдених производа који захтева руско тржиште.

Ajde!

Pa koliko vi to trešanja proizvodite?

Ili bilo čega drugog?

Dok namirite vlastite potrebe, od izvoza ćete vrlo tanko živjeti.

Ili ćete prodavati svoje trešnje u Rusiju, a za vas uvoziti trešnje iz Kine? :lol:
 
Ajde!

Pa koliko vi to trešanja proizvodite?

Ili bilo čega drugog?

Dok namirite vlastite potrebe, od izvoza ćete vrlo tanko živjeti.

Ili ćete prodavati svoje trešnje u Rusiju, a za vas uvoziti trešnje iz Kine? :lol:

Велике!

tresnje.jpg


Није хемија, ми не трујемо наше купце, Србија је то бре!
 
Velike?

Nisam te to pitao. :lol:

А па иди стрелицом на фотогрљафију, кликни десним кликом на миша изабери опцију Properties копирај Address и наћи ћеш колика је производња ове године.
Одох сад пријеле ми се трешње, погледај како су лепе, нема их бре у Европу таке!
А кад се вратим ако не знаш да нађеш страницу показаћу ти и то џабе јер ти си најбољи промотер здраве српске хране.
 
А па иди стрелицом на фотогрљафију, кликни десним кликом на миша изабери опцију Properties копирај Address и наћи ћеш колика је производња ове године.
Одох сад пријеле ми се трешње, погледај како су лепе, нема их бре у Европу таке!
А кад се вратим ако не знаш да нађеш страницу показаћу ти и то џабе јер ти си најбољи промотер здраве српске хране.

Onda si bar mogao postaviti sliku čačanske Čarne

V001_8_12.gif


a ne francuskog Burlata.

:mrgreen:
 
За то не знам.
Ми треба све новце да уложимо у производњу хране чија цена стално расте и производњу струје.
Храну у Русију, струју у Црну Гору, БиХ и Хрватску да извозимо.
И то би било то.
Тадић се бави развојем италијанске аутоиндустије, што од њега ништа није чудно јер није из Србије и не зна могућности Србије.
Зато не треба да буде премијер Србије, јер корист од тога не би имали грађни Србије него странци.
Слушај пријатељу, у пољопривреди не може да буде будућност развоја једне земље.
Пољопривреда је важна јер она представља сигурност једне земље, али никако будућност.
 
Да само што ЕУ неће прихватити овај споразум.

Putinu to i nije cilj - nece to ni on prihvatiti .. on sa drzavama koje cine takozvanu EU ionako saradjuje na bilateralnim osnovama - nije Putin lud da ozbiljno shvata tu propalu , bankrotiranu i nedemokratsku tvorevinu - napravljenu za jednokratnu uopotrebu ....
 
Teško bi to mogla biti dilema Buridanovog magarca.

Čime bi Srbija konkurirala europskim proizvodima u uvjetima slobodnog tržišta?

Rusi imaju para, a imat će ih još više zahvaljujući prirodnim resursima.

Gladni su kvalitetnih proizvoda jer si ih mogu priuštiti i teško će im biti u budućnosti prodati mooda pod bubrege.


Ми у Србији имамо најквалитенију органски гајену паприку,парадајз, и остала поврћа која се у Европи не узгајају,нити су квалитета као наше.....
Има Србија шта да понуди само Хрватска нема!
Руси покуповаше све јабуке ,цена се удвостручила кад су ушли на наше тржиште!
 

Back
Top