U čemu je razlika između eldupea, elesvea i opasnih destruktivnih sekti?

crveni oblak

Elita
Poruka
19.115
... pitanje je sad. :confused:

Molim aktiviste/sektaše da prvi odgovore na pitanje jer oni najbolje znaju šta im smeta kod njihovih gurua i ostalih njihovih 'velikodostojnika' koji ih iskorišćavaju takve lakoverne i zamlaćene.

Unapred im zahvaljujem na iole smislenim odgovorima ukoliko eventualno uspeju da ih smisle pomoću sprženog brabonjka u glavama.

Nesrdačno,

Preziračica Vaših brabonjaka
:hvala:
 
Vidi svoj avtar, vidi doba u koje otvaraš temu i vidi samu temu... Teško da ti možeš bilo kome šta da prebaciš po pitanju devijantnosti...

Ostavi ti moju Crnkinju na avataru na miru, diskriminatoru jedan, sram te bilo.

Da ne ulazimo u to što se odmaram na forumu u ovo polugluvo doba (ybg. moram da prevodim noću zbog tesnih rokova i zbog porodičnih obaveza danju)...nego, reci ti, brale, ima li ičeg što nije devijantno u grupnim pojavama pomenutim u naslovu teme.

I nemoj se ponašati ko neki namćor. Ako ja posle ovoliko posla mogu biti fina sa tobom, možeš i ti sa mnom kao sagovornikom kad si već u cik zore provirio baš na ovu temu o devijantnostima. :mrgreen:
 
Ma o sumnjivim rabotama po pitanju genetski modifikovane hrane (i zemljišta koje sekte uveliko kupuju naročito na severu Srbije) već sve znamo, al o sektaškim aktivnostima političkih lakrdijaša do sada se nekako malo zborilo u javnosti. Mislim da ih mnogi ljudi još nisu skapirali.:think:
Slažem se.Čak ni poštovani virtuelni mađioničar nije uspeo da savlada njihove trikove i bori se sa zmajevima u ovim kasnim noćnim/ranim jutarnjim satima.
 
Poslednja izmena:
Bolje dežurstva nego da mi zmajevi ne daju da spavam kao tebi,a kao posledica nespavanja te muče fantazije i halucinacije.

:D


Animated%20Horror%20Ghost%20%2854%29.gif
 
... pitanje je sad. :confused:

Molim aktiviste/sektaše da prvi odgovore na pitanje jer oni najbolje znaju šta im smeta kod njihovih gurua i ostalih njihovih 'velikodostojnika' koji ih iskorišćavaju takve lakoverne i zamlaćene.

Unapred im zahvaljujem na iole smislenim odgovorima ukoliko eventualno uspeju da ih smisle pomoću sprženog brabonjka u glavama.

Nesrdačno,

Preziračica Vaših brabonjaka
:hvala:

U blentavog insana široko polje ideja....!
 

Back
Top