Kako postupiti?

RonnieDio

Početnik
Poruka
2
Imam devojku,veza je na daljinu i strasno se retko vidjamo.Zbog mojih obaveza ne mozemo da se cesto vidjamo ni kada je ovde,ali i kada mozemo ona ima jednog druga iz detinjistva,prestajali su da se druze na jedno 4 god,odaljili su se,pa se sada opet druze i ona po nekad ne moze da se vidi sa mnom zato sto je njemu obecala da ce doci kod njega.Verovatno i sami shvatate da nesto nije u redu.Razmisljao sam i odlucio da ako to jos jednom uradi,tj. ako ne bude htela da se vidi sa mnom zbog njega,ponavaljm,vidjamo se strasno retko,da raskinem tu vezu,vise puta me je tako ispalila,cak i za docek nove godine. Da li je moje razmisljanje ispravno?
 
Zenama je potreban sex...retko se vidjate,potpuno logicno da ona to nalazi na drugom mestu..21 vek je,zaboga ko je lud cekati na nekoga,svi imaju potrebe i NARAVNO da medju njima ima nesto.
Kako ljudi mogu postavljati ovako naivna pitanja?...odgovor vec znas srce.ili menjaj sebe i vreme vidjanja ili je prosto ostavi drugome...jednostavno je
 
Zenama je potreban sex...retko se vidjate,potpuno logicno da ona to nalazi na drugom mestu..21 vek je,zaboga ko je lud cekati na nekoga,svi imaju potrebe i NARAVNO da medju njima ima nesto.
Kako ljudi mogu postavljati ovako naivna pitanja?...odgovor vec znas srce.ili menjaj sebe i vreme vidjanja ili je prosto ostavi drugome...jednostavno je
Ženama jeste potreban sex, ali nisu baš sve žene mišiće, pa da žive samo zarad seksualnog zadovoljstva !! Uopšte ne mora da znači da ona, zato što je njegov kopulacioni organ daleko, zbog toga neće da se vidi sa njim !! Na osnovu čeka ste vi, poštovana Koleginice, došli do takvog (naivnog) zaključka !? Možda jednostavno ne želi ništa ozbiljnije (od površnosti) sa njim; možda je "smara" ta neredovnost u komunikaciji i daljina; možda joj je taj drug lepši, bolji, pametniji, imućniji, više joj godi; možda je jednostavno nesigurna !? ...
dakle, najbolje bi bilo da on ozbiljno porazgovara sa njom, pa ako su oboje dovoljno razumni, mogli bi da se dogovore ...
 
A ti, Druže, probaj da nateraš sebe da joj iskreno i otvoreno izneseš svoje mogućnosti i želje, pa ćeš da vidiš šta će ona da ti kaže !! Šta god da ti kaže, pa i ništa da ti ne kaže, prihvati to i vici sledeći potez !! I čisto da znaš da daljina ponekad uopšte ne razdvaja, već naprotiv spaja i jača želju, ali za to je potrebno da se dvoje (što bi se reklo) "nađu" !! A nekad je ista ta daljina nepremostiva prepreka !!
 
Imam devojku,veza je na daljinu i strasno se retko vidjamo.Zbog mojih obaveza ne mozemo da se cesto vidjamo ni kada je ovde,ali i kada mozemo ona ima jednog druga iz detinjistva,prestajali su da se druze na jedno 4 god,odaljili su se,pa se sada opet druze i ona po nekad ne moze da se vidi sa mnom zato sto je njemu obecala da ce doci kod njega.Verovatno i sami shvatate da nesto nije u redu.Razmisljao sam i odlucio da ako to jos jednom uradi,tj. ako ne bude htela da se vidi sa mnom zbog njega,ponavaljm,vidjamo se strasno retko,da raskinem tu vezu,vise puta me je tako ispalila,cak i za docek nove godine. Da li je moje razmisljanje ispravno?

U tebi se krije alfa-muzjak.
 
Da li je moje razmisljanje ispravno?
Tvoje razmišljanje je potpuno pogrešno, naime, greška je uopšte i razmišljati o ovome toliko dugo. Ispala za NG a pitaš nas u junu šta raditi? Kude si bio u dugim zimskim noćima kada forumaška javnost nema druga posla no da rešava tuđe emotivne probleme, ovako moram brzopotezno:


  1. hitno nađi i ti neku drugaricu da obnavljate staro poznanstvo i šta se već tu radi;
  2. il raskidaj sa devojkom il nađi(te) načina da češće budete zajedno.

Pod 1. obavezno, da ne zastraniš i napraviš kakve gluposti. Ovo pod 2. i ne moraš, nećeš ništa bitno propustiti ni da pustiš da voda sama oteče.
Nema na čemu, doviđenja.
 
Poslednja izmena:
uf ti drugovi su uvek nezgdoni gadno to

nemoj samo dramiti ili nesto, ako hoces da raskinesh samo mirno nikako drama
ili ono trpi
ili ako raskidas to mora da bude to, mozda ti je ona samo potrebna

e sad ako ti se usput pojavi neko drugi... amda mozes valjda i bez nje
ali onda nema kao neki produzeni kontakt, sam si i to je to. ako nisi sam onda moras sve da prihvatis kako je i njene uslove
 
Imam devojku,veza je na daljinu i strasno se retko vidjamo.Zbog mojih obaveza ne mozemo da se cesto vidjamo ni kada je ovde,ali i kada mozemo ona ima jednog druga iz detinjistva,prestajali su da se druze na jedno 4 god,odaljili su se,pa se sada opet druze i ona po nekad ne moze da se vidi sa mnom zato sto je njemu obecala da ce doci kod njega.Verovatno i sami shvatate da nesto nije u redu.Razmisljao sam i odlucio da ako to jos jednom uradi,tj. ako ne bude htela da se vidi sa mnom zbog njega,ponavaljm,vidjamo se strasno retko,da raskinem tu vezu,vise puta me je tako ispalila,cak i za docek nove godine. Da li je moje razmisljanje ispravno?
A da se ona ne muva sa tim njenim drugom?
Ma otkaci je, sta si joj ti zadnja rupa na svirali da te ispaljuje.
 
Zenama je potreban sex...retko se vidjate,potpuno logicno da ona to nalazi na drugom mestu..21 vek je,zaboga ko je lud cekati na nekoga,svi imaju potrebe i NARAVNO da medju njima ima nesto.
Kako ljudi mogu postavljati ovako naivna pitanja?...odgovor vec znas srce.ili menjaj sebe i vreme vidjanja ili je prosto ostavi drugome...jednostavno je

Ти сад написала као да је само вама потребан секс? Као ви сте нешто посебно? А овом јаднику није потребан секс?

И после као веруј жени, ожени се, посвети им време... Смешно..
 

Back
Top