riba i jarac jeli moguce?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sangoku

Početnik
Poruka
3
Ok, ja sam riba (musko) i zakokan sam zesce u moju docimerku koja je po prirodi Jarac. Mladja je od mene malo, ali je nemoguce inteligentna osoba. :ok:
Ali imam problem, ja i ona nikako da postanemo vise od prijatelja.

Uvjek je iz neobjasnjivog razloga ljuta na mene... to je islo do te mjere da sam se nekoliko puta posvadjao sa njom... i da me ona jednom rasplakala... jeste musko moze da place...

Imam pitanje... sada smo na "ok" odnosima... ali neznam sta dalje da radim... sta da uradim da je osvojim kompletno... osjecam da imam sansu ali nekako mi ne ide...


ps. veoma sam nesamopouzdana osoba...
 
Ako imas stav da je zenska nemoguce inteligentna , onda si u startu naebo .Ne postoje nemoguce inteligentne .
I zajebi horoskope , time se bave dokone zenske .Lijepo dodji do nje i uhvati je za sise .Vjerojatno ce vrisnuti
kao Damjanov Zelenko , a mozda ces popiti i samar . Nista zato,neces poginuti .Ako je taj tvoj potez ne
sokira , nista nece .Poslije ces imati razloga da joj se izvinjavas i poslije joj dokazuj da nisi sirovina .Ja sam
tako jednu osvojio , a mislila je da je jako inteligentna i samouvjerena !
 
Ok, ja sam riba (musko) i zakokan sam zesce u moju docimerku koja je po prirodi Jarac. Mladja je od mene malo, ali je nemoguce inteligentna osoba. :ok:
Ali imam problem, ja i ona nikako da postanemo vise od prijatelja.

Uvjek je iz neobjasnjivog razloga ljuta na mene... to je islo do te mjere da sam se nekoliko puta posvadjao sa njom... i da me ona jednom rasplakala... jeste musko moze da place...

Imam pitanje... sada smo na "ok" odnosima... ali neznam sta dalje da radim... sta da uradim da je osvojim kompletno... osjecam da imam sansu ali nekako mi ne ide...


ps. veoma sam nesamopouzdana osoba...

ahahaha brate, šta da ti kažem, sam si rek'o da si riba :mrgreen:

ok, sad ozbiljno, zaebi horoskop, bez samopouzdanja ništa. i ne dozvoljavaj nikome da te gazi. čini mi se da ti se često ljudi ljute bez razloga, možda zato što tako zračiš?
 
Ok, ja sam riba (musko) i zakokan sam zesce u moju docimerku koja je po prirodi Jarac. Mladja je od mene malo, ali je nemoguce inteligentna osoba. :ok:
Ali imam problem, ja i ona nikako da postanemo vise od prijatelja.

Uvjek je iz neobjasnjivog razloga ljuta na mene... to je islo do te mjere da sam se nekoliko puta posvadjao sa njom... i da me ona jednom rasplakala... jeste musko moze da place...

Imam pitanje... sada smo na "ok" odnosima... ali neznam sta dalje da radim... sta da uradim da je osvojim kompletno... osjecam da imam sansu ali nekako mi ne ide...


ps. veoma sam nesamopouzdana osoba...

Mozda curica i ne zna, da ti nju gledaš drugačijim okama. Ne znam koliko imaš godina,a li mi po piasniju deluješ veoma mlad. Ali, nema veze, sve je to za ljude, razumemo svi da ti se docimerkica mnoOOOOOOOOOOOOOOOgo dopada. Pitaj je, zbog čega reaguje na način na koji reaguje. Nikada to nije iz neobjasnjivih razloga. Zelim ti reci, da ne verujem da je lično kao lično protiv tebe kao tebe upereno to njeno nezadovoljstvo, nego hocu reci, mozda je nešto muči, a nema kome da kaze. Veruj mi, iznenadio bi se kada bi znao zbog cega ljudi nekada reaguju na načine na koje reaguju, znaš nikada en znas posve sta je u necijoj duši, ma kako dobro da je znas....To u startu nije dobro, sto se svadjuckate, ali ajde da pripisem Vasim mladim godinama, ali prva stvar za dobru i lepu vezu je osnov, dobra komunikacijica. Znaci, pricaj, pricaj, pricajteeeeeeeeee........Sta je muci, o cemu razmislja. Pitaj. Ako ti ne kaze, suptilno se integrisi u njen tok zivota, interesuj se, Budi tu. Smatram da te pravi prijatelj nece nikada rasplakati, jer ljudi koji nas cene nas ne cine tuznima a oni koji su vredni toga, to nam nikada ne bi uradili. Pa, sta fali i ako musko place, suze su ok i lekovite. Nije to slabost nikakva. Mlad si, i moras jos puno da radis na sebi. Samopouzdanje se stice radom na sebi, moras vise biti siguran u sebe. Postuj sebe, postuj nju, ali ne dozvoi da te iko gazi, kako u ljubavi, tako i u prijateljstvima, ne daj na sebe, jer ako te neko ne ceni, nema tu ni LJ od ljubavi, znas. Ako ti to nesto osecas, znaci da ipak u vazduhu ima neke hemije izmedju Vas,a li pazi ona je cura, sigurno ceka prvi korak, makar neku inicijativu ili znak od tebe, da ej gledas na drugaciji nacin. To je nama curama potrebno da vidimo, znas...a onda ec verujem i ona se malkice otvoriti, pa mic- po mic...ali generalno ako nista drugo ne upali da kazem, i ona negde te ne shvata, na neki sladak i volšeban način, ja bih joj rekla, da mi se dopada, da sam na tvom mestu. Kada malo "porasteš" shvatis da zivot nema reprizu, da postje neki trenuci gde nema vremena za pogreske, za ispravke. Kazes da ti se dopada, pa sta bude, barem znaces na cemu si. Nekada bolece, nekada vredece, ali je najvaznije biti covek, iskreno se "dati" nekome i stvarno ljubiti istinski mislima. Nadam se da je ona vredna toga. Srecno i da sve bude ok. ♥
 
LOOOOL ja sam 26... tako da nije do toga... moguce da nisam se dobro objasnio... mi se tkao vec peckamo ima vec 6 mjeseci... bili smo blizu pa se pono rastavljali i td... svasta je bilo mogao bi cijele eseje da ispisem.... ali necu


Kratko receno skoro da zivimo zajedno... jedemo zajedno druzimo se... bili smo na krstarenju nekidan pa u kinu nekoliko puta... etc... i svasta se desavalo ali nikako da je osvojim.... :dash:
 
LOOOOL ja sam 26... tako da nije do toga... moguce da nisam se dobro objasnio... mi se tkao vec peckamo ima vec 6 mjeseci... bili smo blizu pa se pono rastavljali i td... svasta je bilo mogao bi cijele eseje da ispisem.... ali necu


Kratko receno skoro da zivimo zajedno... jedemo zajedno druzimo se... bili smo na krstarenju nekidan pa u kinu nekoliko puta... etc... i svasta se desavalo ali nikako da je osvojim.... :dash:

De lebati objasni mi sta si ti uopste video na jaricama???Sta te uopste privuklo???

Ja sam isto riba znaci kakve jarice uopste ne postoje u tom smislu za mene
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top