емоција и реалност у Срба

Fritz1944

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
183
Дуго сам истраживао ову материју,осматрао,посматрао,делао у том правцу...
Ујутру сам прошао поред графита ,,Марија волим те највише на Свету,, већ увече је прешкрабан а истим рукописом написано ,,куррво,,. ,,Тамара волим те,, а поред додато слободарским црним спрејом ,,Ти је волиш ми је јеббемо,, .
Посматрајући са уметничке стране,Жељко Самарџић је појеббао све оне рибе за којима је Сергеј Ћетковић плакао...
Све то ме наводи да се спроведе озбиљна студија о емоцији и реалности исте,да ли је особа која слепо заволи свесна јаме коју копа,да ли та особа може да расуђује реално о понашању свог партнера?
А шта је алтернатива? Катанац на емоције и промискуитетност или манастир?
Како дати себе а не добити нож у леђа?
 
dajes na kasicicu uzimas sakom i kapom i svi zadovoljni

пази сцену,снимиш рибу,приђеш јој мало блејите размените коју,колико ти треба да створиш профил њене личности? како га оцењујеш,по музици коју слуша,облаченњу,интересовањима?
 
odlicna temilica, konceptualizacija na nivou, recnik, sve na mestu, odlicno zongliranje podacima
svakim danom sve vise intelektualno napredujes,to volim ponajvise

јел си издала некад оног малог дечака који ти је пришао,нежно те пољубио и лудо заволео? :) јел си га издала и продала зарад квалитетног односно неквалитетног секса? :) да ли си пљунула на његову љубав ону најчистију,да ли си мислила на њега док се наки масни скот знојио на теби? :) да ли си Супи ? Или си пак верна девојчица која кључ тела и срца свог држи у истом сандуку или пак имаш два...сандука?
 
Дуго сам истраживао ову материју,осматрао,посматрао,делао у том правцу...
Ујутру сам прошао поред графита ,,Марија волим те највише на Свету,, већ увече је прешкрабан а истим рукописом написано ,,куррво,,. ,,Тамара волим те,, а поред додато слободарским црним спрејом ,,Ти је волиш ми је јеббемо,, .
Посматрајући са уметничке стране,Жељко Самарџић је појеббао све оне рибе за којима је Сергеј Ћетковић плакао...
Све то ме наводи да се спроведе озбиљна студија о емоцији и реалности исте,да ли је особа која слепо заволи свесна јаме коју копа,да ли та особа може да расуђује реално о понашању свог партнера?
А шта је алтернатива? Катанац на емоције и промискуитетност или манастир?
Како дати себе а не добити нож у леђа?
Да би "дао себе" прво мораш да "имаш себе", тако да мислим да човек(нарочито млад) треба доста да ради на свом усавршавању и успеху у сваком сегменту свог живота.
Друго, важно је добро проценити и одабрати праву особу и
Треће, не изгубити себе у свему томе.
 
Да би "дао себе" прво мораш да "имаш себе", тако да мислим да човек(нарочито млад) треба доста да ради на свом усавршавању и успеху у сваком сегменту свог живота.
Друго, важно је добро проценити и одабрати праву особу и
Треће, не изгубити себе у свему томе.

усавршавању и успеху у сваком сегменту свог живота?! то ми тако звучи либерално јеврејски,оно материјално изнад свега,себичност,јапи,гледање само и искључиво само себе!

човек је онакав како буде васпитан,ако се васпита у здравом породичном гнезду он је већ узнапредовао и уградио себе у оно што се ОПШТЕМ има звати,Опште увек изнад Личног,само тако ће та јединка остати не укаљана шљамом и жгадијом реалности. Та јединка нажалост биће поједена,уништена и преварена чим крочи ван својих одаја јер је овај Свет данас дно дна.

Овде говоримо о онима који нису успешни и који не ,,напредују,, по европским стандардима,већ о оним малим људима који су наивно дали себе а добили нож у леђа!
 
Дуго сам истраживао ову материју,осматрао,посматрао,делао у том правцу...
Ујутру сам прошао поред графита ,,Марија волим те највише на Свету,, већ увече је прешкрабан а истим рукописом написано ,,куррво,,. ,,Тамара волим те,, а поред додато слободарским црним спрејом ,,Ти је волиш ми је јеббемо,, .
Посматрајући са уметничке стране,Жељко Самарџић је појеббао све оне рибе за којима је Сергеј Ћетковић плакао...
Све то ме наводи да се спроведе озбиљна студија о емоцији и реалности исте,да ли је особа која слепо заволи свесна јаме коју копа,да ли та особа може да расуђује реално о понашању свог партнера?
А шта је алтернатива? Катанац на емоције и промискуитетност или манастир?
Како дати себе а не добити нож у леђа?

Ово је већ сурова реалност.. Тј ово болдовано..

Посматрајући са уметничке стране Жељко Самарџић је тип који је увек на страни жена, а заправо га боли уво за све то, само зна краћи пут да оне одлепе, оно није проблем рећи ће шта год треба, ал' за осми март пуна сала као око..

А заљубљеност је болест, ту човек просто није свој, ради ствари које никад не би..
 
усавршавању и успеху у сваком сегменту свог живота?! то ми тако звучи либерално јеврејски,оно материјално изнад свега,себичност,јапи,гледање само и искључиво само себе!

човек је онакав како буде васпитан,ако се васпита у здравом породичном гнезду он је већ узнапредовао и уградио себе у оно што се ОПШТЕМ има звати,Опште увек изнад Личног,само тако ће та јединка остати не укаљана шљамом и жгадијом реалности. Та јединка нажалост биће поједена,уништена и преварена чим крочи ван својих одаја јер је овај Свет данас дно дна.

Овде говоримо о онима који нису успешни и који не ,,напредују,, по европским стандардима,већ о оним малим људима који су наивно дали себе а добили нож у леђа!
Ја мислим да човек прво треба себе да усаврши духовно, да сазри, да буде емотивно стабилан, да има здрав разум без неких трипова што је могуће више.
Образовање је за мене веома важно.
Човек треба да има искуства и мудрост да зна како да поступи у одређеним животним ситуацијама и како да помогне пријатељима.

Овде не мешам политику.
 
Poslednja izmena:
Napokon lepa tema

Psiholozi kazu da je zaljubljenost veoma visok intezitet emocija i da onaj ko je zaljubljen
prakticno ima suzenje svesti..sto ogranicava racionalno razmisljanje a i ponasanje..
srecom pa traje kratko ali zestoko...tek sa osecajem ljubavi koja je realnija i smirenija .
pocinjemo da upoznajemo partnera i da sagledavamo njegove mane i vrline..
a za ovo "kako dati sebe a ne dobiti noz u ledja" to ne mozemo znati ..kod zaljubljenosti se o tome i ne razmislja..
 
Дуго сам истраживао ову материју,осматрао,посматрао,делао у том правцу...
Ујутру сам прошао поред графита ,,Марија волим те највише на Свету,, већ увече је прешкрабан а истим рукописом написано ,,куррво,,. ,,Тамара волим те,, а поред додато слободарским црним спрејом ,,Ти је волиш ми је јеббемо,, .
Посматрајући са уметничке стране,Жељко Самарџић је појеббао све оне рибе за којима је Сергеј Ћетковић плакао...
Све то ме наводи да се спроведе озбиљна студија о емоцији и реалности исте,да ли је особа која слепо заволи свесна јаме коју копа,да ли та особа може да расуђује реално о понашању свог партнера?
А шта је алтернатива? Катанац на емоције и промискуитетност или манастир?
Како дати себе а не добити нож у леђа?

pa nije svesna...ali zasto razmisljati o tome da li ce nam neko nauditi? tako samo mozes da propustis nekog vrednog...das sebe pa ako ne valja malo patis pa ides dalje...sve je lutrija ali ako ne igras ne mozes ni da dobijes, a ljubav je neka vrsta igre na srecu
 

Back
Top