Жене, које ствари вас нервирају код мушкараца?

Nerviralo me je, na primer, kada mi na račun legne plata od promocije, pa ja poželim da ga pozovem da izađemo negde na večeru ili piće i ja častim, on ne da, neće ni da čuje.

Okej je da, iz nekih nepisnaih džentlmenskih razloga, muško želi da plati račun prvi put ili prvih puta, to razumem, ali da u vezi ne mogu da izvadim novčanik ama baš nikad, to me nervira.
 
Nerviralo me je, na primer, kada mi na račun legne plata od promocije, pa ja poželim da ga pozovem da izađemo negde na večeru ili piće i ja častim, on ne da, neće ni da čuje.

Okej je da, iz nekih nepisnaih džentlmenskih razloga, muško želi da plati račun prvi put ili prvih puta, to razumem, ali da u vezi ne mogu da izvadim novčanik ama baš nikad, to me nervira.
Лепо..., ја сам очекивао неке ствари попут неуредности, остављања флаша од кока кола свуда по соби, не обраћање довољно пажње кад девојка прича о нечему, играње игрица и пијанчење са ортацима, не распремање стола након јела...

Смисао за хумор који вам се не свиђа, одушевљавање и преокупираност стварима које вас уопште не занимају као што је фудбал, не памћење ствари које је девојка момку рекла да треба да уради и шта знам...
 
Шта сте једва трпеле код бивших момака?
Јесте ли им пребацивале за то?


ЕДИТ: Исто питање и за мушкарце.
Шта је вашим девојкама сметало код вас док сте били у вези?

nista posebno samo malo vise medjusobnog razumevanja, ako toga pocne da nedostaje nema svrhe ici dalje :)
 
nista posebno samo malo vise medjusobnog razumevanja, ako toga pocne da nedostaje nema svrhe ici dalje :)
Мени то међусобно разумевање делује као манипулација, тј. мислим да се веза на крају своди на то ако се има посла са емотивно незрелим људима.
Нема везе са мном конкретно, него ме занима шта ће девојке да кажу.
Имају оне њихове трипове и ово је тема о томе, али џабе кад изгледа да неће бити ништа од ове теме...
 
Лепо..., ја сам очекивао неке ствари попут неуредности, остављања флаша од кока кола свуда по соби, не обраћање довољно пажње кад девојка прича о нечему, играње игрица и пијанчење са ортацима, не распремање стола након јела...

Смисао за хумор који вам се не свиђа, одушевљавање и преокупираност стварима које вас уопште не занимају као што је фудбал, не памћење ствари које је девојка момку рекла да треба да уради и шта знам...

Ona se ne racuna, ima 20ak godina
 
Шта сте једва трпеле код бивших момака?
Јесте ли им пребацивале за то?


ЕДИТ: Исто питање и за мушкарце.
Шта је вашим девојкама сметало код вас док сте били у вези?

kad kukaju ko žene! ja sam žensko pa ne kukam toliko!
ok, šalim se. :zcepanje:
nijedan nije bio takav.. doduše neki su voleli da od sebe prave žrtve.
ili da sebi pridaju nepojmljivu vrednost, to mi ide na živce, ako bilo ko potencira, nevezano za veze.
uglavnom, baš bi mi smetalo da se ja osećam kao jači pol u vezi, u psihičkom smislu, da sve na meni bude :roll:
 
kad kukaju ko žene! ja sam žensko pa ne kukam toliko!
ok, šalim se. :zcepanje:
nijedan nije bio takav.. doduše neki su voleli da od sebe prave žrtve.
ili da sebi pridaju nepojmljivu vrednost, to mi ide na živce, ako bilo ko potencira, nevezano za veze.
uglavnom, baš bi mi smetalo da se ja osećam kao jači pol u vezi, u psihičkom smislu, da sve na meni bude :roll:
У свакој шали је бар пола истине.;)
Егоцентрични и слаби мушкарци...
А искрено да ти кажем грозим се психички слабих и незрелих мушкараца тако да те потпуно разумем.
 
У свакој шали је бар пола истине.;)
Егоцентрични и слаби мушкарци...
А искрено да ти кажем грозим се психички слабих и незрелих мушкараца тако да те потпуно разумем.

Ulizivanje stoljeca :hahaha1:

Kako one vole takve prave muskarce poput tebe :zaljubljena: kad im laska :aha: dok dildo guraju u picu mastajuci o Angelu :per: :lol:
 
Шта сте једва трпеле код бивших момака?
Јесте ли им пребацивале за то?


ЕДИТ: Исто питање и за мушкарце.
Шта је вашим девојкама сметало код вас док сте били у вези?

Смета им то што не наседам на њихове игрице, што ме не занима да је питам са ким иде и где, што сам опуштен кажу и превише.. И што се не јављам често..
 
ili su svaleri ili se zalepe ko krpelji. sve neke krajnosti
Не знам шта сматраш под "залепити се као крпељ". Ако је човек разуман можеш да му објасниш да ти треба простора и времена за неке друге ствари.
 
Не знам шта сматраш под "залепити се као крпељ". Ако је човек разуман можеш да му објасниш да ти треба простора и времена за неке друге ствари.

s naglaskom na razuman. razuman ce da shvati i bice ok neko vreme ali onda prevlada karakter pa sve jovo nanovo
 
Nerviralo me je, na primer, kada mi na račun legne plata od promocije, pa ja poželim da ga pozovem da izađemo negde na večeru ili piće i ja častim, on ne da, neće ni da čuje.

Okej je da, iz nekih nepisnaih džentlmenskih razloga, muško želi da plati račun prvi put ili prvih puta, to razumem, ali da u vezi ne mogu da izvadim novčanik ama baš nikad, to me nervira.
Нерешиви су то проблеми:lol:
 
ne mogu da se setim nicega...verovatno je bilo gomila stvari zbog kojih sam zvocala ali sada sve to izgleda nebitno proslo je vreme...
По мом мишљењу ви жене најчешће звоцате због неких небитних ствари и то радите због тога што сте нечим другим незадовољне.
То су све неке ситнице које нису вредне помена.

Девојка мог друга је пред крај везе се толико разбеснела да је једном почела да се дере на њега иако је спавао. (а спавали су у одвојеним креветима тада)
А по његовој причи то је све било издркавање због неких безвезних и небитних ствари и она је само лечила комплексе због тога што није могла да нађе посао итд.
 
Poslednja izmena:

Back
Top