Danijeli odustao od Srbije

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Italijanska kompanija Danijeli odložila je svoje investiranje u Srbiji, kao i još jedna kompanija iz te zemlje, kaže predsednik Demokratske stranke Boris Tadić. Tweet
11700557024fcf3cf2a7998522076868_640x360.jpg

Tadić je izjavio da su takvu odluku Danijeli i kompanija baldijeri donele posle objavljivanja rezultata predsedničkih izbora.
Tadić je podsetio da su te dve kompanije potpisale Memorandume o razumevanju sa namerom da u junu potpišu i obavezujuće sporazume o investicijama, koji bi osigurali brojna nova radna mesta i izvoz veći od milijardu evra godišnje.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=06&dd=06&nav_id=616152

Ето шта учињаште, ебали Вас избори.......
 
JA budala ovih stranih investitora , imaju 8 godian na raspolaganju i oni čekaju zadnji momenat , nije im dosta Vlada i Skupština nego vode brigu o ceremonijalnoj funkciji presjednika .


A zna li neko primjer zemlje u svijetu koja se razvila stranim investicijama i ulaganjima u infrastzrukturu . Nove mantere su bačene , nema više priče o rajskoj zemlji nego sada treba da progutamo kolonijalizaciju na tako perfidan način , da je sami privlačimo .

Svi živi se bore da imaju sopstvene firme ( domaće ) da pokreću prouzvodnju domaću , a mi mlatimo gluposti o stranim investicijama i infrastrukturi , pa ništa čudno kada nam vladu sastavjlaju u stranim ambasadama . A šta je njihov interes nego da kolonijalizuju ovoaj prostor
 
Poslednja izmena:
Taj zuti pedercina nije vise ni komican..obicna patetica budala.....sve sto je takao ili pogledao vise ne funkcionise...o cemu taj trabunja...
Sad mi je zao sto ne glasa za Tomu,...cim se uzvrpoljilo taj belosvetski kanalizacioni talog nemoze Toma biti los.....
 
Poslednja izmena:
@tema

kakvo spinovanje javnosti

sve je u redu samo eto predsednik smeta da stignu milijarde

ne smeta Danijeliju ni korupcija, ni oscilacije evra, ni gubici koje bi imao zbog toga, ni harački porezi već eto krivi su izbori

serator
 
Хахахаха
Сада ће да се огласи СНС и каже:
''Ништа од 100 милијарди евра које смо обећали јер су инвеститори одустали када су сазнали да ДС формира владу''

Ово је прави правцати циркус и ништа више...
 
Dokle ta bolest ide. Čudi me da se još nije javio neko od ekonomskih eksperata ili onaj Dežer da nam potvrde Tadićevu imbecilnu izjavu. Mogao je i fiskalni savet da se oglasi ili u krajnjoj liniji i NBS saopštenjem da će dinar zbog toga slabiti.
 

Back
Top