Петнаест минута код Председника
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Петнаест минута код Председника

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    448

Podrazumevano Петнаест минута код Председника

Тадић: Близу формирања већине

Председник ДС-а Борис Тадић обавестио председника Србије Томислава Николића да је ДС близу формирања парламентарне већине и да ће за неколико дана дати пуну информацију.
    "Близу смо формирања парламентарне већине и уверен сам да ћемо у наредним данима то и учинити", рекао је Тадић и додао да се разговори воде о економској и националној политици, ЕУ, преговорима са ММФ.

Он је поновио да коалиција окупљена око ДС разговара са свим странкама осим са СНС и ДСС.

"Није било ниједног минута паузе по завршетку парлементарних избора, сви са свима разговарају, СНС покушава да договори своју парламентарну већину, а ДС чини сваки напор да формира већину која ће бити у интересу грађана", рекао је Тадић после консултација.

На питање зашто је састанак са Николићем трајао само 15 минута Тадић је рекао да је делегација ДС председнику Србије у пет минута изнела све што је имала, додајући уз осмех да су они "ефикасан политички систем".
    Можда су успомене , као бујица навирале па није могао да одседи дуже?

Ово је моја кућа живео сам ту.
    ово је моја драга волео сам њу,
    ово је човек неки што ми узе све....
    Poslednji put ažurirao/la Lesandar : 06.06.2012. u 13:07
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3737

Podrazumevano Re: Петнаест минута код Председника

"Близу смо формирања парламентарне већине и уверен сам да ћемо у наредним данима то и учинити", рекао је Тадић и додао да се разговори воде о економској и националној политици, ЕУ, преговорима са ММФ.

Он је поновио да коалиција окупљена око ДС разговара са свим странкама осим са СНС и ДСС.

"Није било ниједног минута паузе по завршетку парлементарних избора, сви са свима разговарају, СНС покушава да договори своју парламентарну већину, а ДС чини сваки напор да формира већину која ће бити у интересу грађана", рекао је Тадић после консултација.

На питање зашто је састанак са Николићем трајао само 15 минута Тадић је рекао да је делегација ДС председнику Србије у пет минута изнела све што је имала, додајући уз осмех да су они "ефикасан политички систем".

Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Mislim, mogla sam i ja da se valjam od smeha do uvece, ali, nije nekako pristojno, je li

Da li je moguce da je ovako nesto mogao da odvali, ili je mozda neka greska u pitanju, ovo nikad dosad ne cuh: Grupa ljudi (makar bili i zuti) je 'efikasan politcki SISTEM"
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Neproveren član
    Učlanjen
    16.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jojj, Toma ce ispasti totalno blesav ako im poveri mandat. Greh bre prama normalnim ljudima. Pa oni nikakve ideje nemaju.

Slične teme

1. Битка код Улус-Керта 2000.
    Autor Alekasandar2 u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.02.2007., 10:52
  2. Odgovora: 241
    Poslednja poruka: 22.12.2006., 23:03
  3. Odgovora: 283
    Poslednja poruka: 12.07.2006., 20:30
  4. ADSL код Беотела са 30% попуста
    Autor lugomir u forumu Internet
    Odgovora: 2