Dodik: Čeda je štetočina za srpski narod!

Можда јесте криминалац,али није србомрзац као Чеда!
Сви властодршци су изгледа "криминалци".:roll:
Само је Додик српски "криминалац", а Чеда албански.:evil:

Само ме занима чији је "криминалац" био Зоран Ђинђић с обзиром да су га "убили његови", али да је био криминалац био је.
 
Какав криминалац, бре, Милорад Додик је суви геније.

Могао је за вријеме премијерског мандата да дигне лову и одавно одмара на неком егзотичном острву....наравно није то урадио.

Па ме баш интересује објашњење бундеве зашто је криминалац?
 
Могао је за вријеме премијерског мандата да дигне лову и одавно одмара на неком егзотичном острву....наравно није то урадио.

Па ме баш интересује објашњење бундеве зашто је криминалац?
Zato što se nepristojno obogatio da parafraziram njegovog jarana Tadića .
Nego jel ti stvarno veruješ da je Mile suva poštenjačina ? :eek:
 
Zato što se nepristojno obogatio da parafraziram njegovog jarana Tadića .
Nego jel ti stvarno veruješ da je Mile suva poštenjačina ? :eek:

Нико од њих није поштењачина у правом смислу те ријечи, али Додик није криминалац онако како ти покушаваш објаснити.

Знаш ли ти да је његова породица била једна од имућнијих и прије рата? Градили су сопствени фабрику чију је изградњу прекинуо рат.
 
Zato što se nepristojno obogatio da parafraziram njegovog jarana Tadića .
Nego jel ti stvarno veruješ da je Mile suva poštenjačina ? :eek:
Све и да је тако као што ти кажеш то не мења чињеницу да га српски народ у Босни подржава и поред тога.
Он је заиста много урадио за РС и сама чињеница да се Федералцима диже коса на глави од саме помисли на Милорада Додика је за мене довољно да буде много више "исплаћен" него што тренутно јесте.
То је најобичнија ситница и није вредна помена.
 
Сви властодршци су изгледа "криминалци".:roll:
Само је Додик српски "криминалац", а Чеда албански.:evil:

Само ме занима чији је "криминалац" био Зоран Ђинђић с обзиром да су га "убили његови", али да је био криминалац био је.



Па јесу криминалци,како другачије објаснити милионе на њиховим рачунима,да их можда нису зарадили.Одакле Чеди паре за вилу,обезбеђење,...Додик исто има вилу на Дедињу,два стана у Београду......,а што се тиче Ђинђића,жена Ружица је једна од власница шабачке млекаре.
 
Може ли неко да ми објасни следеће:

Милорад Додик је обављао премијерску функцију у 3 мандата. Ако је криминалац, мислим да су 3 мандата сасвим довољна да се накраде новца из државне касе и збрише...

Зашто би остао овде и излагао се ризику да га државно тужилаштво оптужи и да га државни суд процесуира и хапси?
 
Вала чудо је да се досад нису жешће покарабасили. Те чији земба је већи, ко има лепши травњак, чија вила има бољи поглед на пилон...
Или Миле или Dragon Hunter, на Дедињу има места само за једног!
 
Може ли неко да ми објасни следеће:

Милорад Додик је обављао премијерску функцију у 3 мандата. Ако је криминалац, мислим да су 3 мандата сасвим довољна да се накраде новца из државне касе и збрише...

Зашто би остао овде и излагао се ризику да га државно тужилаштво оптужи и да га државни суд процесуира и хапси?

Zameni Milorad Dodik sa Mladjan Dinkić i dobiješ istu dilemu, doduše ovaj nije bio premijer RS al je imao pristup možda i većim fondovima od Mileta ,takodje je bio u jedno 4 mantada , pa opet nije zbrisao ,baš čudno zar ne ?:think:
A čak nije više ni na vlasti ko Mile , znači mora da je Mladja isto pošten .
 
Zameni Milorad Dodik sa Mladjan Dinkić i dobiješ istu dilemu, doduše ovaj nije bio premijer RS al je imao pristup možda i većim fondovima od Mileta ,takodje je bio u jedno 4 mantada , pa opet nije zbrisao ,baš čudno zar ne ?:think:
A čak nije više ni na vlasti ko Mile , znači mora da je Mladja isto pošten .

А Млађа је имао на врату муслиманско тужилаштво и суд које би једва чекало и најмању ситницу да се са њим обрачуна?
 
Може ли неко да ми објасни следеће:

Милорад Додик је обављао премијерску функцију у 3 мандата. Ако је криминалац, мислим да су 3 мандата сасвим довољна да се накраде новца из државне касе и збрише...

Зашто би остао овде и излагао се ризику да га државно тужилаштво оптужи и да га државни суд процесуира и хапси?




А зашто би збрисао,када може и даље да крадуцка а да га нико не дира.Све док политичари у овим нашим банана државама раде како им каже исток или запад они су сигурни.
 
А Млађа је имао на врату муслиманско тужилаштво и суд које би једва чекало и најмању ситницу да се са њим обрачуна?

Ima Tadićevo tužilaštvo a to je i gore pošto je ovaj odavno hoće da eliminiše . :lol:
Inače da je to tužilaštvo toliko moćno i da je toliko pod uticajem sarajevske političke čaršije, oni bi procesuirali Mileta odavno sve i da nije u životu ni žvaku ukrao ,al je svima jasno koliko su jake te institucije , a i koliko su i srajevski političari pošteni pa će se usuditi baš da čačkaju previše to . :lol:
 
А зашто би збрисао,када може и даље да крадуцка а да га нико не дира.Све док политичари у овим нашим банана државама раде како им каже исток или запад они су сигурни.

Читаш ли ти постове?

Баш зато што за вратом има муслимански суд и тужилаштво које би једва чекало да га процесуира и за најмању ситницу? Довољно разлога за бјег ако је "криминалац"?
 
Ima Tadićevo tužilaštvo a to je i gore pošto je ovaj odavno hoće da eliminiše . :lol:
Inače da je to tužilaštvo toliko moćno i da je toliko pod uticajem sarajevske političke čaršije, oni bi procesuirali Mileta odavno sve i da nije u životu ni žvaku ukrao ,al je svima jasno koliko su jake te institucije , a i koliko su i srajevski političari pošteni pa će se usuditi baš da čačkaju previše to . :lol:

Зашто не би чачкали? Па читаву истрагу је спровело тужилаштво бих, са великом помпом су најављивали и оптужницу али није било доказа.

Треба ли сумњати да су се максимално трудили?
 
Читаш ли ти постове?

Баш зато што за вратом има муслимански суд и тужилаштво које би једва чекало да га процесуира и за најмању ситницу? Довољно разлога за бјег ако је "криминалац"?



Ко још верује судовима,шта ти мислиш да Додик није у талу са неким муслиманским политичарем из БИХ,када је у питању криминал сви су они исти и није им битна ни вера ни држава.
 

Back
Top