Николићева „инаугурација“ у Бајчетини дан после напада у Рудару

al bundy

Legenda
Poruka
63.981
Само један дан након напада Кфора и терора над српским становништвом у Рудару на КиМ, председник Србије је прославио избор на функцију у свом родном месту уз печење и музику.

Насред села у којем нови шеф државе најрадије проводи викенде, разапета је шатра окићена балонима и ћилимима.

За Николићеву „инаугурацију“ је испечено седам прасади и осам јагањаца, а припремљено је и 100 килограма гулаша од дивље свиње и срнетине. За пиће се служила наравно „томовача“.

Председника државе дочекали су његове комшије и рођаци са погачом, ракијом и песмом „Благо теби и мени, девојко“.
„Ово је шумадијска инаугурација. Свима сам захвалан, али вама највише! Чим ме моји не резиле, значи да ваљам. Оваквих шатора и весеља у Србији је нажалост све мање. Нема крштења и испраћаја, па је ово прилика да се људи виде и веселе“, рекао је Томислав Николић.

У току „закуске“ госте је забављао оркестар Бранка Милосављевића, а певачица Зорица Недељковић се прославила као прва естрадна уметница која је певала на увце новом шефу државе, који се проводи, док његови сународници страхују од нових напада и терора.


.http://www.srbel.net/2012/06/03/nikoliceva-inauguracija-u-bajcetini-dan-posle-napada-u-rudaru/

U neku ruku čovek može da razume predsednika Nikolića što je suštinski digao ruke od Kosova i prihvatio realnost na terenu ,pa se nije ni oglasio povodom poslednjih incidenata i napada KFOR, tako realno misli ogromna većina gradjana Srbije , pa to i nije nešto čudno bez da sudimo dal je dobro ili ne .
Sa druge strane iako ga evidentno zabole za Kosovo , da li je baš prilično da predsednik Srbije u vreme kada pucaju na Srbe dole na Kosovu , šenluči , loče , igra peva,ždere silne svinje i jagance i pravi opštenarodno veselje ? :think:
E da nije tema bivši predsednik za one slaboumnije . :D
 
zbog ovoga ga cenim

a zbog politickog "rada"
za sad jos uvek cekam
Ma ja isto gotovim svinju na ražnju,seljančice pohotne i potoke rakije i špricera,zapišavanje šumaraka i slično
al ipak valjda se očekivalo da predsednik Srbije reaguje drugačije na onu krizu dole , mislim njegove pristalice se deklarativno lože na te stvari tipa ustav , Kosovo(to je ono o čemu peva Ivana Žigon) ,predsednik ,terotorijalni integritet, odbrana goloruke nejači...
Kad ono od svega ostane vo na ražnju i pevaljka .
 
Poslednja izmena:
front je front. pozadina je pozadina. uvek bilo. nejkada je i bobota bila pozadina. nisam ja za tomu, ali mi vise od tome smeta dosadasnji rezim. dobro je da je izabran tzv sumadinac. pa ako izda bar je nas izdao, a ne oni dodjosi cg na fakultete, cim je zagustilo nema cojstva nema junastva, samo prederisanje, eu, kontroverzni biznis
 
Ma ja isto gotovim svinju na ražnju,eeljančice pohotne i potoke rakije i špricera,zapišavbanje šumaraka i slično
al ipak valjda se očekivalo da predsednik Srbije reaguje drugačije na onu krizu dole , mislim njegove pristalice se deklarativno lože na te stvari tipa ustav , Kosovo(to je ono o čemu peva Ivana Žigon) ,predsednik ,terotorijalni integritet, odbrana goloruke nejači...
Kad ono od svega ostane vo na ražnju i pevaljka .

iskreno i da budemo krajnje realni nije mogao nista da uradi
meni je mucno ono sto je pricao pre toga o politicarima i stavovima

ako formiraju vladu gde nece biti zutih i ovog otpada sto nas je unistio
moze da posalje na granicu dva tri tenkovska diviziona i da tamo ekipa
isto jede prasice i jagnjice i gde cevi gledaju prema jugu...sipci ima samo da :flert:
 
iskreno i da budemo krajnje realni nije mogao nista da uradi
meni je mucno ono sto je pricao pre toga o politicarima i stavovima

ako formiraju vladu gde nece biti zutih i ovog otpada sto nas je unistio
moze da posalje na granicu dva tri tenkovska diviziona i da tamo ekipa
isto jede prasice i jagnjice i gde cevi gledaju prema jugu...sipci ima samo da :flert:
Ako formiraju vladu bez žutih to će biti dobro i korisno za nas ovde, u ostatku Srbije , a onima dole može da bude samo isto , ili i gore ako budu preko njih hteli da treniraju lojalnost nove vlade .
 
Ma ja isto gotovim svinju na ražnju,eeljančice pohotne i potoke rakije i špricera,zapišavbanje šumaraka i slično
al ipak valjda se očekivalo da predsednik Srbije reaguje drugačije na onu krizu dole , mislim njegove pristalice se deklarativno lože na te stvari tipa ustav , Kosovo(to je ono o čemu peva Ivana Žigon) ,predsednik ,terotorijalni integritet, odbrana goloruke nejači...
Kad ono od svega ostane vo na ražnju i pevaljka .

A šta, da nije trebao da se prilagodi rasporedu intervencije KFOR-a?

Svašta!

Trebao je možda samo da izda saopštenje i da se oglasi sa nekom pesmom tipa.... Ne može nam niko ništa...
 
Ako formiraju vladu bez žutih to će biti dobro i korisno za nas ovde, u ostatku Srbije , a onima dole može da bude samo isto , ili i gore ako budu preko njih hteli da treniraju lojalnost nove vlade .

ako nama bude bolje
bice i njima bolje

ako nas hebu
njih ce trostruko

zakon spojenih sudova
 
:lol:

05.06.12-Danas.jpg
 
Само један дан након напада Кфора и терора над српским становништвом у Рудару на КиМ, председник Србије је прославио избор на функцију у свом родном месту уз печење и музику.

Насред села у којем нови шеф државе најрадије проводи викенде, разапета је шатра окићена балонима и ћилимима.

За Николићеву „инаугурацију“ је испечено седам прасади и осам јагањаца, а припремљено је и 100 килограма гулаша од дивље свиње и срнетине. За пиће се служила наравно „томовача“.

Председника државе дочекали су његове комшије и рођаци са погачом, ракијом и песмом „Благо теби и мени, девојко“.
„Ово је шумадијска инаугурација. Свима сам захвалан, али вама највише! Чим ме моји не резиле, значи да ваљам. Оваквих шатора и весеља у Србији је нажалост све мање. Нема крштења и испраћаја, па је ово прилика да се људи виде и веселе“, рекао је Томислав Николић.

У току „закуске“ госте је забављао оркестар Бранка Милосављевића, а певачица Зорица Недељковић се прославила као прва естрадна уметница која је певала на увце новом шефу државе, који се проводи, док његови сународници страхују од нових напада и терора.


.http://www.srbel.net/2012/06/03/nikoliceva-inauguracija-u-bajcetini-dan-posle-napada-u-rudaru/

U neku ruku čovek može da razume predsednika Nikolića što je suštinski digao ruke od Kosova i prihvatio realnost na terenu ,pa se nije ni oglasio povodom poslednjih incidenata i napada KFOR, tako realno misli ogromna većina gradjana Srbije , pa to i nije nešto čudno bez da sudimo dal je dobro ili ne .
Sa druge strane iako ga evidentno zabole za Kosovo , da li je baš prilično da predsednik Srbije u vreme kada pucaju na Srbe dole na Kosovu , šenluči , loče , igra peva,ždere silne svinje i jagance i pravi opštenarodno veselje ? :think:
E da nije tema bivši predsednik za one slaboumnije . :D

Šta li su uradili sa viškom mesa? Svinje. Mrtvi se ne najeli!!!!




Ja još uvek nisam uspela da provalim zašto ga corax uvek crta sa tom kašikom?
 
Poslednja izmena:
Шта значи та реч

Fermaju (opet turcizam) brenuju (sleng), inace na srpskom bi znacila ne prihvataju, psuju me, ne valjam...

Medjutim, glup je post koji si citirao:" Cim me moji NE rezile, znaci da valjam", upravo obrnutno- cim me moji rezilie, znaci da valjam.
 
Poslednja izmena:
Ma ja isto gotovim svinju na ražnju,seljančice pohotne i potoke rakije i špricera,zapišavanje šumaraka i slično
al ipak valjda se očekivalo da predsednik Srbije reaguje drugačije na onu krizu dole , mislim njegove pristalice se deklarativno lože na te stvari tipa ustav , Kosovo(to je ono o čemu peva Ivana Žigon) ,predsednik ,terotorijalni integritet, odbrana goloruke nejači...
Kad ono od svega ostane vo na ražnju i pevaljka .

To je princip "Udri brigu na veselje" ili ti udri brigu veseljem.
Jednostavno evo juče sam gledao ЋИРИЛИЦУ и говорио овај наш аналитичар из Вашингтона
Обрад Кесић ту био и бивши шеф ЦИЕ за Балкан, Мејер. Американац немачког порекла.
Лепо каже Кесић пред њим.
Америци одговара оваква политика српских власти.
Све док се српске власти само вербално изјашнјавају против признанја КИМ-а а у пракси чак и раде на томе,
Америка неће укоравати овдашнји режим.
Зато не укоравају, чак и подржавају и Никлићаи Тадића итд...
ОН ЛИЧНО ТО РЕКАО ПРЕД ОВИМ МЕЈЕРОМ.
 

Back
Top