nastavak scenarija...

Steinadler

Poznat
Moderator
Poruka
8.718
Tri cetri sad... nadam se da vec nije bila ovakva tema.
Upucheno zhenskima. E vako,
Subota na nedelju , Ides ulicom sama i malo pripita, 01:37h je, mjesec pun, duva vjetar jak, cuje se sum lisca i smeca koje se naslo na putu... vracas se ne znam ni ja odakle... iza tebe na 30m pojavljuje se sjenka koja izlazi iz sporedne ulice ali tebi je svejedno nastavljas put kuci ne razmisljajuci o nicemu... posle minut i po, cujes korake iza sebe, prolaze te trnci odjednom i uzbudjena si jako a u isto vreme tjesis se da nije nista i da nema razloga za paniku, a u stvari ima. Ubrzavas korak naglo a u isto vreme osecas kako ti se neko jos vise priblizava... okrenes se na sekundu iza i vidis siluetu muskarca... Nastavljas napred i vidis ispred sebe da je ulica mnogo mracna, a sa jedne strane je mali parkic u kome veceras nema nikoga, obuzima te panika i vec shvatas da ces da ga primis milom ili silom........
refleksno krenes da bezis od opasnosti koja te vreba s ledja, nisi napravila ni pet koraka i vec te je nesto zgrabilo, cvrsto i jako, kocis se od straha i zanemela si, shvatas da si plen kojem veceras nema spasa i bespomocna si kao antilopa u gepardovim celjustima..... taj neko te odvodi u mracni parkic , obori te na veliku ne pokosenu travu i siluje te tako brutalno s ledja a posle i s preda dok te u isto vreme ljubi po vratu, cuju se samo tvoji jecaji, nemas snage ni prste da savijes a kamo li da se opires , bespomocna si............
On odazi... ti ostajes jos neko vreme da lezis uplakana i traumatizirana... snalazis snage da ustanes i da se vratis kuci............... ... ...
nisi nikome rekla za ono sto ti se desilo te noci... Posle tri mjeseca na netu ti se javlja zanimljiva muska osoba, vec si pocela da mrzis muskarce a seks od tada nisi imala... ali opet ovaj sto ti se javlja ciniti se zanimljiv i nastavljas sa kontaktom odredjeno vreme... I posle nekog vremena vec znate dosta stvari jedno o drugom, na kraju popustas dajes br. nalazi te se i shvatis da ti se lik zaista svidja.... ulazis u vezu s njim osecas se zadovoljnom zasticenom i srecnom.... ostajes u vezi duze vreme, mnoge lepe stvari prolazite skupa i shvatas da je on taj koga si uvek chekala... posle godinu i po vase veze on vas zaprosi i vi pristanete bez mnogo razmisljanja, vec si zamisljala decu s njim i davala imena... dolazi dan svadbe ti nikada srecnija sve prolazi lepo i kako treba... i tako... Na satu je oko 01:37 covek vaseg zivota vodi vas u sobu, red je da se odradi prva bracna noc... baca vas na krevet i ponasa se grublje nego do tada, skida vam vencanicu i krene s ledja da vas plodi grubo i ljubi po vratu... Duh iz proslosti prolazi vam kroz telo i posle toliko vremena osecate skoro isti onaj osecaj straha i beznadeznosti... ne progovarate nista, dok vas krese odozgo i drzi jednom rukom za kosu, prinosi vam glavu na uvce i tiho izgovara: "da, to sam bio ja..."

Sada me zanima kakav bi po tebi bio nastavak scenarija da si bila na mjestu ove devojke?
 
Poslednja izmena:
Jesi izdrko dok si pisao ovo?
Silovanje nije erotično. Možda je vama, muškarcima, ili konkretno tebi. Ženama nije. Dokle više s tom pričom ako je uštinem za dupe u prepunom autobusu odvući će me u žbun na prvoj stanici :roll:
 
naravno prica se tu siri i prerasta u pravu psiho dramu sa elementima horora jer posle silovanja doticna je otkrila tamnu stranu svoje licnosti i podavala se iskljucivo polusvetu bez ikakve umerenosti i kontrole pa ga je tako i zaradila
 
Jesi izdrko dok si pisao ovo?
Silovanje nije erotično. Možda je vama, muškarcima, ili konkretno tebi. Ženama nije. Dokle više s tom pričom ako je uštinem za dupe u prepunom autobusu odvući će me u žbun na prvoj stanici :roll:

Ok da uprostim. Nedo bog desi vam se, posle upoznate lika sto vam je to uradio udjete u vezu s njim kasnije ne znajuci da je to bio on, zavolite ga filmski i posle nekako saznate da je to bio on, sta bi ste uradili posle!? A lik vam se svidja kao ni jedan do tada.
 
Da me neko napadne, verovatno bih prvo dva prsta u oci. Neke koristi i od dugih noktiju.
O nastavku ne mogu ni da razmisljam, jer verovatnoca da stupim u odnos sa nekim ovim putem je nikakva, a i ulogu necije zene tesko da cu vise igrati.
Da ispostujem temu. Nastavak scenarija...
Zvoni budilnik i ja se trgnem iz nocne more.
 
next scene: on joj govori da, to sam ja... ona i dalje smireno lezi i uzdise u ritmu nabadanja njegovog uda, on se posle nekoliko trenutaka zbuni njenom reakcijom, zastane, gleda dok se ova okrece polako, i sa demonskom facom mu govori: da, znam, i ubija ga vampirskim zubima, jer je posle te noci prodala dusu djavolu samo da nadje onog koji joj je to ucinio i osveti mu se... the end... :mrgreen:
 
Никад нисам волео те еротске приче где се писци такмиче ко ће да напише луђу и болеснију причу.

Ne mlatite slamu, ne pristupaj te tekstu s previse emocija, nisam pisao da bih se takmicio ili sta ti ja znam koji k, interesuje me psihologija zene, kada ona sazna da ju je lik kojeg voli ustvari povredio na taj nacin u proslosti i kada sazna to sta radi dalje, zar treba da uprostavam josh...
 

Back
Top