Pricate li psu?

naravno..
ja se ne oslobadjam stresa na takav nacin, ali sa svojim ljubimcima komuniciram kao i sa drugim ukucanima..
razumemo se potpuno..

Ne samo životinja samo zato što ne može da govori, ima psihijatar, psiholog ili strpljiva osoba ćute i slušaju vaše probleme, ali sa životinjama je delotvornije zbog umiljatog izgleda i naivne oči podsvesno utiču na naš mozak da pričamo s njima.
 
Poslednja izmena:
naravno..
ja se ne oslobadjam stresa na takav nacin, ali sa svojim ljubimcima komuniciram kao i sa drugim ukucanima..
razumemo se potpuno..


Dive doživljava ljude i životinje potpuno jednako. Bravo!
smile1.gif
 
Ume pas više da sluša od sopstvene žene.
I razume.
A,o ljubavi ne treba trošiti reči.
Bog je pogledao svakoga čija žena nudi toliko ljubavi.
Kao njegov pas.


E tu moram da 'pobijem' takav stav. Psihološki žena je više govorljiva nego muškarci, ni za tu milion godina to ne može da promeni. Jednostavno muškarci ne podnose visok nivo frekvencije glasnika od žene za muške osetljive uši. Za utehu, vama treba gluvonema žena, ako se posvađate opet je ne čujete ali ona izražava još više 'slikovitije'.
smile1.gif
 
ja nemam zenu, ali zato imam dva psa..
i dve macke da mi odvuku svu negativnu energiju koju mi drugi posalju..

To je zdravo ali nije zdravo za vašu 'mušku' potrebu.Jednostavno vam treba žena.
smile1.gif


Životinje imaju 'šesto čulo' čuje najtanji zvuk i šum u vašem otkucaju srca i disanja pa i krčenje creva, odlično zna vaše raspoloženje: 'Dođi, dođi, sad ću da ti predem, biće sve u redu'. Oni nas doživljavaju da smo mi veliki 'mali mačići' za njih.
smile1.gif
 
neverovatno je koliko oseca sta ti osecas,x puta kad bi bio tuzan ili zabrinut pokusavao je da me razveseli'njegov govor uspeva'

Čuje tvoj unutrašnje disanje, šum srca, krčenje creva, prepoznaje vaše korake daleko kao i tvoj automobil, on pamti sve. Razume reči nešto osnovno, ali po fonetici glasa zna da li lažeš samu sebe i njega, i ako ti sve poverava on bi ti rekao 'ja imam s kim da .ebem a ti nemaš!' :D
 
E tu moram da 'pobijem' takav stav. Psihološki žena je više govorljiva nego muškarci, ni za tu milion godina to ne može da promeni. Jednostavno muškarci ne podnose visok nivo frekvencije glasnika od žene za muške osetljive uši. Za utehu, vama treba gluvonema žena, ako se posvađate opet je ne čujete ali ona izražava još više 'slikovitije'.
smile1.gif

Idealna kombinacija bi bila - ja gluv,a ona mutava....
Takav brak je predodređen na uspeh i dugovečnost !
 

Back
Top