SONY Z 7 -VIRUS-hitno!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: SONY Z 7 -VIRUS-hitno!

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SONY Z 7 -VIRUS-hitno!

Imam ovaj fon koji mi je dao ortak,kada je dosao iz Italije....tamo mu je stigla neka poruka koju kad je aktivirao,fon mu se ugasio....i posle je bilo sve normalno ,ali mu se medju zvonima(ringer types)pojavila nova vrsta melodije ,koja igleda,mislim zove se tj sastoji od mnogo "malih kovertica"...dakle ne pise nista nego samo gomila pravougaonica sa crtom po dijagonali.Kad samo udjes u njih ,telefon se totalno zblokira i mora da se vadi baterija da bi opet radio normalno.
    Neko vreme je bilo sve cool,ako ne ulazim u tu melodiju ,ali sada je poceo da brljavi...nestane grafika sa displeja,samo jedna crta preko ekrana...normalno i radi ,osim sto nevidim nista.
    Prvo sam mislio da je crkao displej....ali mi se stanje fona vratilo na normalu posle nekog vremena...ali posle par dana osto bez zvuka,pa se resetovo pa opet normalno....odlepio sam.
    Odneo sam ga na menjanje softvera ,ali me vozaju vec tri dana jer im je crkao programator za te stvari(tako mi kazu).
    Telefon mi je nephodan jer trenutno bas sredjujem neki posao ,a nemam kesa sa drugi.
    Preporucite mi neko mesto u BG-u gde mogu da ga iz fleshuju i promene software ODMAH , i interesovala bi me cena ?

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: SONY Z 7 -VIRUS-hitno!

Citat Original postavio branislav
    Imam ovaj fon koji mi je dao ortak,kada je dosao iz Italije....tamo mu je stigla neka poruka koju kad je aktivirao,fon mu se ugasio....i posle je bilo sve normalno ,ali mu se medju zvonima(ringer types)pojavila nova vrsta melodije ,koja igleda,mislim zove se tj sastoji od mnogo "malih kovertica"...dakle ne pise nista nego samo gomila pravougaonica sa crtom po dijagonali.Kad samo udjes u njih ,telefon se totalno zblokira i mora da se vadi baterija da bi opet radio normalno.
    Neko vreme je bilo sve cool,ako ne ulazim u tu melodiju ,ali sada je poceo da brljavi...nestane grafika sa displeja,samo jedna crta preko ekrana...normalno i radi ,osim sto nevidim nista.
    Prvo sam mislio da je crkao displej....ali mi se stanje fona vratilo na normalu posle nekog vremena...ali posle par dana osto bez zvuka,pa se resetovo pa opet normalno....odlepio sam.
    Odneo sam ga na menjanje softvera ,ali me vozaju vec tri dana jer im je crkao programator za te stvari(tako mi kazu).
    Telefon mi je nephodan jer trenutno bas sredjujem neki posao ,a nemam kesa sa drugi.
    Preporucite mi neko mesto u BG-u gde mogu da ga iz fleshuju i promene software ODMAH , i interesovala bi me cena ?

Z 7 nema OS tako da nemoze da se zarazi virusom , a ta melodija je nekog drugog formata koju fon ne podrzava i onda se zakuca , lepo izbrisi tu melodiju i uradi telefonu master reset i to je to , nemoj za dza da placas ovim sabanima iz servisa ako mozes i sam da sredis .

P.S rekli su ti da nemaju programatot (rec za koju ja prvi put cujem) zato sto je tel dosta mator i nemoja njegov softver i sad smisljaju kako da ti uzmu pare a da ne urade nista .

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano no solucion

melodija nemoze da se izbrise cim dodjes na nju ,fon blokira.....a ono za programator sam ja 'istripovao',mislim da mi je decko rekao da im ne radi prikljucak za tako stari fon ,ili da im je pao sistem....ali izgleda da nemaju software po svoj prilici.....i da me zavlace
    1234567...imas PM

Slične teme

1. Virus Trojan.Simcss HITNO!!!
    Autor Boki_038 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.02.2004., 21:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •