emotivni vampir

Nebojša.

Zainteresovan član
Poruka
213
čuo sam neke ljude da pominju emotivni vampirizam.
zanima me šta je to i kako se manifestuje u m/ž odnosima ?
pošto imam neku ideju u glavi šta bi otprilike to bilo, posebno me interesuje da mi objasnite kako se izvući iz toga...?
 
ja mislim na situaciju kada je neko u vezi s takvom osobom. distanciranje pretpostavljam ne ide baš jednostavno. jer vampir je čini mi se suviše agresivan da bi dozvolio distanciranje.
 
Emotivni vampir je u stvari osoba koja manipulira drugom osobom. Ali tog vampira samo covek moze sam sebi napraviti, jer ako druga osoba krene u manipulaciju tobom ti ili se prilagodis i izmices tome onda ti manje steti ili je ostavis, a ako se ne prilagodis onda te ubija u pojam. Znaci najvise krece od tebe, da li je to veza ili druzenje, sve najvise zavisi od tebe.

To se desava u vezi ljudima koji su zaljubljeni u drugu osobu koja njima manipulira, ta osoba uzima sta joj odgovara a oni traze vise ili neki normalan odnos i zato se u toj vezi umaraju, odnosno imaju osecaj da im je neko popio energiju ili sta im je vec popijeno.

Meni su recimo dobre spermovampiruse, zene koje gutaju.
 
Emotivni vampir je u stvari osoba koja manipulira drugom osobom. Ali tog vampira samo covek moze sam sebi napraviti, jer ako druga osoba krene u manipulaciju tobom ti ili se prilagodis i izmices tome onda ti manje steti ili je ostavis, a ako se ne prilagodis onda te ubija u pojam. Znaci najvise krece od tebe, da li je to veza ili druzenje, sve najvise zavisi od tebe.

To se desava u vezi ljudima koji su zaljubljeni u drugu osobu koja njima manipulira, ta osoba uzima sta joj odgovara a oni traze vise ili neki normalan odnos i zato se u toj vezi umaraju, odnosno imaju osecaj da im je neko popio energiju ili sta im je vec popijeno.

Meni su recimo dobre spermovampiruse, zene koje gutaju.

pa odlično
 
Imas danas jako puno vampirusa, jer zene su mahom danas promenile puno frajera i torbane su uzduz i popreko, pa njima vise ni jedan nije hitan. Sve im je to eto tako da na necemu jase. I cim ona nije zaljubljena u tebe onda gleda da te jebbe.
 
čuo sam neke ljude da pominju emotivni vampirizam.
zanima me šta je to i kako se manifestuje u m/ž odnosima ?
pošto imam neku ideju u glavi šta bi otprilike to bilo, posebno me interesuje da mi objasnite kako se izvući iz toga...?

jao to su ljudi koji isisavaju životnu energiju iz partnera i ne samo njega nego i ostalih bliskih ljudi.
izvući se iz toga - samo pobeći, ništa drugo.
 
čuo sam neke ljude da pominju emotivni vampirizam.
zanima me šta je to i kako se manifestuje u m/ž odnosima ?
pošto imam neku ideju u glavi šta bi otprilike to bilo, posebno me interesuje da mi objasnite kako se izvući iz toga...?

To je ono sto ti kazes dajem i ne ocekujem nista..
dajes emocije tj.ljubav drugi ih uzima a ne uzvraca..
vec te "pije" emotivno...
 
čuo sam neke ljude da pominju emotivni vampirizam.
zanima me šta je to i kako se manifestuje u m/ž odnosima ?
pošto imam neku ideju u glavi šta bi otprilike to bilo, posebno me interesuje da mi objasnite kako se izvući iz toga...?
Verujem da su u pitanju nesigurne-emotivno zavisne osobe koje svojim ponasanjem (iako su one ubedjene da time pruzaju ljubav) negativno uticu na partnera.Patoloska ljubomora,negativnost prema sebi,duboko ukorenjeno nezadovoljstvo....
 
čuo sam neke ljude da pominju emotivni vampirizam.
zanima me šta je to i kako se manifestuje u m/ž odnosima ?
pošto imam neku ideju u glavi šta bi otprilike to bilo, posebno me interesuje da mi objasnite kako se izvući iz toga...?

Не знам, толико тих фенси назива да више човек не зна ни чему он припада, а не да лепи етикете другима..
 
čuo sam neke ljude da pominju emotivni vampirizam.
zanima me šta je to i kako se manifestuje u m/ž odnosima ?
pošto imam neku ideju u glavi šta bi otprilike to bilo, posebno me interesuje da mi objasnite kako se izvući iz toga...?

На почетку везе се понашају заљубљено и обавезно представљају неки проблемчић кроз који још више придобијају отварање срца партнера/ке. Кад освоје, нестају нагло без објашњења и тада је остављени у шоку, не зна шта се десило и следи чувено питање: зашто?
После су неке нове играрије, све док се жртва не дистанцира потпуно, овај ће да је користи емотивно. Нема љубави у себи, само огроман его и није препоручљиво узвраћати им истом мером, јер жртва сигурно нема толики его (манипулатор увек бира добре особе, пуне љубави - да би имао чиме да се "храни":lol:)
 
Poslednja izmena:
ja mislim na situaciju kada je neko u vezi s takvom osobom. distanciranje pretpostavljam ne ide baš jednostavno. jer vampir je čini mi se suviše agresivan da bi dozvolio distanciranje.

pa onda ostanes u toj vezi dok te ne isisa..
ko ziv, ko mrtav..
polako pustaju pipke i osvajaju teren, pa kad u jednom trenutku postanes svestan vampirizma, nemas bas snage da mu se odmah odupres i to preseces..
i to ide sve dok ne dodjes do kraja..situacija kada opstajete ili ti ili vampir..
da vidis kako se onda gube obziri i kako se spasavas..;)
 

Back
Top