Preduge veze

znam te kvalitetno same osobe posle neke ispala veze i treba bezati od njih koliko su podobne za funkcionisanje u dvoje

suvise se drzis svojih nekoliko kalupa u koji nabijas ljude i kad tu ne pripadaju...stvari nisu crno bele nego ima puno finih slojeva
covek koji ne ume i ne moze da bude i sam sa sobom, vec slepo hrli u veze ce pre biti problematican za smislen odnos
nego neko ko uziva sa sobom samim dok ne naidje neko njemu mio i drag. :)
 
suvise se drzis svojih nekoliko kalupa u koji nabijas ljude i kad tu ne pripadaju...stvari nisu crno bele nego ima puno finih slojeva
covek koji ne ume i ne moze da bude i sam sa sobom, vec slepo hrli u veze ce pre biti problematican za smislen odnos nego neko ko uziva sa sobom samim dok ne naidje neko njemu mio i drag. :)
ajde jednom mi se skini sa licnih epiteta..jer ako se drzim necega to moze biti 50-150 iskustava ti to ne mozes znati..dakle na konstataciju da postoji kvalitetno sam..da postoji..ali nema blage veze sa musko/zenskim odnosima..cak sta vise u debelom su minusu sto su duze sami postaju veci i zadrtiji namcor ii teze se nekom prilagodjavaju
 
a je l ako si odvratan mozes da ti je svejedno i da ides da spavas a da pustis frajere i ribe da se muvaju i da ti ne ides u tu igru i da ne places ko dete "mama oni se muvaju a mene nece"
 

Back
Top