АКО БИ СЕ ПОНОВИЛИ ИЗБОРИ ....

ДСС као и за Ђурђевдан, 2008 и све раније од расцепа у ДС.
Уколико би се цео изборни процес фер одвијао ЛДП и Ђомла лажов иду у заборав, ДС на граници цензуса, Двери су снажно у парламенту са ДСС и вероватно СНС, ако се не компромитују.
Љигаши у Војводини нестају.
 
Za prvi izborni krug,izadjih i razbacah glasove onako odokativno,samo da nije DS i LDP.Uglavnom sam zaokruzila Dveri i DSS.Drugi krug mi nije palo na pamet da izadjem,jer SNS rece da su izbori pokradeni,a i Dveri,te smatrah da je izlisno da ispostujem rezultat da su ova dvojica uopste i predsednicki kandidati!
A kad bi bilo drugih izbora,bojkotovala bi ih,u nadi da i ostali gradjani slede moj izbor,pa da lepo sve stranke posaljemo na politicko groblje!:koto::amen:
 
Danas, kada znamo rezultate predsedničkih i parlamentarnih, i kada vidimo kako teku dogovori oko Vlade,

a imajući u vidu ekonomsku i političku situaciju u zemlji i uopšte ....,

da se ponove izbori za šta postoji legalna opcija, ako se do septembra npr. ne bi formirala Vlada,

da li biste postupli drugačije nego 6. maja ?

Ja sam glasao za radikale, a sad bi za Dveri. Glasao sam za radikale zato sto sam mislio da sigurno prelaze cenzus a dveri ne. Sad bi glasao za dveri pa sta bude.
 
Za prvi izborni krug,izadjih i razbacah glasove onako odokativno,samo da nije DS i LDP.Uglavnom sam zaokruzila Dveri i DSS.Drugi krug mi nije palo na pamet da izadjem,jer SNS rece da su izbori pokradeni,a i Dveri,te smatrah da je izlisno da ispostujem rezultat da su ova dvojica uopste i predsednicki kandidati!
A kad bi bilo drugih izbora,bojkotovala bi ih,u nadi da i ostali gradjani slede moj izbor,pa da lepo sve stranke posaljemo na politicko groblje!:koto::amen:

Vjerice? :zcepanje: Što si crna ti glasala za DSS i Dveri? :zcepanje:
 

Back
Top