Volimo EU!

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.789
Pozivam vas da preispitate vase stavove oko EU. Hajde zajedno da volimo EU! Zasto? Pa zato sto smo mi deo evropske porodice naroda. Mi zasluzujemo da budemo deo EU. Samo jos malo da se otresemo orijentalnih navika. :evil:

Evropska unija je najlepsa stvar koja se dogodila u istoriji covecanstva. Mi gradjani Srbije zelimo i volimo evrointegracije.

Mi zelimo da budemo kao i ostali evropski narodi i bolji!

Koren svega je ekonomija !

Kupujmo srpsko!

Hajde jos malo da se potrudimo i da napredujemo. Da Srbija kao sto je pocetkom XX veka bude primer ekonomskog razvoja i organizovanosti.

Neka nam Bog dragi pomogne da nam LDP zauzme bar dva bitna ministarstva da pokaze kako pravi evropejci vode ministarstvo.. domacinski!
 
Pozivam vas da preispitate vase stavove oko EU. Hajde zajedno da volimo EU! Zasto? Pa zato sto smo mi deo evropske porodice naroda. Mi zasluzujemo da budemo deo EU. Samo jos malo da se otresemo orijentalnih navika. :evil:

Evropska unija je najlepsa stvar koja se dogodila u istoriji covecanstva. Mi gradjani Srbije zelimo i volimo evrointegracije.

Mi zelimo da budemo kao i ostali evropski narodi i bolji!

Koren svega je ekonomija !

Kupujmo srpsko!


Hajde jos malo da se potrudimo i da napredujemo. Da Srbija kao sto je pocetkom XX veka bude primer ekonomskog razvoja i organizovanosti.

Neka nam Bog dragi pomogne da nam LDP zauzme bar dva bitna ministarstva da pokaze kako pravi evropejci vode ministarstvo.. domacinski!

Они не заслужују да буду са нама. ;)

Што се тиче остатка поруке - без коментара.

Допуна: Јел она економија коју европа и америка покушавају да нам униште? Чим је почела акција "купујмо домаће" одма' је Меркелова почела да нас "гледа попреко". Свако гледа свој интерес, а њихов интерес је да ми постанемо њихова колонија.
 
Poslednja izmena:
Pozivam vas da preispitate vase stavove oko EU. Hajde zajedno da volimo EU! Zasto? Pa zato sto smo mi deo evropske porodice naroda. Mi zasluzujemo da budemo deo EU. Samo jos malo da se otresemo orijentalnih navika. :evil:

Evropska unija je najlepsa stvar koja se dogodila u istoriji covecanstva. Mi gradjani Srbije zelimo i volimo evrointegracije.

Mi zelimo da budemo kao i ostali evropski narodi i bolji!

Koren svega je ekonomija !

Kupujmo srpsko!

Hajde jos malo da se potrudimo i da napredujemo. Da Srbija kao sto je pocetkom XX veka bude primer ekonomskog razvoja i organizovanosti.

Neka nam Bog dragi pomogne da nam LDP zauzme bar dva bitna ministarstva da pokaze kako pravi evropejci vode ministarstvo.. domacinski!

Jel tebi dobro o cemu ti to pa LDP je bio podrska prosloj vladi pa nesto bitno se nije promenilo .Mada je tesko poverovati nekom ko kupuje kuhinju iz spanije od 30 000 eura dok narod nema za leba da ce taj nesto da promeni.
 
Довољно смо луди да волимо ЕУ иако немамо и нећемо имати никакве користи од ње.
Али смо захвални што су бацали лепе и паметне бомбице на нас.
 

Back
Top