Zasto nece da se pokrene....

Backspace:
svaka igra.Recimo Broken Sword 3 nece uopste.Probao sam sa razlicitim diskovima B.S. i ne vredi.Jednostavno se nista ne desava,ne izlazi prozorcic za instalaciju i kad kliknem na CD ROM nista i dalje.Probao sam foru sa AUTOEXEC.NT.
Cek, cek malo.....da te prvo nesto pitam.A jel ti se desava da nemozes da ucitas sa CDrom-a ni bilo sta drugo ili se to odnosi samo na igrice? Mozda ti je riknuo CD,ili su ti diskovi loshi!Probaj da pustis nesto sa CD-a (recimo film), a ako nema ni dalje nista, menjaj CDrom.Najvise mi lici na to. Pozzz. Nesha.
 
Da se razumemo.Pre je bio onaj problem da ne moze nista AUTOEXEC.NT,recimo Morton Benson i neke igre.Sada instaliram sve bez problema sto se tice programa i po neku igru.Instalirao sam sinoc The Battle For Middle-earth i Hard Truck bez problema dok pomenuti Broken Sword i Pain Killer nema sanse.Evo detaljan opis problema;ubacim disk,sacekam i nista se ne desava(pojavi se pescani satic nekoliko trenutaka),onda otvorim My Computer i CD da bi rucno pokrenuo instalaciju i kad to uradim on samo vrti.Da bi prekinuo moram da izbacim cd i onda kompjuter zaglavi.To se desava i preko rezaca i dvd rom-a koji su relativno novi,znaci izbacujem mogucnost da su neispravni.Ovo se pojavi kad izbacim cd.
4613.jpg

Znaci da on pokusava da pokrene i ne moze i kad ga prekinem prijavi gresku.
 

Back
Top