CELEBRITY DEATHMATCH

D

DisMisaL

Gost
hd_main.gif

Epizoda 001: Divlja (i klonovi) Vs Tri Mušketara
Epizoda 002: Obračun kod NS korala
Epizoda 003: Zakukala majka u Džedaja
 
Divlja (i klonovi) Vs Tri Mušketara

Dragi gledatelji, dobrodošli večeras u našu dvoranu Cruiser Metropolitan Garbage Garden gde će se kroz nekoliko trenutaka održati meč za titulu World Champagnon pero teške kategorije.

U crvenom uglu, dok se balončići u obliku srca dižu put neba, stoji dosadašnja šampionka, ne baš unikatna, ali uvek ista, i ne baš sasvim čista, uprlja i ona ruke tu i tamo, divlja u srcu {muk}…rekoh divlja u srcu {i dalje muk}… ma šta vam je ljudi, to je divlja_u_srcu {sada se čuju oduševljeni pokliči vernih navijača sa istočne tribine}.

U plavo-belo-crnom uglu stoje moleri koji završavaju svoj posao… neka ih neko pomakne odatle… ali, Gazda… razumem, Gazda… elem, tu su izazivači, u sastavu: НеВеРоВаТаН_ (čuje se oduševljenje tinejdžerki na zapadnoj tribini), firespirit (oduševljenje na zapadnoj, ali mu zvižde sa istočne tribine), DilerDuše (većina prisutnih u dvorani se trudi da izviždi).

Borba počinje. Tri Mušketara preuzimaju inicijativu. DilerDuše deluje blago nezainteresovano, tek povremeno se upušta u sukob koristeći svoj napad, Psihoanalizu_Ličnosti. Za to vreme НеВеРоВаТаН_ udara svojim najjačim oružjem, НаДоБуДнИ_Ego_Tripom, trudeći se da obori divlju na kolena, dok firespirit zadaje više nasumičnih udaraca u TiSiMalaRužnaDevojčica_i_JaTeŽalim fazonu. I uspeli su, šampion je na kolenima. Ali da li će se divlja predati tako lako? Saznaćemo nakon kraćeg EPP programa.
 
Nastavljamo direktan prenos iz CMGG arene. Na redu je potez divlje. Tribine su zamukle u iščekivanju, u vazduhu kao da lebdi pitanje: Može li se ona izvući iz ove situacije? Divlja odlučuje da upotrebi pomoć_prijatelja. Veoma riskantan potez, jer ne može se znati da li će ta pomoć biti odgovarajuća. I ona stiže, u vidu Male PP sumnjive sadržine. Kroz nekoliko trenutaka ćemo saznati da li je ovaj potez bio uspešan. Divlja prilazi Dileru i istresa ga iz gaća. Ljudi moji, da li je ovo moguće? Diler je žensko. Sada definitivno nezainteresovana za dalju borbu, Diler, ili je bolje reći DilerkaDuše, se gubi u daljini. Ali ne brinite se, potpisala je ona ugovor i boriće se još u ovoj areni, ne zvao se ja Lorimer (a i ne zovem se tako).

Divlja dolazi do firespirita, i i njega istresa iz gaća. Šta je ovo, opet žensko? Iz publike se čuje žamor:Nameštaljka, dok plameni napušta borilište, sa primetnim zahlađenjem. НеВеРоВаТаН_ je zbunjen ovakvim razvojem događaja, i iz predostrožnosti sam sebe istresa iz gaća. Sve je na svom mestu i njegovo olakšanje je primetno, ali sada je divlja preuzela inicijativu.

Divlja se priprema za svoj napad, pazi sad, udara Armijom Vernih Obožavalaca. Ali НеВеРоВаТаН_ se ne da zbuniti, i odmah uzvraća Hordama Grupi Tinejdžerki. I dok se navijači sukobljavaju na tribinama, možemo reći da je ova runda prošla nerešeno, ali da je divlja zadržala blagu prednost.

Ona se odlučuje za svoje konačno oružje, zbog kojeg je svojevremeno i bila tužena od strane Džordža Lukasa: Attack of the Clones. Nastaje ludnica, klonovi naviru sa svih strana, oni se smeju, svađaju, pišu pesme i prete publici... НеВеРоВаТаН_ ne zna šta mu je činiti, da li da nastavi sa borbom ili da plače. On prilazi do zapisničkog stola i, o kakva ludnica ljudi moji, potpisuje pristupnicu za divlja_u_srcu Fun Club. Šampionjica je, dakle, još jednom uspešno odbranila svoju titulu, ali dajmo jedan aplauz i za poraženog, i zahvalimo im se oboma na ovoj izuzetnoj predstavi.

STAY TUNED...
 
Drago mi je što vidim da se akteri ove pričice nisu naljutili i da su je prihvatili kao šalu.
Narudžbine ne primam, jer ova tema nije zamišljena da bi se neko prozivao, već da bi se malo našalili. Imam ideje za još epizodu ili dve, ali to će verovatno malo da pričeka, mada ću probati da jednu uobličim za sutra.
Problem sa ovakvim pričama je što mogu biti uspele samo onima koji su upoznati sa akterima, slučajni prolaznici će samo pogledati i pomisliti: šta ovaj lupeta!
 
DisMisaL:
Drago mi je što vidim da se akteri ove pričice nisu naljutili i da su je prihvatili kao šalu.
Narudžbine ne primam, jer ova tema nije zamišljena da bi se neko prozivao, već da bi se malo našalili. Imam ideje za još epizodu ili dve, ali to će verovatno malo da pričeka, mada ću probati da jednu uobličim za sutra.
Problem sa ovakvim pričama je što mogu biti uspele samo onima koji su upoznati sa akterima, slučajni prolaznici će samo pogledati i pomisliti: šta ovaj lupeta!
nisam mislila da prozivamo nego mi je drago kad npr diler izgubi :twisted:
tako mozda imam jos neku ideju ko bi mogao da izgubi
 
DisMisaL:
Drago mi je što vidim da se akteri ove pričice nisu naljutili i da su je prihvatili kao šalu.
Narudžbine ne primam, jer ova tema nije zamišljena da bi se neko prozivao, već da bi se malo našalili. Imam ideje za još epizodu ili dve, ali to će verovatno malo da pričeka, mada ću probati da jednu uobličim za sutra.
Problem sa ovakvim pričama je što mogu biti uspele samo onima koji su upoznati sa akterima, slučajni prolaznici će samo pogledati i pomisliti: šta ovaj lupeta!

Ma samo ti piši dalje, nekako ćemo u letu da pokačimo detalje... :lol: :lol: :lol:
 
pa eto ako neko drvi flash ili shta god. nemam pojma blefiram sada
eto mozhda i zaradimo jeeeee sad kad se otimamo oko kapitala, ko bitlsi
ok nisu oni nego to, drugari pa se razisli

e super je ovo sad sam i procitala : ))
 

Back
Top