Lenjost i Neznanje
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Lenjost i Neznanje

Ističe se umrimuski (avatar)
    Učlanjen
    22.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Lenjost i Neznanje

Pokoji Ljubisa Rajic od prilike je rekao da su Srpski brend LENJOST I NEZNANJE...
    Rekao je jos i.... "Kod nas je danas najgore biti uspešan, jer se onda vidi neuspešnost i osrednjost drugih. Ovde bi danas i Ajnštajn jedva bio primljen. Kvario bi prosek".
    Zatim...."Intelektualci u Srbiji postali prilagodljiva i kvarljiva roba" i da je vlast u Srbiji obrazovanje učinila "privatnom stranačkom prćijom i imenovala nekompetentne, a verovatno i poslušne članove raznih organa"

I za kraj rekao je i ovo ...."Dok je vladao Milošević, bojali smo se najviše njegove fizičke sile, a sad se ljudi boje da ne izgube posao, da neće napredovati, da neće imati para za normalan život... Za mene je svaka stagnacija u modernizaciji obrazovanja - nazadovanje. Iz Nacionalnog investicionog plana grade se nove crkve uz onih blizu 1.000 izgrađenih u poslednjih dvadesetak godina, a nijedna nova škola"

Za ovo nisam nista znao do malo pre citajuci na B92 neki clanak...ali sam znao za ovo Znanje i pravda govore, dok neznanje
    i nepravda urlicu. Arturo Graf

Jel ovaj nas Ljuba bio u pravu ili je bio anti Srbin placenik ili kako ih neki nazivaju ZUT ..........ja se licno slazem sa ovim za crkve sto je rekao mada i drugo ...
    A la recherche de la lumière

http://www.dailymotion.com/video/x9ntqx_a-la-recherche-de-la-lumiere_creation

Elita
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1715

Podrazumevano Re: Lenjost i Neznanje

Nije on uopšt izmislio toplu vodu. Mnogi su isto pisali. Da pomenemo samo Radoja Domanovića....

Poznavalac stvari nije na forumu
    Уништитељ мрачњака,незналица и секташа.
    Legenda Poznavalac stvari (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3728

Podrazumevano Re: Lenjost i Neznanje

Citat Original postavio umrimuski Pogledaj poruku
    Pokoji Ljubisa Rajic od prilike je rekao da su Srpski brend LENJOST I NEZNANJE...
    Rekao je jos i.... "Kod nas je danas najgore biti uspešan, jer se onda vidi neuspešnost i osrednjost drugih. Ovde bi danas i Ajnštajn jedva bio primljen. Kvario bi prosek".
    Zatim...."Intelektualci u Srbiji postali prilagodljiva i kvarljiva roba" i da je vlast u Srbiji obrazovanje učinila "privatnom stranačkom prćijom i imenovala nekompetentne, a verovatno i poslušne članove raznih organa"

I za kraj rekao je i ovo ...."Dok je vladao Milošević, bojali smo se najviše njegove fizičke sile, a sad se ljudi boje da ne izgube posao, da neće napredovati, da neće imati para za normalan život... Za mene je svaka stagnacija u modernizaciji obrazovanja - nazadovanje. Iz Nacionalnog investicionog plana grade se nove crkve uz onih blizu 1.000 izgrađenih u poslednjih dvadesetak godina, a nijedna nova škola"

Za ovo nisam nista znao do malo pre citajuci na B92 neki clanak...ali sam znao za ovo Znanje i pravda govore, dok neznanje
    i nepravda urlicu. Arturo Graf

Jel ovaj nas Ljuba bio u pravu ili je bio anti Srbin placenik ili kako ih neki nazivaju ZUT ..........ja se licno slazem sa ovim za crkve sto je rekao mada i drugo ...
    Па и Французи су шодери ко и ми.
    Италијани, Шпанци и остали такође.
    Гастарбајтери као једину земљу Европе где се ,,крваво" ради спомињу Швајцарску.
    За Немачку ти могу рећи, не што сам радио тамо, већ што смо радили с њима, нема неког великог рада, само је све организовано и нема застоја, ако нешто цркне од машинерије увек има резерва и посао иде даље.

Slične teme

1. LENJOST
    Autor gost 36952 u forumu Žene
    Odgovora: 204
    Poslednja poruka: 28.07.2010., 23:29
  2. Mentalitet,lenjost ili glupost
    Autor sumnjivo lice u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.07.2006., 13:29
  3. Piščeva blokada ili lenjost
    Autor Kiss_me u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 42