Kako ateisti objašnjavaju brojne "fenomene" - dela Božija ?

Zanima me kako ateisti i njima bliski objašnjavaju ikone koje plaču i krvare, večnu vatru u Jerusalimu i brojna druga čuda ili tkzv. čuda ? :think:

Koliko je uopšte takvih potvrđenih i dokazanih slučajeva ? Mislite li da su to popovske lagarije ili pak delo Svevišnjeg ? :hvala:

"To su sve popovski trikovi i zavere za hvatanje u zamku nevinih ateističkih mozgova". Evo ovako to objašnjavaju.
 
Zanima me kako ateisti i njima bliski objašnjavaju ikone koje plaču i krvare, večnu vatru u Jerusalimu i brojna druga čuda ili tkzv. čuda ? :think:

Koliko je uopšte takvih potvrđenih i dokazanih slučajeva ? Mislite li da su to popovske lagarije ili pak delo Svevišnjeg ? :hvala:

Taj oganj pali pop iza zatvorenih vrata,za ikone koje plaču odgovorna je tavanica koja prokišnjava, dakle tu nema čuda, u pitanju su sasvim jednostavne i objašnjive stvari. Jedino nam je malo čudno što ima ljudi koji veruju da je u pitanju neka magija :/
 
Zašto vređaš?
Ne vređam, brate. Koliko treba da budeš inteligentan da vidiš šta je vašarski trik? E, ovi ne vide. :kafa:

A tu je i ono o čemu sam ranije govorio - kakav je to bog koji ne ume da komunicira, pa se "objavljuje" takvim trikovima?
Pa moj džukac (jes da je vučjak u pitanju) ume da komunicira sadržajnije od toga.
 
Poslednja izmena:
Ne vređam, brate. Koliko treba da budeš inteligentan da vidiš šta je vašarski trik? E, ovi ne vide. :kafa:

A tu je i ono o čemu sam ranije govorio - kakav je to bog koji ne ume da komunicira, pa se "objavljuje" takvim trikovima?
Pa moj džukac (jes da je vučjak u pitanju) ume da komunicira sadržajnije od toga.

Vređaš, brate, bez ikakvog razloga. Jesi li ikad prisustvovao nekom od tih čuda? Nisi? Pa kako onda možeš da tvrdiš kako je to trik i da vređaš druge zbog toga? Svako može da ode , recimo, u Jerusalim i da se uveri u verodostojnost blagodatnog ognja.
 
Vređaš, brate, bez ikakvog razloga. Jesi li ikad prisustvovao nekom od tih čuda? Nisi? Pa kako onda možeš da tvrdiš kako je to trik i da vređaš druge zbog toga? Svako može da ode , recimo, u Jerusalim i da se uveri u verodostojnost blagodatnog ognja.

to im je omiljena disciplina da pisu o necemu sto ne znaju, a da bi bili uverljiviji moraju malo da laju
 
Vređaš, brate, bez ikakvog razloga. Jesi li ikad prisustvovao nekom od tih čuda? Nisi? Pa kako onda možeš da tvrdiš kako je to trik i da vređaš druge zbog toga? Svako može da ode , recimo, u Jerusalim i da se uveri u verodostojnost blagodatnog ognja.

атестирани верују у поновљиво, што могу да ураде увек...
тако сваки дан настају мајмуни од људи. ил обрнуто?
 
Zanima me kako ateisti i njima bliski objašnjavaju ikone koje plaču i krvare, večnu vatru u Jerusalimu i brojna druga čuda ili tkzv. čuda ? :think:

Koliko je uopšte takvih potvrđenih i dokazanih slučajeva ? Mislite li da su to popovske lagarije ili pak delo Svevišnjeg ? :hvala:
To su sve popovske lagarije , kao i navodna ukazanja gospe .Najbolji dokaz da su lagarije je to
sto ta ukazanja nije priznao ni Vatikan .Priznali su gospu Lurdsku i to samo zato sto Francuzi imaju jak uticaj
u Vatikanu .Zbog vjerskog turizma se sve izmislja !
 
Poslednja izmena:
Vređaš, brate, bez ikakvog razloga. Jesi li ikad prisustvovao nekom od tih čuda? Nisi? Pa kako onda možeš da tvrdiš kako je to trik i da vređaš druge zbog toga? Svako može da ode , recimo, u Jerusalim i da se uveri u verodostojnost blagodatnog ognja.

ne postoje ta cuda

da postoje ne bi nam trebale bolnice

Bog da zel ina taj nacin da radi radio bi... a ne tu i tamo neki put da ucini neko cudo...

Sotona je taj koji to radi da bi obmanuo ljude da veruju u njega...
 
атестирани верују у поновљиво, што могу да ураде увек...
тако сваки дан настају мајмуни од људи. ил обрнуто?
Ne baš svaki dan.
Recimo, ljudi se pretvaraju u majmune jednom godišnje u Jerusalimu kada čiča u ozidanoj rupi upali vatricu daleko od radoznalih očiju.
A ljudi se raduju baš kao čopor majmuna okupljen oko drveta u koje je udario grom i zapalio ga. :D
 

Back
Top