Народна библиотека Србије постаје пијаца!

Poruka
24.255
ПЕТИЦИЈА ЗА НАСТАВАК РАДА НАРОДНЕ БИБЛИОТЕКЕ СРБИЈЕ У НАРЕДНА ЧЕТИРИ ДАНА!

Ај, ко је члан да се нацрта у наредних пола сата да потпише!

Хоће да затворе библиотеку на 4 дана због глупаве изложбе! Претворили библиотеку у изложбену галерију и пијацу на којој се продају мајице, цд-и, подметачи за чаше, а у читаоницу ти је забрањено да унесеш кафу!

Смеш да унесеш само флашицу воде коју мораш да држиш на поду.

СРАМОТА!

Сад још и изложба у сред испитног рока. :dash:

Ако је овај нови ВД директора НБС на форуму крстарице да му поручим: УОЗБИЉИ СЕ БРЕ! НИЈЕ ТИ ОВО ПРИВАТНА ПРЋИЈА!

А нова правила о кодексу облачења су тек за похвалу. Први дан су избацивали све мушкарце који су били у кратким панталонама (испод колена) избацивали без упозорења.
На срећу те несугласице су отклоњене и мушкарци могу да користе библиотеку одевени на тај начин. Забрањени су шорцеви и мајице без рукава и око тога су се сви сложили.

Међутим правило о уношењу хране у читаонице НБС је тек за преиспитивање. Дословно не смете да унесете енергетско пиће или најмању чоколадицу.
У том истом САД-у на који се толико позивају, студенти на предавањима имају право да дискретно једу сендвиче или другу врсту хране која не прави буку. Студенти у САД на предавањима најнормалније пију сокове из лименки или пластичних боца.
 
Ако је овај нови ВД директора НБС на форуму крстарице да му поручим: УОЗБИЉИ СЕ БРЕ! НИЈЕ ТИ ОВО ПРИВАТНА ПРЋИЈА!

Jebbiga, šta da ja poručim tebi? Jedino, IDI U SAD PA JEDI ĆEVAPE U BIBLIOTECI, šta drugo da ti kažem? :rtfm:

p.s. da nisi previše gledao Radovana Trećeg? Uđeš u biblioteku, poručuš, pojedeš, popiješ...
 
Jebbiga, šta da ja poručim tebi? Jedino, IDI U SAD PA JEDI ĆEVAPE U BIBLIOTECI, šta drugo da ti kažem? :rtfm:

p.s. da nisi previše gledao Radovana Trećeg? Uđeš u biblioteku, poručuš, pojedeš, popiješ...
Не ради се о томе. Кад седиш седам 7 и учиш ваљда је нормално да имаш поред себе барем влашицу сока или неку чоколадицу?
Како се нико до сада није жалио то?

А претварање библиотеке у изложбену галерију и продавницу мајица и гаћа је на нивоу државне установе?
 
Не ради се о томе. Кад седиш седам 7 и учиш ваљда је нормално да имаш поред себе барем влашицу сока или неку чоколадицу?
Како се нико до сада није жалио то?

А претварање библиотеке у изложбену галерију и продавницу мајица и гаћа је на нивоу државне установе?

Ja bi zabranio ucenje u biblioteci!!! U biblioteci se citaju knjige iz biblioteke,ne donose se skripte i vezbe sa predavanja pa se uzme neka knjiga radi reda samo da bi se reklo da si uzeo knjigu. Ja sam zavrsio ETF i nikada nisam imao mesta u biblioteci a iskreno nisam imao ni volje da se guram i cekam jos pre otvaranja. Dodju ljudi i ostave rance i knjige na stolu samo da zauzmu pa odu da doruckuju i obave sve sto imaju. I tako je mesto u biblioteci zauzeto 10 sati a ti efektivno ucis 5. Bezobrazluk.
 

Back
Top