KRITIČNO NA SEVERU U BOŠNJAČKOJ MAHALI SRBINU ODUZETE TABLICE

nesko101

Elita
Poruka
18.162
Vitomiru Jokiću iz sela Grabovac kod Zvečana pripadnici KPS-a oduzili su juče u naselju Bošnjačka mahala u severnom delu Kosovske Mitrovice, tablice i saobraćajnu dozvolu koje izdaje MUP Republike Srbije. On je za našu televiziju ispričao da je , kao i ranije prolazio ovim multietničkim naseljem u vozilu koje je uredno bilo registrovana i imalo nove srpske tablice. „Zaustavila me je patrola KPS-a , bili su po jedan Albanac i Albanka i jedan Srbin. Pokazao sam im dokumenta koja su od mene tražili, rekao je Jokić i dodao da je od policijske patrole dobio odgovor da mu je vozilo ne registrovano.Pojasnili su mu da oni ne priznaju tablice i dokumenta koje izdaje MUP Republike Srbije i tražili da tablice odmah skinem sa vozila“ dodao je on. „Oduzeli su mi saobraćajunu dozvolu i tablice i rekli da ukoliko ne registrujem automobil na KS ili RKS tablice ne mogu da uđem na ovaj prostor rekao je Jokić. Portparoli KPS-a za sever Kosova Besim Hoti izjavio je „da je period upozorenja prošao i da će policija uz pomoć Euleksa na severu Kosova sprovditi odluku kosovske Vlade o preregistraciji vozila“. Od 1. juna na osnovu odluke Vlade Kosova u saobraćaju ne mogu biti vozila sa starim tablicama gradova na Kosovu kao i nove tablice koje izdaje MUP Srbije. Od stupanja na snegu ove uredbe prko administrativnih prelaza Brnjak i Jarinje smanjen je prolaz automobila sa srpskim registarskim tablicama a retki su pojedinci koji svojim vozilom smeju u multietnička naselja u severnoj Kosovskoj Mitrovici. I južno od Ibra, kako javljaju dopisnici televizije Most smanjen je saobraćaj automobilima koje nemaju kosovske tablice i jedinstvena je poruka kosovskih Srba da je neophodno da im državni vrh Srbije što pre saopšti šta je tačno dogovoreno u Briselu kada je u pitanju sloboda kretanja za nealbance u pokrajini.Izvor TV Most.
 
Od jutros se čulo nadletanje helikoptera Srbi su u vandrednom stanju a napetost u bošnjačkoj mahali se povećava jer je policija KPS dovela situaciju do usijanja jer oduzete tablice Srbinu je najveća provokacija šiptarskih vlasti od zločina kada se pucalo na Srbe vatrenim oružjem.Srbija mora hitno da kaže da stoji iza svojih građana na Kosovu i Metohiji a ne kao bivši presednik Tadić da kriminalce stavlja ispred poštenog sveta i tako ukalja obraz Srbima i opravda legitimnost šiptara da udari svom silom.Mi Srbi Kosova očekujemo pomoć da se vrati ugled Srpskom narodu i da možemo i mi da kažemo da se vredi boriti za slobodu Srpske zemlje.
 
posto se u nasim " europskim medijima " situacija na kosovu prakticno i ne pominje, krstarica mi je glavno sredstvo informisanja.

ovo sto ti radis, dramatizujuci SVAKI pa i najmanji incident je kontraproduktivno. svaki dan vices vuk, a kad stvarno bude dosao, a velika je opasnost da ce doci, jednostavno ti se nece verovati.

tema se moze analizirati sa aspekta, sta je sve potpisano u " sporazumu ", kakve sve negativne posledice ima, u principu izdajnicka politika srpske vlasti prema kosovu, kakve opasnosti postoje...

ali za ovakve dogadjaje stavljati naslove: KRITICNO, DRAMATICNO, TEROR... je ponavljam kontraproduktivno i bas glupo.

prestani to da radis.
 
posto se u nasim " europskim medijima " situacija na kosovu prakticno i ne pominje, krstarica mi je glavno sredstvo informisanja.

ovo sto ti radis, dramatizujuci SVAKI pa i najmanji incident je kontraproduktivno. svaki dan vices vuk, a kad stvarno bude dosao, a velika je opasnost da ce doci, jednostavno ti se nece verovati.

tema se moze analizirati sa aspekta, sta je sve potpisano u " sporazumu ", kakve sve negativne posledice ima, u principu izdajnicka politika srpske vlasti prema kosovu, kakve opasnosti postoje...

ali za ovakve dogadjaje stavljati naslove: KRITICNO, DRAMATICNO, TEROR... je ponavljam kontraproduktivno i bas glupo.

prestani to da radis.

nemoj ti njega da teras sta treba da radi. on radi sta oce. i to mu ne mozes zabraniti, to je njegova sloboda u skladu sa patriotizmom dole. tebi takodje niko ne brani da pises suprotno od njega. a sto se tice vuka, njima dole je svaki dan vuk.
 
posto se u nasim " europskim medijima " situacija na kosovu prakticno i ne pominje, krstarica mi je glavno sredstvo informisanja.

ovo sto ti radis, dramatizujuci SVAKI pa i najmanji incident je kontraproduktivno. svaki dan vices vuk, a kad stvarno bude dosao, a velika je opasnost da ce doci, jednostavno ti se nece verovati.

tema se moze analizirati sa aspekta, sta je sve potpisano u " sporazumu ", kakve sve negativne posledice ima, u principu izdajnicka politika srpske vlasti prema kosovu, kakve opasnosti postoje...

ali za ovakve dogadjaje stavljati naslove: KRITICNO, DRAMATICNO, TEROR... je ponavljam kontraproduktivno i bas glupo.

prestani to da radis.

Da si i malo Srbin tebe ne bi ni palo na pamet da ovako napišeš ja ti to najozbiljnije kažem.Ovde ljudi sa pravom su nervozni i samo ja znam koliko malo hvali da neko izađe sa automatskom i započne okupatoru da sudi.Ti nisi prvo svestan jer nemaš pojma kako je nama i šta se događa.Zato ti oduzimam pravo da posećuješ moje teme kad si takav navodno Srbin,
 
nemoj ti njega da teras sta treba da radi. on radi sta oce. i to mu ne mozes zabraniti, to je njegova sloboda u skladu sa patriotizmom dole. tebi takodje niko ne brani da pises suprotno od njega. a sto se tice vuka, njima dole je svaki dan vuk.

Apsolutno si u pravu.A koji Srbin misli da ovo nije najkritičnije vreme onda je ili lud ili mrzi Srbe na Kosovu i Metohiji.
 
Dok je u tom oduzimanju vozacke i tablica ucestvovao i srbin policajac
znak je da su srbi sa severa Kosmeta prodani i da je to tako dogovorio Tadic
a Borko potpisao.Tomislav Nikolic sad trenutno nema vremena zauzet je
precim poslovima ali proverice on sta su zuti sve dogovorili(pristali) i potpisali
sa Brislom u vezi Kosova i Metohije i obavestiti naciju,bar je tako obecao.
 
Dok je u tom oduzimanju vozacke i tablica ucestvovao i srbin policajac
znak je da su srbi sa severa Kosmeta prodani i da je to tako dogovorio Tadic
a Borko potpisao.Tomislav Nikolic sad trenutno nema vremena zauzet je
precim poslovima ali proverice on sta su zuti sve dogovorili(pristali) i potpisali
sa Brislom u vezi Kosova i Metohije i obavestiti naciju,bar je tako obecao.

Da ali Srbi na Severu su zato i uveli vanredno stanje i tako se stvara i jača želja da se sledeći put žestoko odgovori na agresiju šiptarskih vlasti.Veruj da je sve više Srba koji ne žale svoj život a tako može svašta sa se dogodi da posle ne bude kasno potrebno je da to primite ozbiljno k znanju.
 
Da ali Srbi na Severu su zato i uveli vanredno stanje i tako se stvara i jača želja da se sledeći put žestoko odgovori na agresiju šiptarskih vlasti.Veruj da je sve više Srba koji ne žale svoj život a tako može svašta sa se dogodi da posle ne bude kasno potrebno je da to primite ozbiljno k znanju.

Nesko, kazi nam, jel pristizu ljudi iz unutrasnjosti Srbije dole? Ima li ko da vam pomogne?
 
Da ali Srbi na Severu su zato i uveli vanredno stanje i tako se stvara i jača želja da se sledeći put žestoko odgovori na agresiju šiptarskih vlasti.Veruj da je sve više Srba koji ne žale svoj život a tako može svašta sa se dogodi da posle ne bude kasno potrebno je da to primite ozbiljno k znanju.

Pre nego odgovorite na siptarsku agresiju obracunajte se sa izdajnicima kao sto su Borko.Bogdanovic
i ostali Tadicevi ljudi kako bi znali da su vam ledja sigurna, veca su oni opasnost od siptara.
 
Pre nego odgovorite na siptarsku agresiju obracunajte se sa izdajnicima kao sto su Borko.Bogdanovic
i ostali Tadicevi ljudi kako bi znali da su vam ledja sigurna, veca su oni opasnost od siptara.

Pa znam ja brate da je mnogo opasniji onaj Srbin koji je obukao KPS uniformu i to su većinom Srbi iz Leposavića gde je pobedio Tadić dva puta.To su Srbi koji nisu imali fizičke obračune sa šiptarima pa su prvi ušli u biznis sa šiptarima i njihovu vlast.I za vreme nacističke okupacije Nemaca Leposavić je bio crna rupa za Srpski rod jer se događalo slično ovome.Znači mi smo truli sa leđa a ispred nam je velika vojna i policijska sila.
 
seprtlja i nesko:

na forumu se rade 2 stvari: cita i pise. sve mi lici da vas dvojica radite samo ovu drugu. a bolje bi bilo i za vas i za bilo koji stav za koji se zalazete, da ne radite ni nju, vise bi na taj nacin pomogli odbrani tih stavova.

o.k. znam da je ovo bilo malo komplikovano za vas i da ne razumete, ali rano mi ovako pre podne da progovorim jezikom koji bi razumeli.

inace, ja sam simpatizer ( kao ) DSS- a i delim njihove stavove ( jako cesto i na ovom forumu ) u vezi kosova. sta to vredi kad neki ne znaju da citaju ( a i ono sto procitaju ne razumeju bas najbolje).
 
Pa znam ja brate da je mnogo opasniji onaj Srbin koji je obukao KPS uniformu i to su većinom Srbi iz Leposavića gde je pobedio Tadić dva puta.To su Srbi koji nisu imali fizičke obračune sa šiptarima pa su prvi ušli u biznis sa šiptarima i njihovu vlast.I za vreme nacističke okupacije Nemaca Leposavić je bio crna rupa za Srpski rod jer se događalo slično ovome.Znači mi smo truli sa leđa a ispred nam je velika vojna i policijska sila.

Bolje poznajete stanje i odnose medju vama na Kosmetu i znate sta vam je ciniti
trulo tkivo treba amputirati kako bi organizam preziveo.
 

Da si i malo Srbin tebe ne bi ni palo na pamet da ovako napišeš ja ti to najozbiljnije kažem.Ovde ljudi sa pravom su nervozni i samo ja znam koliko malo hvali da neko izađe sa automatskom i započne okupatoru da sudi.Ti nisi prvo svestan jer nemaš pojma kako je nama i šta se događa.Zato ti oduzimam pravo da posećuješ moje teme kad si takav navodno Srbin,

hahaha, tek sad videh ovo.

koji si ti bolid.
 
Bolje poznajete stanje i odnose medju vama na Kosmetu i znate sta vam je ciniti
trulo tkivo treba amputirati kako bi organizam preziveo.

Oni su se zahvaljujući tome enormno obogatili pa svi imaju višespratne nove kuće radnje i firme a mi obični građani koji poštujemo vanredno stanje nemamo moć da im sudimo već jedino formiranjem nekih kaznenih grupa.Više smo puta išli da im zapretimo ali oni podižu bombe i kriju se iza KPS-a.
 
Oni su se zahvaljujući tome enormno obogatili pa svi imaju višespratne nove kuće radnje i firme a mi obični građani koji poštujemo vanredno stanje nemamo moć da im sudimo već jedino formiranjem nekih kaznenih grupa.Više smo puta išli da im zapretimo ali oni podižu bombe i kriju se iza KPS-a.

Tugai zalost,sta drugo da kazem.
 
nemoj ti njega da teras sta treba da radi. on radi sta oce. i to mu ne mozes zabraniti, to je njegova sloboda u skladu sa patriotizmom dole. tebi takodje niko ne brani da pises suprotno od njega. a sto se tice vuka, njima dole je svaki dan vuk.

Ne piše on ništa "suprotno od njega". Treba pažljivo pročitati i shvatiti da je čovek veoma dobronameran i pokušava da pomogne savetima.
 

Back
Top