Volim ga kad... / Volim je kad...

volim svasta! a najvise volim kad se nasmeje, onda kada je srecan. tad sam i ja srecna.
a kad ga najvise volim.. hm.. kad produbljujemo bliskost.. recima, dodirima, poljupcima.. kad ga zagrlim i kad me zagrli, kad me pogleda. on ima najprodorniji pogled na svetu, tacno zna sta mislim u kom trenutku, a i tad kad me pogleda ja zaboravim o cemu razmisljam. obozavam njegov pogled. i sve sve u vezi njega. :)
 
Koji su vasi razlozi zbog cega volite svog decka/devojku, i kad ga/je najvise volite ? :)

Нема разлога и све је разлог.
Просто зато што јесте то што јесте.
И зато што покреће најбоље у мени, а да се ни не труди.

Најсвеснији сам колико је волим кад дуго причамо и кад на крају ућутимо па проговоримо о истим стварима после тог ћутања...
 
ja sam kreten koji voli bez razloga bez uslova...nije mi bitno nista,ni izgled,ni materijalno stanje ...ne znam...lujka potpuna.znam sada ce te osuti kako je bitno kako izgleda bla bla...meni nije,volim mane,nesavrsenstva...bez razloga..

e zato sam ja napisala samo da smo srodne duse....a to sto ima mane, ma koga to briga kad nam je tako dobro....a ako se ne mogu i mane prihvatiti dzabe su sve vrline....to je paket koji se ili zavoli ili ne....
 
Volim je kad ne zna kako da me pita direktno za seks, nego me pita: "Jel baš sad moraš to da radiš?"
Volim je kad se izuje i sedne sklupčana na prednje sedište auta, kao mala devojčica.
Volim je kad se zagledam u to lice i te lepe zelene oči i kažem sebi: "To lice i te oči... to je sve moje".
Volim je kad kao po nemom dogovoru sluša tačno šta joj kažem da uradi, kod nekih stvari oko kojih se ona ne razume, a njena pomoć mi treba.
 
Volim je kad ne zna kako da me pita direktno za seks, nego me pita: "Jel baš sad moraš to da radiš?"
Volim je kad se izuje i sedne sklupčana na prednje sedište auta, kao mala devojčica.
Volim je kad se zagledam u to lice i te lepe zelene oči i kažem sebi: "To lice i te oči... to je sve moje".
Volim je kad kao po nemom dogovoru sluša tačno šta joj kažem da uradi, kod nekih stvari oko kojih se ona ne razume, a njena pomoć mi treba.

Mnogo lep post, a posebno mi je sladak i simpatičan deo koji je boldovan. :)
 
Nemam koga da volim. Niti iko mene voli, trenutačno, takoC da...Kada i ja budem nekome nečije sve, jednog dana, rado ću se "upisati" na temu, zbog čega i na koji način moje srdašce voli nekoga , zbog čega o tom nekome sanja, strepi ili o čemu čezne. A, dotle, bih mogla samo da pišem o tome, zbog čega sam ja neke ljude volela najistinitije, najčistije moguće, ali to nikoga tu ne zanima, takoC da Vam zalud ne troškarim papir ovaj virtelni...:)
 

Back
Top