Да ли ће Томислав Николић отићи у Поточаре...

Тачно, само што пут ка Европи не води у те крајеве. Широко их заобилази.

Да ли ће Томислав успети да, бар на тренутак, измакне будном оку Запада?

Ako se uzmu u obzir histericni krici sa zapada i neki potpuno suprotni glasovi sa istoka Toma je zapadu vec pokazao dupe...samo cekam da vidim da li ce da im kaze kao Dodik ,da mogu da ga poljube ,ili ce kao Tadic svuci gace i kleknuti...
 
... и учинити исто што и његов претходник?

По томе ћемо знати чијем се царству Тома приволео.

Sad treba mi Srbi da se klanjamo Potočarima celoga života, svaki predsednik kojeg izaberemo vodićemo ga u Srebrenicu da se pokloni žrtvama, ljudi čije je rukovodstvo prodalo svoj narod za stolom za svoje "islamske više ciljeve". Žrtvama svakako odati počast, to čovek može i u bilo kojoj crkvi ako hoće zaista da im oda pomen a ne ovako manipulišući žrtvama na najgori mogući način. Mislim da se oni jadni ljudi prevrću u gorbovima sad kad vide kakvim su ciljevima poslužili.

Poserem se ja na komemoraciju kad mora biti prisutan CNN...
 
BRISEL, 4. juna 2012. (Beta) - Stav Evropske unije je da je u Srebrenici počinjen genocid, a "snažno se odbacuje svaki pokušaj da se ponovo piše istorija", izjavila je u ponedeljak Pia Arenhilde Hansen, portparolka Evropske komisije.

pia_ek.jpg


Сигнал из ЕУ не може бити јаснији.
 
Sad treba mi Srbi da se klanjamo Potočarima celoga života, svaki predsednik kojeg izaberemo vodićemo ga u Srebrenicu da se pokloni žrtvama, ljudi čije je rukovodstvo prodalo svoj narod za stolom za svoje "islamske više ciljeve". Žrtvama svakako odati počast, to čovek može i u bilo kojoj crkvi ako hoće zaista da im oda pomen a ne ovako manipulišući žrtvama na najgori mogući način. Mislim da se oni jadni ljudi prevrću u gorbovima sad kad vide kakvim su ciljevima poslužili.

Poserem se ja na komemoraciju kad mora biti prisutan CNN...

По томе ће се видети да л’ је бошко ил’ мушко.
 
BRISEL, 4. juna 2012. (Beta) - Stav Evropske unije je da je u Srebrenici počinjen genocid, a "snažno se odbacuje svaki pokušaj da se ponovo piše istorija", izjavila je u ponedeljak Pia Arenhilde Hansen, portparolka Evropske komisije.

pia_ek.jpg


Сигнал из ЕУ не може бити јаснији.

Bilo je to jako histericno i nervozno saopstenje...
 
Poslednja izmena:
Sad treba mi Srbi da se klanjamo Potočarima celoga života, svaki predsednik kojeg izaberemo vodićemo ga u Srebrenicu da se pokloni žrtvama, ljudi čije je rukovodstvo prodalo svoj narod za stolom za svoje "islamske više ciljeve". Žrtvama svakako odati počast, to čovek može i u bilo kojoj crkvi ako hoće zaista da im oda pomen a ne ovako manipulišući žrtvama na najgori mogući način. Mislim da se oni jadni ljudi prevrću u gorbovima sad kad vide kakvim su ciljevima poslužili.

Poserem se ja na komemoraciju kad mora biti prisutan CNN...

Naravno svi ubijeni srebreničani se prevrći kako mrtvi tako i živi...:per:
Predlažem da Inauguracija budućih predsednika Srbije bude u Srebrenici, nije veliki trošak, a opet i korisno obzirom da bi i poslanici mogli da se poklone žrtvama....
 

Back
Top