Hari Poter - hajduk ili...?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Hari Poter - hajduk ili...?

Podrazumevano Hari Poter - hajduk ili...?

postoji li na ovom ijedno zivo bice pa makar to bio i vrlo inteligentan majmun ili papagaj a da cita knjigu hari poter ili hajduka Gradimira Stojkovica???
    :?

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ne shvatam poentu... :?

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Девојчица вероватно хоће да каже да нико од њених вршњака ништа не чита, па чак ни ове књиге које би требало да су популарне! ( А то је, на жалост, тачно! )

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ni ja ne rzumem poentu... Ali obe knjige sam chitala... I mnoooooogo sam volela hajduka, htela sam da se udam za njega.. :wink: A i HP je ok.

Podrazumevano sorry

jeste malo nerazumljivo ali hellen je u pravu niko te knjige ne cita (u stvari moje drugarice nista ne citaju osim ponekad lektire)i ja nemam sa kime o njima da pricam niti da razmenjujem utiske

Podrazumevano sorry

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Pa zato postoji forum... :wink: I ja volim da chitam, a moji ne chitaju ali nisam bash u fazonu da razmenjujem utiske. Inache volem Hajduka i obozavam HP. :wink:

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: hari poter,hajduk ili tako nesto????

Citat Original postavio providence girl
    postoji li na ovom ijedno zivo bice pa makar to bio i vrlo inteligentan majmun ili papagaj a da cita knjigu hari poter ili hajduka Gradimira Stojkovica???
    Ja chitam titlove umesto knjiga. Sve je lepo i sazheto! Tu stane oko par hiljada rechi, ali me taj podatak ne zabrinjava jer svi znamo da je jedna slika 1000 rechi!
    Prostom rachunicom dolazimo do 25 slika u sekundi x 60 sekundi u 90 minuta = 135000 x 1000 = 135 miliona rechi po najobichnijem filmu pa vi gledajte

Podrazumevano

Citat Original postavio cLick - OR - Die
    Ja chitam titlove umesto knjiga. Sve je lepo i sazheto! Tu stane oko par hiljada rechi, ali me taj podatak ne zabrinjava jer svi znamo da je jedna slika 1000 rechi!
    Prostom rachunicom dolazimo do 25 slika u sekundi x 60 sekundi u 90 minuta = 135000 x 1000 = 135 miliona rechi po najobichnijem filmu pa vi gledajte
    na srpskom molim

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano Re: hari poter,hajduk ili tako nesto????

ne znam sta hoces da kazes,al hari potera citam i to vrlo rado ops:

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sorry

jeste malo nerazumljivo ali hellen je u pravu niko te knjige ne cita (u stvari moje drugarice nista ne citaju osim ponekad lektire)i ja nemam sa kime o njima da pricam niti da razmenjujem utiske
    Ја ти нисам другарица

Aktivan član kalliope (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

inkod mene ista stvar - samo nas dvoje, troje voli da procita nesto van lektire.
    kad kazem da volim da citam, svi mi se smeju ( :? ). nije dacitam neke previse dubokoumne knjige, citam one za moj uzrast, ali je strasno kako se malo cita. pa, taj hajduk, prilicno dopadljiva knjiga! moja sestra je sada cita, ja uzela malo da prelistam, da se podsetim, i nisam mogla da je ispustim iz ruku.... nije tako samo sa tom, vec i sa HP, kupoholicarkom.... to su knjige koje mogu da citam vise puta, a da mi ne dosade.

Zainteresovan član Majesty Of The Nightsky (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa mislim pink kultura je kriva sto mladi vise ne citaju.Nadam se da ce se to promeniti.
    Inace Harry Potter je zakon.

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Kod mene uopshte nije "blam" ako neko chita... Ja sam jedina koja bash dosta chita u mom razredu na primer,(i to svakakve knjige od Karenjine, Demijana do HP, Kupoholicharke i ostalih), i niko mi se nikad ne smeje. A oni su one okorele debilchine ili prave male, Jelena Karleusha, cice...

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Svemir, planeta Zemlja, severni deo Zemlje, Evropa, Balkan, SCG, Vojvodina, Banat, a grad pogađajte
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A kod mene je slucaj da kad kazes da citas nesto sem lektire (ima i onih koji ni to ne citaju), budu ravnodusni. Ali kad kazes da citas Hari Potera, odmah naprave facu kao ''Ti citas to kao da si malo dete''.

Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio Avanturistkinja
    A kod mene je slucaj da kad kazes da citas nesto sem lektire (ima i onih koji ni to ne citaju), budu ravnodusni. Ali kad kazes da citas Hari Potera, odmah naprave facu kao ''Ti citas to kao da si malo dete''.
    Ima toga i kod mene...

Slične teme

1. Hari Poter
    Autor jovana u forumu Književnost
    Odgovora: 431
    Poslednja poruka: 18.01.2014., 00:40
  2. Hari Poter
    Autor Pomoc u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.07.2004., 12:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu