Bakarec...

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
ne znam za vas, ali posle one "Evrope" i danasnjeg "Kurira", mislim da je ovaj covek izgubio sva prava da nekoga naziva ludakom (Bebu) ili spodobom (Cedu)...

zavrsice kao i svi "genijalci" iz DSS, Mihajlov, Marsicanin i cuvena ministarka prosvete...ostace jos samo Milosevic...
 
Nexus 6:
ne znam za vas, ali posle one "Evrope" i danasnjeg "Kurira", mislim da je ovaj covek izgubio sva prava da nekoga naziva ludakom (Bebu) ili spodobom (Cedu)...

zavrsice kao i svi "genijalci" iz DSS, Mihajlov, Marsicanin i cuvena ministarka prosvete...ostace jos samo Milosevic...


Kako mozes da uporedjujes njih dvoje i njihove "aktivnosti" sa javnim pokazivanjem tetovaze...

Vi zaboravljate jednu vaznu cinjenicu:
Bakarec je sam odlucio da javno pokaze te tetovaze, da je to nesto strasno, ne bi covek sam sebi kopao jamu...

A bebica i ceda-beda se nisu svesno i namerno "eksponirali"....
 
Uzgred, na gorepomenutom (od strane patriJotskih srBskih lavova omrazenom) forumu B92 mogu se naci i zanimljivi amaterski snimci Bakareca u nocnom provodu. Fotke su iz nekog kluba, nas junak je u identicnom oskudnom outfit-u u kom se slikao i za one novine... znaci, neodoljiva kombinacija njegovog produhovljeno bledog lica i gustog chestara na grudima (da ne zaboravim i one rukavice; i njih je navukao).
Ljakse.
 
A tek sto je istripovao da dobro djuskaaaa
h015.gif
 
Kakvi ste vi likovi...ccc


I sta sad?...... ispada da je Bakarec rekao to za cedu i bebu jer kao su oni pokazali takodje neke tetovaze, koje su malo manje smesne i manje glupe od te njegove....pa s obzirom da je njegova tetovaza gluplja i smesnija on nema vise kredibilitet da njih vise naziva tako kako ih je vec nazvao....ha...

Zna se zasto ih je on, i zasto ih svi drugi prozivaju....kakve blage veze ima ta tetovaza sa prozivanjem zbog stvari koje su ova dvojica radila....

Uporedjujete babe i zabe....zna se da to namerno radite, a zna se i zbog cega...ali DZ A B E
 
sta su radila ona dvojca...?
podnesi krivicnu prijavu ako imas neke dokaze koje sud nema... :roll:

on ih nije nazvao lopovima ili kriminalcima nego ludacima i spodobama...i zato nema kredibilitet...
 
Da, nazvao ih je ludacima i spodobama ali bas zbog njihovih kriminalnih i ostalih svakojakih idiotskih "aktivnosti" zbog koji ih i drugi prozivaju..
Pa kako moze da se nazove covek koji kaze da je litar rakije stetniji od jednog dzointa.Ko da je narod blesav, pa ne zna da niko ne moze da popije litar rakije odjednom, ali zato svi znaju da se dzoint izduva za 5 minuta...to je samo jedan od mnogobrojnih bisera zbog kojih cedu i mnogi drugi nazivaju ludakom, a ne samo Bakarec......
 
urospo:
Boze,boze... Ti urospo stvarno lupetas gluposti za glupostima..Naime,pozivas se na Srpstvo,obraz,Svetosavlje...a ovaj bolid obucen kao DARKER sa rukavicama bez prstiju itd..djuska po diskotekama (ON ima 42 godine),ima rasturen brak iza sebe,vitla "ribe" i kao javna politicka licnost ON treba da bude UZOR mladjim narastajima.Ko se prihvatio
politike mora da ima odredjen kodeks ponasanja,ako mu to ne odgovara neka vrati funkcije i bude obican gradjanin.Gde si ti video u svetu da neki politicar razdrljen, u crnoj koizi, mlati glavom (kao igra)?
Posto si, vidim iz predhodnih dijaloga dobar poznavalac
tradicije,reci mi molim te da nije mozda N.Pasic,
V.Stepa itd... tako pijani i bahati se pojavljivali u tadasnjoj stampi i davali primer deci? Uputi me mozda neznam
 
PETOKOLONAS:
urospo:
Boze,boze... Ti urospo stvarno lupetas gluposti za glupostima..Naime,pozivas se na Srpstvo,obraz,Svetosavlje...a ovaj bolid obucen kao DARKER sa rukavicama bez prstiju itd..djuska po diskotekama (ON ima 42 godine),ima rasturen brak iza sebe,vitla "ribe" i kao javna politicka licnost ON treba da bude UZOR mladjim narastajima.Ko se prihvatio
politike mora da ima odredjen kodeks ponasanja,ako mu to ne odgovara neka vrati funkcije i bude obican gradjanin.Gde si ti video u svetu da neki politicar razdrljen, u crnoj koizi, mlati glavom (kao igra)?
Posto si, vidim iz predhodnih dijaloga dobar poznavalac
tradicije,reci mi molim te da nije mozda N.Pasic,
V.Stepa itd... tako pijani i bahati se pojavljivali u tadasnjoj stampi i davali primer deci? Uputi me mozda neznam

Јес' да је Бакарец много смешан, али он само имитира оне ваше еуропљане,
оно "капирај-копирај"...па шта хоћеш јел' се сећаш оног Италијана дебелог и масног као
прасе (мислим да је био министар иностраних послова) како ђуска по дискотекама,
па што не би могао и Бакарец, па онда ваш омиљени Клинтон и Моникине гаће са његовом
спермом у фрижидеру - ПА СЕ НИСТЕ ГОСПОДО ДЕМОНОКРАТЕ ЗГРАЖАВАЛИ, него се и данас идиЈоти гурају да плате да иду у Јамерику на
"молитвени доручак" - САМО НАС НИСУ ОБАВЕСТИЛИ КОМ СЕ БОГУ МОЛЕ :?: :?: :?:
 
PETOKOLONAS:
urospo:
Boze,boze... Ti urospo stvarno lupetas gluposti za glupostima..Naime,pozivas se na Srpstvo,obraz,Svetosavlje...a ovaj bolid obucen kao DARKER sa rukavicama bez prstiju itd..djuska po diskotekama (ON ima 42 godine),ima rasturen brak iza sebe,vitla "ribe" i kao javna politicka licnost ON treba da bude UZOR mladjim narastajima.Ko se prihvatio
politike mora da ima odredjen kodeks ponasanja,ako mu to ne odgovara neka vrati funkcije i bude obican gradjanin.Gde si ti video u svetu da neki politicar razdrljen, u crnoj koizi, mlati glavom (kao igra)?
Posto si, vidim iz predhodnih dijaloga dobar poznavalac
tradicije,reci mi molim te da nije mozda N.Pasic,
V.Stepa itd... tako pijani i bahati se pojavljivali u tadasnjoj stampi i davali primer deci? Uputi me mozda neznam


Ajde bre ne lupaj gluposti, kakave veze ima Srpstvo, Svetosavlje, tradicija i sl. i sve oko toga sa kontekstom ove teme i sa Bakarecom.
U kom li si ti losem tripu......znaci gluposti su jedino ovo sto si ti pisao...ovo tvoje rezovanje i shvatanje stvari jedino valjda ti znas odakle ti, mada se da lako zakljuciti da ti je ustvari cilj da napadas i nabedjujes glupostima i bezveznim i netacnim insinuacijama onog ko nije za tvoju politicku opciju...

Poenta tema je da li je Bakarec zbog javnog pokazivanja tetovaza izgubio kredibilitet da proziva i naziva onu dvojicu onako kako ih je nazivao, i samo to...kakve to veze ima sa svim onim sto si ti navodio, to bi bila sasvim druga tema.Gde sam ja naveo da se slazem sa tim njegovim ponasanjem, raspravljali smo samo da li je on zbog tih slika izgubio kredibilitet ili nije.Uostalom i jeste ispao glup i smesan sa tim slikanjem tetovaza, i jeste to njegovo ponasanje po diskotekama za osudu, ali to sve nema ama bas nikakve veze sa onim tvojim nebulozama.

I zbog tih sramnih i bezobraznih laznih nabedjivanja i pokusaja zamene teza....mogu ti samo reci..ODJ.EBI uzalud ti trud...
angry-smiley-011.gif
 
Nexus 6:
urospo:
Poenta tema je da li je Bakarec zbog javnog pokazivanja tetovaza izgubio kredibilitet da proziva i naziva onu dvojicu onako kako ih je nazivao, i samo to.

onda si ti promasio poentu...


Ma Nexuse bre, mislio ja sam i na te tekstove u Evropi i Kuriru, znaci na taj njegov zivot, i to po tim diskotekama i sve to, nego me ovaj kolonas iznervirao, pa sam u zurbi ispustio u toj boldiranoj recenici da i to napisem, uostalom te tetovaze su sve to ustvari i pokrenule, a i pomenuo sam te diskoteke u proslom postu........Ali nebitno-kazem tom kolonasu....nismo mi raspravljali da li se sve to nekom svidja i da li to neko podrzava ili ne i sl., nego da li je on ili nije zbog tih stvari izgubio kredibilitet da proziva onu dvojicu i onako ih naziva kako ih je nazvao.
 
Nexus 6:
ma, meni je to cool...tetovaze, djuskanje...nema frke...da nije u pitanju politicar, koji primecuje trn u tudjem, a ne vidi balvan u svom oku, ili kako se vec kaze...
Ma uopste nije stvar u tome sto je politicar. Znam dosta ljudi koji su sa 40+ i dalje "u toku" a da ipak ne izgledaju kao potpuni bolidi.
Ma, ustvari, nisu cak ni godine u pitanju.
Ovaj je izasao obucen samo u duks... prebacio kapuljacu ... razgolitio tepih... a kao vrhunac kicha, navukao i te (biciklisticke?) rukavice. :roll:
 

Back
Top