Zlocin u Bijeljini

A da jezavistan trebao bi da oslobodi one koji su vrsili ubistava, pljačke i višestruka silovanja?

Поштовани,
можете ли ме удостојити одговора и појаснити какве ово везе има за Сребреницом на коју алудира постављач?
Или сад сви Срби треба овде колективно да се извињавају због тројице силеџија постављачу, Вама, бошњацима, муслиманима, ЕУ?
 
Поштовани,
можете ли ме удостојити одговора и појаснити какве ово везе има за Сребреницом на коју алудира постављач?
Или сад сви Срби треба овде колективно да се извињавају због тројице силеџија постављачу, Вама, бошњацима, муслиманима, ЕУ?
Треба их ебати...
 
poenta je da zlocina nad srbima nije bilo, i da oni nisu predhodili dogadjajima

ма да..оних 3500 Срба убијених од 92-95 у и у околини Сребренице ЗА КОЈЕ НИКО НИЈЕ НИКАД ОДГОВАРАО! су се сами побили...да не заборавимо како су Срби сами убили свог старог свата да би тако почели рат против угњетаваних муслимана...да не причамо о оним стотинама хиљада Срба из НДХ који су се сами убијали да би свалили кривицу на недужне хрватске и муслиманске усташе..или,таман посла,да поменемо стотине хиљада прогнаних Срба због олује и бљеска...који су организовали сликање својих избегличких колона са намером да се никад не врате у своје куће а за то на цела 2 локална радија у околини Крушевца и Ниша-окриве Хрвате...чиста медијска сатанизација усташа.......ма какви сионски мудраци..кад би правили историју Срба по муслиманима и усташама испало би да ми планирамо неколико хиљада година унапред да се самоубијамо само да би њима јадницима напакостили...
 
poenta je da su srbi procesuirali sve svoje,

dok su na sudjenjima zlocinci drugih strana oslobadjani i nagradjivani za svoja ne/dela

Не
просрби су све учинили да медијски што више увеличају злочине Срба, док су се махимално трудили да прикрију или бар минимизирају злочине над истим.
И ето резултата, можеш их свакодневно видети и на овом тзв. демократском форуму.....
 
Не
просрби су све учинили да медијски што више увеличају злочине Срба, док су се махимално трудили да прикрију или бар минимизирају злочине над истим.
И ето резултата, можеш их свакодневно видети и на овом тзв. демократском форуму.....

rezultate vidjam u ne postojanju zrtava srpskuh Sarajeva, a ako se spomenu spomenu se iskljucivo u kontestu- srbi ih genocidisali i agresirali 3 god :dash:
 
rezultate vidjam u ne postojanju zrtava srpskuh Sarajeva, a ako se spomenu spomenu se iskljucivo u kontestu- srbi ih genocidisali i agresirali 3 god :dash:

Јасно.
Срби су изгубили велики део људства и територије између осталог и што никад нису схватили моћ медија.
И дан данас немају никакву контолу над истим, тако да су већ унапред осуђени да било шта и по било ком основу покушају.
 
Не
просрби су све учинили да медијски што више увеличају злочине Срба, док су се махимално трудили да прикрију или бар минимизирају злочине над истим.
И ето резултата, можеш их свакодневно видети и на овом тзв. демократском форуму.....

Nijedan zlocin nisu ucinili Srbi dok predhodno druga strana ne izvrsi pokolj , razmislite sta je bilo pre Srebrenice ovo je bila cista osveta za Bratunac i srpska sela gde je ubijeno preko 3000 ljudi. Ne shvataju ljudi da se u ratu mnogo toga menja u glavama ucesnika i da se gubi razum i smisao za realnost u takvim prilikama.
 
Nijedan zlocin nisu ucinili Srbi dok predhodno druga strana ne izvrsi pokolj , razmislite sta je bilo pre Srebrenice ovo je bila cista osveta za Bratunac i srpska sela gde je ubijeno preko 3000 ljudi. Ne shvataju ljudi da se u ratu mnogo toga menja u glavama ucesnika i da se gubi razum i smisao za realnost u takvim prilikama.

Џаба то причаш,
то нико у просерби не жели да чује, још мање да поверује, за њих постоји само један злочинац, пријатељи су га обележили.....
 
А кад сам то рекао?
ма знам да ниси рекао да то Срби раде али мени и тај поспрдан назив *просрби* за никоговиће који се овде шатро издају за Србе а бране Павелићева *људска права*-недовољан...за те зомбије се мора нешто бруталније и огавније смислити....у складу са њиховим огавним стањем свести и духа...
 
ма знам да ниси рекао да то Срби раде али мени и тај поспрдан назив *просрби* за никоговиће који се овде шатро издају за Србе а бране Павелићева *људска права*-недовољан...за те зомбије се мора нешто бруталније и огавније смислити....у складу са њиховим огавним стањем свести и духа...

напротив,
то је речник њиховог идола, моја маленкост га само дословце примењује.....

 
напротив,
то је речник њиховог идола, моја маленкост га само дословце примењује.....


треба да радимо на уклањању катастрофаних последица његове владавине а не да његове небулозе још и усвајамо...ионако зомбијима не допире до свести у чему је проблем....
 
Поштовани,
можете ли ме удостојити одговора и појаснити какве ово везе има за Сребреницом на коју алудира постављач?
Или сад сви Срби треба овде колективно да се извињавају због тројице силеџија постављачу, Вама, бошњацима, муслиманима, ЕУ?
Kako sam ja kriv da je u Bosni na vlast došao Alija Izetbegović (a nisam glasao za nj.), tako si i ti kriv što je Milošević jedno petnaestak puta biran. Čim si ušao u trgovinu i kupio hljeb, kasnije je za taj prodani hljeb neko platio porez na promet (nije bilo PDV-a) i time si ''pojačao'' budžet države....koja JESTE vodila rat na tlu Bosne i Hercegovine. Tako su političari i tebe uvukli u sve zločine, agresiju i genocid.

Pokaj se!
:pop:
 

Back
Top