reciprocna kauzalnost presecenog ne-pocetka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj dzordzi pa naravno da im je frka kad ležu sa strancem
to što ste se dopisivali i čuli ne može da zameni fizičko navikavanje na nekoga
wow ma nije valjda kako si ti nacitana..a sto meni nije frka?jel ih bijem po usima da polegaju?kako one za mene nisu stranci?zato sto nisam povrsan i obracam paznju na njih i znam sta zele..ne mislim na svoje dupe znas
 
pa kad provodiš vreme sa nekim
ne mora to biti ne znam ti ni ja koliko vremena
ali s dopisivanja i slušanja telefonom oma na leganje...to je komentar za dzordzijev konkretan slučaj....
msm jer stvarno ne kontate il se pravite toše :confused:

ne kontamo
pises sa nekim
pa se cujes sa tim nekim
pa pijes kafe sa tim nekim
pa klopas sa tim nekim
pa setas sa tim nekim
pa se vatas sa tim nekim
pa legas sa tim nekim

i onda si se navikla na leganje ...ovaj fizicki... jel to?
 
pa kad provodiš vreme sa nekim
ne mora to biti ne znam ti ni ja koliko vremena
ali s dopisivanja i slušanja telefonom oma na leganje...to je komentar za dzordzijev konkretan slučaj....
msm jer stvarno ne kontate il se pravite toše :confused:
ne ti ne kontas..to nije slucaj to su svi slucajevi..podrazumeva se da cemo polegati nismo pocinjali da bi isli u bioskop ko tinejdzeri..a ni da se uzimamo
 
nismo pričali o istim stvarima
ovo tvoje je normalan tok:lol:
sem ako nije sve u istom danu:think:
:lol:

a sta fali da je i u istom danu... :roll:

o tome je tema...sta ces kao da osecas nesto jace sutra mozda ili za nedelju dana ako osecas isto tog prvog ali ces prvog da ispadnes u svojim ocima nesto drugo sto neces kao posle nekog vremena gde ces zelju da upakujes u romanesku o kojoj sam vas pitao na onoj temi?

cim svoju zelju gusi i odlaze zbog ovog ili onog nesto nije u redu psihicki sa takom osobom gde je strah ili licemerje samo maska... zato je i reciprocna kauzalnost u naslovu jer se sve vraca u zivotu kao bumerang
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top