Visoka Hotelijerska skola-Kosutnjak

pa ovako: Direktor koga bole ona stvar za studente i koji nikad ama bas nikad ne dodje kad kaze, nikad nije na konsultacijama, padas po 5 puta ispite dok ti se ne sazali ( to se desava manjem broju ,ali veoma primetno, studenata), pijan je svaki drugi dan, loce se viski po kancelarijama (to sam se i sam uverio par puta)

Dragan Nikolic: covek iz Valjeva, koji mrzi sve koji su iz Beograda i opstina koje pripadaju Beogradu, najbolje je reci da si iz Valjeva i da svrsavas na Valjevo. i KOji ce te oboriti kad god ti znao ili ne znao gradivo ( kod njega se ne uci nego prepisuje) tako da znas...

skolarine idu i preko 90k (cak i preko 100.000 dinara) dinara za gastronome,kad se uz tih 90k plate ispiti koji kostaju 1000 dinara po ispitu (najskuplji u Beogradu), ako si na budzetu bole te uvo, zatim,uniforma od 11 hiljada dinara. Pa onda nezaitneresovano i nekulutno osoblje iz studentske sluzbe, koje se samo smire i ucine ti nesto kad im doenses pare. Jednostavno u skli trebas samo da ucih strucni predmet (gastro 1 i 2, hotelijerstvo 1 i 2 , i restoraterstvo 1 i 2). Najlakse je uci na budzet i ostati ako upises za restoratera,

Milorad Vukic: predaje gastronomima, covek koji i za milijardu evra ,za celo blago ovog sveta, da ti je tata predsednik Srbije NECES proci ispit iz gastro,retko ko od 170 upisanih prodje ispit!

Andrej: profesor Ruskog jezika (pocetni i poslovni) covek koji na ime Toma Nikolic i SNS daje 10ke ko lud!

Jedini pravi profa je Milos Tucakovic,koji predaje vezbe iz Hotelijerstva 1 i 2, on je covek prepametan,opusten, ceo svet je obisao,sve zivo zna i radi, njega treba postovati,!

primera ima jos dosta...
Mada ,ako hoces da upises ,slobodno nemam nista protiv, tvoja odluka, ja sam upisao nesto mi se svidja,vecina me nervira i ne svidja mi se, ali cutim i trpim,sam sam birao. Da sam sve ovo znao ne bih ni dolazio

http://vhs.edu.rs/index.php?meni=upis&podmeni=1213

ako imas jos nesto pitaj me
 
Poslednja izmena:
Pricao sam sa deckom koji tamo studira i rekao mi je da mi je bolje da upisem restoraterstvo zbog budzeta,pa kasnije da se prebacim,ako je ikako moguce.Jednostavno,nisam mogao da nadjem neki faks u kojem se pronalazim,osim mozda veterine,ali pretesko je upasti a i zavrsiti...Pa ne znam sta bi te jos pitao,vec mi je gotovo i da se predomislim u pm,spremio sam sociologiju,engleski a ovo usluzivanje sam citkao po malo,jos 10 dana do prijemnog.Kakve su prakse,jel ima nesto pozitivno u toj skoli, moze li nesto da se izrodi od svega toga :/
 
Pricao sam sa deckom koji tamo studira i rekao mi je da mi je bolje da upisem restoraterstvo zbog budzeta,pa kasnije da se prebacim,ako je ikako moguce.Jednostavno,nisam mogao da nadjem neki faks u kojem se pronalazim,osim mozda veterine,ali pretesko je upasti a i zavrsiti...Pa ne znam sta bi te jos pitao,vec mi je gotovo i da se predomislim u pm,spremio sam sociologiju,engleski a ovo usluzivanje sam citkao po malo,jos 10 dana do prijemnog.Kakve su prakse,jel ima nesto pozitivno u toj skoli, moze li nesto da se izrodi od svega toga :/

pozitivne stvari su dobra prkasa (kako gde), upoznas dosta novih ljudi,poslova, znanja, Restoraterstvo je najlakse za budzet, da upises i ostanes... u prepisivanju je sve kad ti krene fax...


javi ako jos nesto treba i kad polozis prijemni javi da vidimo na cemmu si :d

P.S: nauci da nosis ajncer, pice i ostalo :D
 
posto nemas mogucnost da priams privaten poruke,citiracu sebe iz ranijih postova:

pa ovako: Direktor koga bole ona stvar za studente i koji nikad ama bas nikad ne dodje kad kaze, nikad nije na konsultacijama, padas po 5 puta ispite dok ti se ne sazali ( to se desava manjem broju ,ali veoma primetno, studenata), pijan je svaki drugi dan, loce se viski po kancelarijama (to sam se i sam uverio par puta)

Dragan Nikolic: covek iz Valjeva, koji mrzi sve koji su iz Beograda i opstina koje pripadaju Beogradu, najbolje je reci da si iz Valjeva i da svrsavas na Valjevo. i Koji ce te oboriti kad god ti znao ili ne znao gradivo ( kod njega se ne uci nego prepisuje) tako da znas...

skolarine idu i preko 90k (cak i preko 100.000 dinara) dinara za gastronome,kad se uz tih 90k plate ispiti koji kostaju 1000 dinara po ispitu (najskuplji u Beogradu), ako si na budzetu bole te uvo, zatim,uniforma od 11 hiljada dinara. Pa onda nezaitneresovano i nekulutno osoblje iz studentske sluzbe, koje se samo smire i ucine ti nesto kad im doneses pare. Jednostavno u skoli trebas samo da ucish strucni predmet (gastro 1 i 2, hotelijerstvo 1 i 2 , i restoraterstvo 1 i 2). Najlakse je uci na budzet i ostati ako upises za restoratera,

Milorad Vukic: predaje gastronomima, covek koji i za milijardu evra ,za celo blago ovog sveta, da ti je tata predsednik Srbije NECES proci ispit iz gastro,retko ko od 170 upisanih prodje ispit!

Andrej: profesor Ruskog jezika (pocetni i poslovni) covek koji na ime Toma Nikolic i SNS daje 10ke ko lud!

Jedini pravi profa je Milos Tucakovic,koji predaje vezbe iz Hotelijerstva 1 i 2, on je covek prepametan,opusten, ceo svet je obisao,sve zivo zna i radi, njega treba postovati,!

primera ima jos dosta...
Mada ,ako hoces da upises ,slobodno nemam nista protiv, tvoja odluka, ja sam upisao nesto mi se svidja,vecina me nervira i ne svidja mi se, ali cutim i trpim,sam sam birao. Da sam sve ovo znao ne bih ni dolazio

http://vhs.edu.rs/index.php?meni=upis&podmeni=1213

ako imas jos nesto pitaj me

prakse su ok,ali se radi kao konobar,znaci zaboravi na rad na recepciji to neces videti ni u snu. Uzmi pocetni ruski jezik, a poslovni engleski. Ja sam se zestoko zajebao sto sam uzeo nemacki pocetni,tako da ga sad menjam za ruski... TO je to,ako imas jos nesto pitaj... Nego,kako je danas bilo na priajvi? :D Koliko imas bodova iz skole?
 
Aaaa :( ja necu da radim kao konobar....to mi se NIKAKO NE SVIDjA! :/ I svakog koga sam pitala nije znao da mi da odgovor zbog cega to radis.Svidja mi se sve sem toga :O i jel moze nekako da se radi u Palasu,tamo mi radi tata? I jel mora bas odlicno da se zna engleski,ja ga znam solidno,ne znam ga bas savrseno i to me plasi malo? Xaxaxaxa :D videla sam sta si napisao onom decku :D znaci da pricam da sam iz Valjeva :D xaxaxaxa :D koja si ti godina? Paaaa ok,4. drugara idu sa mnom,tako da mi je to olaksavajuca situacija :D jos da upisemo :D :P inace, ja sam zavrsila hemijsku na Brdu koji ima malo dodirnih tacaka sa ovim faxom. Imam 30. :) E stvarno ti hvala,znaci mi svaki savet.Tako da izvini sto te smaram :)
 
Aaaa :( ja necu da radim kao konobar....to mi se NIKAKO NE SVIDjA! :/ I svakog koga sam pitala nije znao da mi da odgovor zbog cega to radis.Svidja mi se sve sem toga :O i jel moze nekako da se radi u Palasu,tamo mi radi tata? I jel mora bas odlicno da se zna engleski,ja ga znam solidno,ne znam ga bas savrseno i to me plasi malo? Xaxaxaxa :D videla sam sta si napisao onom decku :D znaci da pricam da sam iz Valjeva :D xaxaxaxa :D koja si ti godina? Paaaa ok,4. drugara idu sa mnom,tako da mi je to olaksavajuca situacija :D jos da upisemo :D :P inace, ja sam zavrsila hemijsku na Brdu koji ima malo dodirnih tacaka sa ovim faxom. Imam 30. :) E stvarno ti hvala,znaci mi svaki savet.Tako da izvini sto te smaram :)

U Palas idu ovi iz srednje UTS...Mislim da iz visih ne...
 
opusteno,ne smaras :D radis kao konbar jer posla za hotelijere nema, tacnije nigde u Srbbij nemas toliko hotela za 170 studenata puta 3 koji bi radili praksu na recepciji.... Mozes da radis praksu gde hoces,samo objekat mora da sklopi ugovor sa skolom i to jeto... Si se prijavila za hoteliejrstvo? kad polazes?
 

Back
Top