SeX

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cecakockica

Aktivan član
Poruka
1.891
42GOd zenu napravili ludom zbog nasledstva jer je bila jedini naslednik nekad superiorna srecna zena proglasena ludom a njenu imovinu dele svi rodjaci osim nje sta vi sexasi mislite o tome majka htela da je ubije
 
njena majka je uspavljivala i bila srecna hteela je da joj uzme sve sto ima i momke i ceo zivot toliko je mrzela da je sve njene lepe trenutke oduzela smeje joj se u lice
 
..i puno sarenih booona...
tetka juce hoce da je uda a njen sin je u vezi sa muskarcem koji joj neprekidno pise smsove sa raznih kartica tetka joj je namestila sinovljevog decka da joj uzme sve sto ima predstavio joj se kao taxista i vozio je nema gde nije i drogu u hranu joj stavljao i pije al nju neka sila cuva slao joj alkose narkose podmetao tucace a on zaradjivao pobesneo je kad ga je prozrela i odbila on slobodan vozi taxi a o njoj prica da je luda a ona je samo uzivacica
 
42GOd zenu napravili ludom zbog nasledstva jer je bila jedini naslednik nekad superiorna srecna zena proglasena ludom a njenu imovinu dele svi rodjaci osim nje sta vi sexasi mislite o tome majka htela da je ubije

A meni bilo teško kad je ona u Sulejmanu vrištala na porodjaju,
onda prestala jer bile reklame pa kad su prošle reklame nastavila da vrišti.
Malo sam razmišljao dal se žene kasape na porodjaju pa vrište onoliko ili ona namerno iskulirala reklame?
Inače - dobila muško, isplatilo se... Isve majke samo muško da dobiju ne treba žensko uopšte, ko će lozu da nastavi?
Žensko dete tudja kuća što je odgovr oko imovine za temu.
 
Poslednja izmena:
tetka juce hoce da je uda a njen sin je u vezi sa muskarcem koji joj neprekidno pise smsove sa raznih kartica tetka joj je namestila sinovljevog decka da joj uzme sve sto ima predstavio joj se kao taxista i vozio je nema gde nije i drogu u hranu joj stavljao i pije al nju neka sila cuva slao joj alkose narkose podmetao tucace a on zaradjivao pobesneo je kad ga je prozrela i odbila on slobodan vozi taxi a o njoj prica da je luda a ona je samo uzivacica

Kad sazna koliko će vrišti na porodjaju neće joj biti ni do muškaraca a kamoli do taxi-ja :kafa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top