Problem sa vezbanjem.

Mramorko

Gost
Poruka
22
Ovako.. do skoro sam svaki dan vezbao 100-150 trbusnjaka svaki dan (ne odjednom) i oko 30ak sklekova (takodje ne odjednom). Ali u poslednje vreme me mrzi. Imam zelju za vezbanjem ali jednostavno ne mogu. Legnem za trbusnjak i tako lezim jedno 10-ak min ne bili dobio "snagu" da krenem. Ceo dan se rastezem protezem. Da li to ima mozda neke veze sa pubertetom. Cini mi se da sam nasao negde informaciju da mi rastu kosti (ne samo meni nego uopste) pa da se zato istezem da li je to istina?

Neki savet? Hvala unapred!

Pozdrav !
 
Ovako.. do skoro sam svaki dan vezbao 100-150 trbusnjaka svaki dan (ne odjednom) i oko 30ak sklekova (takodje ne odjednom). Ali u poslednje vreme me mrzi. Imam zelju za vezbanjem ali jednostavno ne mogu. Legnem za trbusnjak i tako lezim jedno 10-ak min ne bili dobio "snagu" da krenem. Ceo dan se rastezem protezem. Da li to ima mozda neke veze sa pubertetom. Cini mi se da sam nasao negde informaciju da mi rastu kosti (ne samo meni nego uopste) pa da se zato istezem da li je to istina?

Neki savet? Hvala unapred!

Pozdrav !

Kreni u teretanu...
 
Ја тренирам већ две године сваки дан осим недељом, и веруј ми да ми некад дође тако да не одем на тренинг, онако тмуран дан, ја прехлађен, оно баш се осећам као кер, ал' опет одем и тренирам.. Све је ствар воље.. Дакле ради оно што волиш, ако не волиш тренинг немој ни да тренираш, није свако ни рођен да буде нагруван итд итд..
 
Mozda sam se pogresno izrazio... Nisam ja rekao da rastem, to sam procitao negde (potrudicu se da nadjem link od sajta). Da promenim vezbe, u smislu npr. za trbusnjake da radim ne samo klasicne nego i neke druge ili ste mislili da radim u cucnjeve zgibove?

A sto se muzike tice, da slusam X) Najcesce Skaba i BS :D

Pozdrav! Hvala na pomoci! (ako ima jos neki savet nije na odmet :) )
 

Back
Top