SA KOSOVA TAKSIJEM PREVOZE BOLESNIKE U SRBIJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.150
"Niko se ne usuđuje da izveze automobil sa SRPSKIM tablicama, čak ni kada su najhitniji slučajevi u pitanju. Ni Zdravstvena ambulanta Kosovska Kamenica, koja je izmeštena u Ranilug, ne sme da koristi svoje vozilo, pa su za pacijenta koji je bio u kritičnom stanju i morao da se hitno prebaci u Vranje iznajmili taksi vozilo sa KS tablicama", kaže predsednik opštine Kosovska Kamenica Boban Jevtić. Prema njegovim rečima, u Kosovskom pomoravlju vlada prava pometnja među Srbima koji nikada nisu bili u goroj situaciji nego sada. "Kosovska policija ima pojačane patrole i koliko mi je poznato, od 1. juna oduzeta su dva, tri vozila sa GL tablicama na području opštine Kosovska Kamenica. U sredinama gde žive Srbi prođe i po dva, tri sata da ne prođe nijedan automobila, i to ne samo prema prelazima ka centralnoj Srbiji nego i između susednih srpskih sela", rekao je Jevtić. Iz Policijske uprave Vranje su agenciji Beta rekli da je promet putničkih vozila na prelazu Končulj, na regionalnom putu Bujanovac - Gnjilane, od 1. juna smanjen 30 do 40 odsto, a da je u centralnu Srbiju iz pravca Kosova i Metohije za protekla četiri dana ušlo ukupno šest vozila sa kosovskim (RKS) tablicama i četiri vozila sa KS tablicama. U istom periodu, prema podacima PU Vranje, na prelazu Končulj nije prošlo nijedno vozilo sa GL registracijom. U Kosovskom pomoravlju, u opštinama Kosovska Kamenica, Gnjilane, Novo Brdo i Vitina živi oko 30.000 Srba. Izvor Beta.
 
Narode sa Kosova,priznajte siptare kao gazde,jer odavde vam pomoc stici nece ili bezite ovamo ili im se prikljucite!Sami ne mozete nista postici sem uzasnog zivota i sigurne smrti!Srbi u Srbiji nece mrdnuti doope zbog vas,nema ti ovde vise muskaraca!Predsednik nece povesti nikog dole,jer tek treba da pocne primati platu.Bezite ljudi odatle i nadjite svoj mir bilo gde,a najbolje ispred Skupstine u Bgu.
 
Реалан, нажалост.
Или мислиш да ће просербиа бранити и заступати оне од којих се оградила царином и границом?

НЕМА ТУ НИ ЦАРИНЕ НИ ГРАНИЦЕ - НИТИ ЋЕ ЈЕ БИТИ..... а овде олош агитаторски непрекидно поставља ПРОТИВУСТАВНЕ ПОСТОВЕ за које се у напредним демократијама као што је Британија или Америка
промптно добија метак у потиљак........:rtfm::rtfm::rtfm:
 
НЕМА ТУ НИ ЦАРИНЕ НИ ГРАНИЦЕ - НИТИ ЋЕ ЈЕ БИТИ..... а овде олош агитаторски непрекидно поставља ПРОТИВУСТАВНЕ ПОСТОВЕ за које се у напредним демократијама као што је Британија или Америка
промптно добија метак у потиљак........:rtfm::rtfm::rtfm:

Пих,
па против уставно делује бар половина оних што су се заклели на истом.....
 
јун 4 2012
Галучи: Акција Кфора представља напад на мир и безбедност! Барикаде никог не повређују!


Галучи: Барикаде никог не повређују
Извор: Блиц
понедељак 4.06.2012 | 07:38


Београд — Прошлонедељна акција Кфора представља напад на мир и безбедност, а то је управо супротно њиховој улози мировних снага под мандатом УН, каже Џерард Галучи.


Бивши регионални представник Уједињених нација у Косовској Митровици каже да барикаде никога нису повредиле, док локалном становништву дају осећај сигурности у светлу сталних провокација владе у Приштини.
Овај дипломата сматра да је НАТО повукао такав потез с циљем да подржи тежњу Приштине да наметне своју власт на северу Косова и наводи да је укупна одговорност за нове сукобе и за рањене на онима који су нарушили мир, а то је, тврди – НАТО.


“Изгледа да су земље Квинте које подржавају независност Косова желеле да пошаљу сигнал новом председнику Србије Томиславу Николићу да ће морати да прихвати њихове захтеве или да ће у супротном отежати себи живот. Европска унија му је веома брзо по објављивању резултата избора саопштила да од њега очекује да сарађује када је реч о решавању косовског питања. То значи да ефикасно преда (препусти) Косово. Демонстрација силе је очигледно требало да стави акценат на ту потражњу”, наводи Галучи.
 
. . .

Sta se deres!?Tim ljudima niko nema nameru pruziti pomoc!Riba od glave smrdi,a narod moze patiti ili ne patiti,a vecina ih je da ih boli uvo,za tim narodom dole!To je suva istina,svedolo se to tebi ili meni,tako je!Sta ce biti ako ih sve do jednog na Kosovu poubijaju!?Malo ce na forumu biti iscudjavanja i negodovanja,ali tih ljudi biti nece!A za tri dana ce se vest i ovde zaboraviti!Moja poruka je bila dobronamerna,ne provokativna,da taj narod sacuva svoju decu i sopstvene zivote!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sta se deres!?Tim ljudima niko nema nameru pruziti pomoc!Riba od glave smrdi,a narod moze patiti ili ne patiti,a vecina ih je da ih boli uvo,za tim narodom dole!To je suva istina,svedolo se to tebi ili meni,tako je!Sta ce biti ako ih sve do jednog na Kosovu poubijaju!?Malo ce na forumu biti iscudjavanja i negodovanja,ali tih ljudi biti nece!A za tri dana ce se vest i ovde zaboraviti!Moja poruka je bila dobronamerna,ne provokativna,da taj narod sacuva svoju decu i sopstvene zivote!

Znaju ti ljudi dole da im Srbija neće pomoći. Dok mogu da izdrže, boriće se. Kad više ne mogu, doćiće u Srbiju. Kosovo će da proglasi mir i stabilnost, Srbija će morati da nađe načina da izbeglice udomi, nahrani i obezbedi posao i svi srećni i zadovoljni.

...do nove pobune u Preševu i Bujanovcu, pa opet sve ispočetka.
 
Sta se deres!?Tim ljudima niko nema nameru pruziti pomoc!Riba od glave smrdi,a narod moze patiti ili ne patiti,a vecina ih je da ih boli uvo,za tim narodom dole!To je suva istina,svedolo se to tebi ili meni,tako je!Sta ce biti ako ih sve do jednog na Kosovu poubijaju!?Malo ce na forumu biti iscudjavanja i negodovanja,ali tih ljudi biti nece!A za tri dana ce se vest i ovde zaboraviti!Moja poruka je bila dobronamerna,ne provokativna,da taj narod sacuva svoju decu i sopstvene zivote!

Stani malo mi čekamo državu ozbiljnu naravno to mora biti vlada i ona treba da brine a ne narod mi Srbi nismo solidarni kao islam pa da rešavamo stvari bez države.Samo vlada bez DS i LDP-a braniće ozbiljno Kosovo i Metohiju.
 
A što bolesnike ne voze u Prištinu ili neko mesto na Kosovu? :eek:

Dođi ti da se lečiš u Prištini. Čak i Albanci dolaze da se leče u ovim našim barakama-bolnicama (Gračanica, Laplje Selo) zato što tu dolaze doktori iz Beograda. Albanci koji imaju srpska dokumenta idu u Srbiju. Kod mog komšije neuropsihijatra stalno dolaze Albanci da ih privatno leči. Toliko o njihovoj stručnosti.
 
trebamo se ujediniti sa Rusijom a onda zgaziti nase neprijatelje.

Ovo je borba na zivot i smrt

Ili mi ili oni

Pobedjeni osvaja zivotni prostor porazenog a porazeni ide na djubriste istorije i u spisak vec nestalih naroda ljudske civilizacije

Ja zelim da zivim, zelim da branim ono sto je moje, i zato sam spreman na sve. Zelim da pobedim.
 
Ginućeš ti još sledećih 20 godina na forumu...
Šta kažeš,. da Rusi budu naša vojna brigada... aham... a mi smo koj komandni faktor?

Znaš šta, ako bi Srbi mogli da ubede Ruse da ratuju za srpske interese onako besplatno, bratski, kao što su Jevreji ubedili Američki NATO pa šire svoje interese uz propagandu, onda nama Srbima MMF neće ni trebati... bićemo isti kao oni ako ne i jači :D

Za sad, dok ne postanemo srbiluminati, nema pas za šta da nas ujede...
pas-lutalica1.jpg

av av


rusi zele da kontrolisu balkan isto koliko i nemacka i amerika

nemacka i amerika to ostvaruju preko siptara a rusi mogu jedino preko nas

zato smo mi prirodni saveznici

oni u borbi za kontrolu balkana a mi u borbi za opstanak na ovim prostorima

u istoriji se borba za opstanak oduvek vodila na zivot i smrt

nista nije drugacije i danas samo su se metode promenile.

cilj je isti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top