Kako jednan tinejdzer da zaradi pare samo za svoje potrebe?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Kako jednan tinejdzer da zaradi pare samo za svoje potrebe?

Poznat Young_blood (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    663

Podrazumevano Kako jednan tinejdzer da zaradi pare samo za svoje potrebe?

Mladi mnogo trose-na odecu,obucu,novine,kredite za mobilni,kompijuterske igrice,sminku itd.
    Medjutim,roditelji nisu uvek u mogucnosti da im to daju...
    Pogotovo u nasoj zemlji,gde ni odrasli nemaju posao.
    Da li tinejdzeri mogu ikako da sakupe novac za svoje potrebe,da ne uzimaju od skromne roditeljske plate?

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    395

Podrazumevano Re: Kako jednan tinejdzer da zaradi pare samo za svoje potrebe?

Ne mogu, zato što nam država puca po šavovima.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mogu, radeci glupe poslove za manje od 200 evra mesecno...

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    395

Citat Original postavio cave man Pogledaj poruku
    mogu, radeci glupe poslove za manje od 200 evra mesecno...
    Kakve poslove i gde?

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1641

..koliko chujem, za dopunu kredita za mob postoji shiroka lepeza poslova za tinejdzerke..
    ..think again...

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio yokai Pogledaj poruku
    Kakve poslove i gde?
    fast fudovi,pekare,palacinkare,obezbedjenje,ulicna prodaja sladoleda i slicno... na crno naravno

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio november child Pogledaj poruku
    ..koliko chujem, za dopunu kredita za mob postoji shiroka lepeza poslova za tinejdzerke..
    to me sve vise podseca na onu retardiranu americku emisiju gde za 50 dolara jedu sline i stavljaju skorpione na bradavice

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1641

to me sve vise podseca na onu retardiranu americku emisiju gde za 50 dolara jedu sline i stavljaju skorpione na bradavice
    ..ma jok, ovo je mnogo stariji nachin poslovanja..
    ..think again...

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Forumašica ba Pogledaj poruku
    Mladi mnogo trose-na odecu,obucu,novine,kredite za mobilni,kompijuterske igrice,sminku itd.
    Da li tinejdzeri mogu ikako da sakupe novac za svoje potrebe,da ne uzimaju od skromne roditeljske plate?
    Могу ако морају. Иде лето, брање воћа, копање њива, канала, рад на трафики итд...
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    889

aMogu da rade niz poslova. Mogu da beru voce... dobro se placa. Mogu da rade kao fizikalci... dobra je dnevncia.. bar je bila kad sam ja bio decko.
    Mogu da rade s geometrima to se menje placa, al je i lagan poso. Citav niz seyonskih poslova je ppotrebno obaviti, nerocito u poljoprivredi.... samo treba da otvore oglase.
    СРБИЈА , МОЈА ОТАЏБИНА
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/472159-Moja-Srbija/page4

Učlanjen
    03.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    663

Ali,nigde u kraju nisam cula da immaju poslovi za mlade i da se uopste traze..
    Misim,ni odrasli ljudi ne mogu da nadju posao..
    Sta,odem kod nekog vocara i pitam ga da radim???

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6201

neka ispomoc po kaficima par sati za dzepaac..mada svi kukaju nema se para..ne znam dal pre 18e treba ici preko do grcke 3 meseca skupi se par vas pa delite letke po plazi
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Ističe se stella93 (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Ima posla koliko hoces i gde hoces. Ja nikada u svom zivotu nisam cula da neko ko je (istinski) hteo da radi nije uspeo da nadje posao. Samo tvoje pitanje 'Sta,odem kod nekog vocara i pitam ga da radim??? ' govori da nisi nesto posebno zainteresovana za rad, nego je tema ajd tek onako. Mozes raditi po kaficima, kafanama, buticima, prodavati sladoled, deliti letke, raditi ankete, fizikalisanje uvek, mozes i da lepis postere... toliko toga ima pa moji ortaci su u Becu na ekskurziji izmuvali nesto i dobili da dele flajere, mislim da su njih petorica uzela po 20 evra za sat vremena... tako da posla ima gde hoces za onoga ko zeli da radi...
    Vreme nije uzalud potroseno ako uzivas dok ga uzalud trosis :)

-'Bem ti i skolu i drzavu u kojoj se Sretenje nadoknadjuje :roll:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Да раде као магационери у овим мега маркетима , да продају сладолед ,или раде у кафићима ако су добре рибе .

Primećen član Doktorka'94 (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Pumpe...malo prosetas u sortsu i golog stomaka,dekolte,ovo ono,osmehnujes se,vrckas guzom i dobijes po bar 200-300 od svakog ko dodje da natoci gorivo... neke su tako zaradjivale ozbiljne pare...konkretno,znam devojku koja se hvalila kako je dnevno zaradjivala i po 200 e tako...a bila je prosecno gradjena,nista posebno,faca isto tako...

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    395

Citat Original postavio Doktorka'94 Pogledaj poruku
    Pumpe...malo prosetas u sortsu i golog stomaka,dekolte,ovo ono,osmehnujes se,vrckas guzom i dobijes po bar 200-300 od svakog ko dodje da natoci gorivo... neke su tako zaradjivale ozbiljne pare...konkretno,znam devojku koja se hvalila kako je dnevno zaradjivala i po 200 e tako...a bila je prosecno gradjena,nista posebno,faca isto tako...
    Ja stvarno ne znam ko će za tako nešto da da 200 dinara...

Učlanjen
    07.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Ja stvarno ne znam ko će za tako nešto da da 200 dinara...
    Svaki drugi muski stanovnik Bg-a i okoline zene nece...

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    395

Citat Original postavio Doktorka'94 Pogledaj poruku
    Svaki drugi muski stanovnik Bg-a i okoline zene nece...
    Ne znam odakle im toliko para.

Učlanjen
    07.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Ne znam odakle im toliko para.
    ako ima za benzin,ima i za to...pa jos kad naleti neki gastarbajter,ihaaa

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    395

Bože sačuvaj i sakloni...

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    170

moja taktika je bila da preskacem obroke i sakupljam novac koji dobijam za uzinu
    knjige sam uzimala iz biblioteke, filmove & programe & igrice & muziku skidala sa interneta a stvari za hobije kupovala u saradnji sa bratom - ako imamo zajednicki hobi
    illi cuvala novac koji bi mi tokom godine davali za odredjene prilike te ga trosila planski

druga taktika je bila da fizikalisem po kuci, basti, oko barke i u dvoristu
    doduse, fizikalisala sam uvijek by default, ali nekad kao nagradu dobijem nesto
    ili radim dio maminog posla u zamjenu za uslugu
    nekada sam sam sredjivala dnevnik, ispravljala testove osnovcima, racunala izostanke, pisala sastave za klince koji dolaze na privatne casove ili i sama radila sa njima tokom tih casova
    nisam sigurna koliko je to preporucljivo u zavisnosti od posla kojim ti se bave roditelji

e, a brat je radio ljeti i brisao stakla autima kod trajekta
    doduse nije imao sise ali dobro je zaradjivao svejedno (ne znam li da se smijem ili placem na ovo - predloge da zensko celjade treba da zaradjuje preko sisa i trpi ponizavanja za novac po kaficima i pumpama)
    Poslednji put ažurirao/la Ansai ♀ : 05.06.2012. u 01:04
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    801

fast fudovi,pekare,palacinkare,obezbedjenje,ulicna prodaja sladoleda i slicno... na crno naravno
    To su poslovi koje u ovoj zemlji obavljaju malo stariji od tinejdžera, i to za životne potrebe. To su poslovi za studente, nažalost, ne za tinejdžere, pa i mlade koji traže posao. Oni su pretrpali taj "sektor" seti se samo lopata i snega
    Za tinejdžere ne ostaje ništa, ako tata nema ideju.
    Janidebi

Aktivan član nikodija (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

za momke je mnogo lakse postoji preko omladinke mogucnost da se za dzeparac odrade neki dnevni poslovi tipa prenesi, iznesi, donesi za djevojke je malo teze malo je poslova ako ne zele da daju svoje tjelo na izvolte, mada sam prosle godine cula da su studentice iz mog kraja isle negdje kod Loznice ako se tacno sjecam da beru maline, kazu tezak posao po ceo dan se bere a uvece se ostaje do kasno dok se ne ubaci u hladnjacu, bile su tamo ja mislim jedno mjesec dana ali kazu da se lepo zaradi mislim vjerovatno nije takav pakao cim planiraju opet da idu i ove godine.
    u principu normalnog posla nema ali moze da se nadje da se zaradi po koji dinar ali vecina omladine ce radije dzaba sjediti nego raditi za sicu

Učlanjen
    03.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    663

Citat Original postavio stella93 Pogledaj poruku
    Ima posla koliko hoces i gde hoces. Ja nikada u svom zivotu nisam cula da neko ko je (istinski) hteo da radi nije uspeo da nadje posao. Samo tvoje pitanje 'Sta,odem kod nekog vocara i pitam ga da radim??? ' govori da nisi nesto posebno zainteresovana za rad, nego je tema ajd tek onako. Mozes raditi po kaficima, kafanama, buticima, prodavati sladoled, deliti letke, raditi ankete, fizikalisanje uvek, mozes i da lepis postere... toliko toga ima pa moji ortaci su u Becu na ekskurziji izmuvali nesto i dobili da dele flajere, mislim da su njih petorica uzela po 20 evra za sat vremena... tako da posla ima gde hoces za onoga ko zeli da radi...
    Pa zelim da radim,nego mi malo cudno kako to krece,mislim,nigde u oglasima ili na odredjenom restoranu,kaficu,pekari,pumpi ne pise ''trazimo devojke od 15 godina da rade''.

Aktivan član nikodija (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Pa zelim da radim,nego mi malo cudno kako to krece,mislim,nigde u oglasima ili na odredjenom restoranu,kaficu,pekari,pumpi ne pise ''trazimo devojke od 15 godina da rade''.
    pa sa 15 godina ces u ovoj zemlji tesko da nadjes neki posao jer je u principu svima bitno da osoba ima min. 18 god. zbog raznoraznih zakona protiv izrabljivanja djecije radne snage a i zbog mogucih tuzbi za sex-ualno zlostavljanje ( da se ne lazemo vecina " gazda" koji imaju tezge za sladoled i slicno gdje bi taj uzrast mogao da radi, voli malo da pipne stipne ako ne i nesto gore... )

Slične teme

1. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 05.02.2011., 16:53
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.02.2011., 19:39
  3. Da li Mladjan Dinkic zivi samo od svoje plate?
    Autor Leonida 777 u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.11.2010., 00:24
  4. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 10.07.2007., 21:19
  5. KAKO DA PREPOZNAMO KAD JE ON SAMO UCTIV
    Autor ARIELLE u forumu Muškarci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.08.2003., 14:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor