svadba

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
Jel kontate vi praviti svadbe kada se budete zenili i udavali? Meni to glupo i retardirano, ta familija i sve sto ide uz to, neka veselja, one face sto se tu nesto trude da budu dobri i veseli, muzika, sta ja znam, sve mi je nekako za mrs, seljakluk...

E sada, mene zivcira svadba sto je takva, a sto ja na primjer ne bi mogao napraviti neki party, neko tehno muzike, malo dubstepa da ne bude sve isto, sta fali sto ja moram udovoljavati tamo nekim babama, msim, realno....?

I ustvari ja cu to uraditi tako...
 
Jel kontate vi praviti svadbe kada se budete zenili i udavali? Meni to glupo i retardirano, ta familija i sve sto ide uz to, neka veselja, one face sto se tu nesto trude da budu dobri i veseli, muzika, sta ja znam, sve mi je nekako za mrs, seljakluk...

E sada, mene zivcira svadba sto je takva, a sto ja na primjer ne bi mogao napraviti neki party, neko tehno muzike, malo dubstepa da ne bude sve isto, sta fali sto ja moram udovoljavati tamo nekim babama, msim, realno....?

I ustvari ja cu to uraditi tako...

Ne kontam, mator sam za takve egzibicije.
Mozes napraviti kakvu god zelis zurku, familiju i ostale ispostujes konvencionalnim slavljem, a za svoju dusu napravis sa ekipom proslavu onako kako si zamislio.

Secam se price nekog lika kog sam sreo nedugo nakon njegove svadbe. Kaze, gledaju mlada i on onako "sa centra igralista" kako gosti jedu, piju, zezaju se, pevaju, igraju, rade sve to sto se radi u svatovima, i placu zato sto im je otislo nekoliko hiljada DM na tu za'ebanciju za raju, a s tim su parama mogli nesto pametnije uraditi.
 
Jel kontate vi praviti svadbe kada se budete zenili i udavali? Meni to glupo i retardirano, ta familija i sve sto ide uz to, neka veselja, one face sto se tu nesto trude da budu dobri i veseli, muzika, sta ja znam, sve mi je nekako za mrs, seljakluk...

E sada, mene zivcira svadba sto je takva, a sto ja na primjer ne bi mogao napraviti neki party, neko tehno muzike, malo dubstepa da ne bude sve isto, sta fali sto ja moram udovoljavati tamo nekim babama, msim, realno....?

I ustvari ja cu to uraditi tako...
ne volim svadbe, pola familije (ustvari uzajamno je) i nemam nameru da dajem kintu za to. toliko.
 
Ne volim svadbe. Nikada, ni kao mala, nisam sebe zamisljala u vencanici. Sav taj kic, rodbina koju pola ni ne zans, brkate babe,... Nisam pristalica formalnog braka uopste.
I meni se dopada ideja na moru, na plazi. Mladenci i kumovi. Svi u kupacem, kokteli,...
 
brate, ja sam pravio svadbu...i bilo mi extra...kao da sam bio na nekoj zuraji...rokchina polivala skoro celu svadbu...i par blokova samo probranih starogradskih i narodnih pesama...kada bih se vratio u nazad...nishta ne bih menjao...i opet bih isto tako napravio... :)
 
Jel kontate vi praviti svadbe kada se budete zenili i udavali? Meni to glupo i retardirano, ta familija i sve sto ide uz to, neka veselja, one face sto se tu nesto trude da budu dobri i veseli, muzika, sta ja znam, sve mi je nekako za mrs, seljakluk...

E sada, mene zivcira svadba sto je takva, a sto ja na primjer ne bi mogao napraviti neki party, neko tehno muzike, malo dubstepa da ne bude sve isto, sta fali sto ja moram udovoljavati tamo nekim babama, msim, realno....?

I ustvari ja cu to uraditi tako...

Нећу ни да правим свадбу, да се дркам сто година, зовем све те људе, и разведем се после пола године, пусти причу..
 
JaoJ, ja volim i obožavam svadbe. Jednostavno volim tu atmosfericu, sećam se i sestrine svadbice. Meni je to jako lepo, i ja jednog dana volela bih da je imam. Sa svim lepim običajima, venčanje u crkvi, venčanje u opštini, koja je kod mene zaista velelepno arhitektonsko zdanje. Pa, u lepoj venčanici, on u lepom odelu, vedri, nasmejani, sretni. Svi ljudi koje volimo, da podele taj divan i prelep dan sa nama, da uveličaju našu sreću. Pa, muzika, veselo, lumperajka, jednostavno volim, volim...I želim to...I ako sretnem, nekoga sličnog sebi, verujem da želeće i on, volela bih eto, da i taj neko budući možda bude želeo to, jer to su lepe uspomene, za čitav život. Neku malu, ali lepu svadbicu. Takva je bila i svadba moje sestre, veselo, sve proteklo i bez ijednog incidenta, savršeno bilo. Takav jedan dan, sa nekim svojim , želim jednog dana i ja. Osećaj da je čitav svet moj, sa mojom ručicom u njegovoj. ♥
 
JaoJ, ja volim i obožavam svadbe. Jednostavno volim tu atmosfericu, sećam se i sestrine svadbice. Meni je to jako lepo, i ja jednog dana volela bih da je imam. Sa svim lepim običajima, venčanje u crkvi, venčanje u opštini, koja je kod mene zaista velelepno arhitektonsko zdanje. Pa, u lepoj venčanici, on u lepom odelu, vedri, nasmejani, sretni. Svi ljudi koje volimo, da podele taj divan i prelep dan sa nama, da uveličaju našu sreću. Pa, muzika, veselo, lumperajka, jednostavno volim, volim...I želim to...I ako sretnem, nekoga sličnog sebi, verujem da želeće i on, volela bih eto, da i taj neko budući možda bude želeo to, jer to su lepe uspomene, za čitav život. Neku malu, ali lepu svadbicu. Takva je bila i svadba moje sestre, veselo, sve proteklo i bez ijednog incidenta, savršeno bilo. Takav jedan dan, sa nekim svojim , želim jednog dana i ja. Osećaj da je čitav svet moj, sa mojom ručicom u njegovoj. ♥
:cmok:
 
JaoJ, ja volim i obožavam svadbe. Jednostavno volim tu atmosfericu, sećam se i sestrine svadbice. Meni je to jako lepo, i ja jednog dana volela bih da je imam. Sa svim lepim običajima, venčanje u crkvi, venčanje u opštini, koja je kod mene zaista velelepno arhitektonsko zdanje. Pa, u lepoj venčanici, on u lepom odelu, vedri, nasmejani, sretni. Svi ljudi koje volimo, da podele taj divan i prelep dan sa nama, da uveličaju našu sreću. Pa, muzika, veselo, lumperajka, jednostavno volim, volim...I želim to...I ako sretnem, nekoga sličnog sebi, verujem da želeće i on, volela bih eto, da i taj neko budući možda bude želeo to, jer to su lepe uspomene, za čitav život. Neku malu, ali lepu svadbicu. Takva je bila i svadba moje sestre, veselo, sve proteklo i bez ijednog incidenta, savršeno bilo. Takav jedan dan, sa nekim svojim , želim jednog dana i ja. Osećaj da je čitav svet moj, sa mojom ručicom u njegovoj. ♥

јецо ти си сунашце :)
 

Back
Top