Zamena ostecene tablice

Stajke_93

Zainteresovan član
Poruka
230
Ljudi, pomagajte.. Danas sam zakacio nekom liku tablicu prednjom gumom dok sam isho u rikverc, i skinuo sam mu crnu farbu sa onih brojeva.. Tako ne moze da vozi?? I koliko kosta zamena? I jel ce da dobije kaznu kao kad mu neko ukrade tablicu ili je izgubi? Pitao sam ortakovog caleta, pandura, i on kaze da moze da tera tako, al on nije saobracajac, pa ne znam da li se dovoljno razume u materiju. Hvala puno..
 
Reci ti to njemu, on oce novu tablicu, kao sto je i imao.. Pitam, da li je zakonski obavezno da se menja tablica ako je oguljena crna farba sa brojeva? Znaci, tablica nije falsifikat ili od papira, pa da se pishe kazna, ali, ipak, drotovi su to..
 
citao sam cinimi se u sat plusu da zamena tablica (kad ti ukrade neko) kosta 7000 din....



Kad ti ukradu, placas kaznu 2500 dinara + takse, i izadje negde oko 6.500.. Ali ovde ne postoj kradja ili gubljenje tablice,. samo ostecenje. Pa zato pitam da li ce svejedno dobiti kaznu od 2500, i da li je uopshte obavezno promeniti takvu tablicu.. samo crna boja oguljena.. Hitno mi treba odgovor, hvala svima.
 
Poslednja izmena:
Cuo sam da vise ne moze da se zameni jedna tablica, vec mora obe, i daju ti drugi broj. To ukupno izadje oko 6.500.. Nevera..

To vazi kada ti ukradu ili izgubis tablicu. Tada moras da vadis obe. U ovom slucaju on vraca ostecenu, a oni mu izradjuju istu takvu, samo jedan komad, bar je tako bilo ranije.

EDIT

Nadjoh nesto na netu
9.Zamena ostecenih tablica 2.140 din
 
Poslednja izmena:
To vazi kada ti ukradu ili izgubis tablicu. Tada moras da vadis obe. U ovom slucaju on vraca ostecenu, a oni mu izradjuju istu takvu, samo jedan komad, bar je tako bilo ranije.

EDIT

Nadjoh nesto na netu
9.Zamena ostecenih tablica 2.140 din

Video sam i ja to, ali je post star godinu dana. Lik kaze da ima drugaricu koja radi tamo i da kosta oko 7 soma.. oce cak i ja da idem s njim da vidim.. Ne mogu da se cimam, dacu mu kesh i a u p**ku materinu..
 

Back
Top