Feminizam, feministkinje i muskarci

Ovako dame i gospodo, sta mislite o feminizmu i feministkinjama?
Izjednacavanje polova samo po sebi je super ideja, prava za sve, i to je super, nista lose u tome, ali me je zacudila kolicina mrznje kod nekih feministkinja.
Citam tako neke blogove, i neke dame ocigledno predlazu praznik kastriranja muskaraca, i ne, ne salim se, kao i nadmoc jednog pola na drugim, a ko sisa onu pricu o jednakosti polova.

Zasto toliko mrznje prema muskom rodu imaju neke feministkinje?
I muskarci, da li ste nekada bili u vezi sa feministkinjom i kakva su vasa iskustva?

Исто што и шовинизам само прилагођено женама.. Ал' као бити феминисткиња је ин, то нека болест 21 века, као бити шовиниста је примитивно, а феминисткиња је кул бити.. Терај их.
 
e sad sam skontao nesto...te feminsktkinje se bore za izjednacavanje rijeci...npr. da se kaze sudija za muskarce, a sutkinja za zene ili advokat - advokatkinja, to sam gledao neki dan na nekoj emisiji...jer one ovakvo kakvo jeste smatraju diskriminacijom...ali pazi da li postoji termnin feminist, eeee
 
Ovako dame i gospodo, sta mislite o feminizmu i feministkinjama?
Izjednacavanje polova samo po sebi je super ideja, prava za sve, i to je super, nista lose u tome, ali me je zacudila kolicina mrznje kod nekih feministkinja.
Citam tako neke blogove, i neke dame ocigledno predlazu praznik kastriranja muskaraca, i ne, ne salim se, kao i nadmoc jednog pola na drugim, a ko sisa onu pricu o jednakosti polova.

Zasto toliko mrznje prema muskom rodu imaju neke feministkinje?
I muskarci, da li ste nekada bili u vezi sa feministkinjom i kakva su vasa iskustva?

Zaista ne znam sta su uzroci, a mrzi me da filozofiram. Ne spadam u tu grupu.
 
Ovako dame i gospodo, sta mislite o feminizmu i feministkinjama?
Izjednacavanje polova samo po sebi je super ideja, prava za sve, i to je super, nista lose u tome, ali me je zacudila kolicina mrznje kod nekih feministkinja.
Citam tako neke blogove, i neke dame ocigledno predlazu praznik kastriranja muskaraca, i ne, ne salim se, kao i nadmoc jednog pola na drugim, a ko sisa onu pricu o jednakosti polova.

Zasto toliko mrznje prema muskom rodu imaju neke feministkinje?
I muskarci, da li ste nekada bili u vezi sa feministkinjom i kakva su vasa iskustva?

Feministkinje dalje od mene. Za jednakost polova navijam. Ako zene u Rusiji mogu da rade na gradjevini (i to kakve ribetine) zasto isto to zene ne bi mogle da rade u Srbiji. Ionako su danasnji poslovi prilagodjeni da se rade nekom vestinom, a ne po musko-zenskim polovima.
Hvala Bogu nisam nikada bio u vezi sa feministkinjom. Namirisu me na pogled. Ja njih ne prepoznajem, cak i posle odredjenog vremena, tako da mi cine uslugu kada me odmah prepoznaju.
Feministkinje ispoljavaju mrznju prema muskom rodu iz istog razloga iz kojeg pojedini muskarci ispoljavaju mrznju prema zenama.
 
zene koje se ne osecaju dobro kao zene, preziru u stvari zene, moze se reci i vrse agresivno propagiranje pretvaranja zena u muskarce, ubijanja onog sta zenu cini zenom..
manje vise histericne muskarache.

jednakost nije u tome da i mi postanemo muskarci

Postavlja se pitanje zasto se neke zene ne osecaju dobro kao zene i gaje prezir prema zenama prvenstveno? Neko je pomenuo fizicki izgled i nezadovoljstvo time, a neko to da zene potajno zavide muskarcima.
2000 i kusur godina neravnopravnosti, i price o slabijem polu, pa im je dosta toga i onda frustraciju preusmeravaju na tzv. "jaci pol"?
 
Ovako dame i gospodo, sta mislite o feminizmu i feministkinjama?
Izjednacavanje polova samo po sebi je super ideja, prava za sve, i to je super, nista lose u tome, ali me je zacudila kolicina mrznje kod nekih feministkinja.
Citam tako neke blogove, i neke dame ocigledno predlazu praznik kastriranja muskaraca, i ne, ne salim se, kao i nadmoc jednog pola na drugim, a ko sisa onu pricu o jednakosti polova.

Zasto toliko mrznje prema muskom rodu imaju neke feministkinje?
I muskarci, da li ste nekada bili u vezi sa feministkinjom i kakva su vasa iskustva?

ova je tema koja je najviše izazivala trvenja među forumašima, postavljana je jedno dvaes puta i svaki put ispadne pičvajz...dobro, sad više nema onih zadrtih tetaka koje bi skakale po mlađanim forumašima, ali u svakom slučaju ova tema je idealno tlo za pičvajz na pedefetu...isto kao one o pederima...te dve teme su uvek vruće...
i svaki put popizdim...
stoga, takve izbegavam...
 
Postavlja se pitanje zasto se neke zene ne osecaju dobro kao zene i gaje prezir prema zenama prvenstveno? Neko je pomenuo fizicki izgled i nezadovoljstvo time, a neko to da zene potajno zavide muskarcima.
2000 i kusur godina neravnopravnosti, i price o slabijem polu, pa im je dosta toga i onda frustraciju preusmeravaju na tzv. "jaci pol"?

jednostavno se desi neka promena, nesto im se desi sto ih menja iz osnove, ne mora bas uvek biti vezano za muskarce....znam jednu ribu koja se nakon porodicne tragedije poprilicno izmenila, i to se manifestovalo kroz feminizam mada mislim da ona toga ni dan danas nije svesna, jednostavno ne dozvoljava da je bilo ko pokopava, nikako ne popusta, ne da pi**e ni da ti zivot ovisi o tome :mrgreen:
 

Back
Top